Skocz do zawartości

Brenna 12-13 Wrzesień


Rekomendowane odpowiedzi

Rysiu a o której bedzisz jechał to może sie spotkamy na trasie od Żor do Skoczowa...

 

Można się spotkać na zjeździe drogi z Bielska do Brennej ,Serek ty byś zjechał w Skoczowie na Bielsko i potem na zjeździe do Brennej.

 

Yabulon w których godzinach pojedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dojazd mniej więcej wygląda tak:

jadąc od Skoczowa, już w Brennej, po lewej stronie znajduje się stacja benzynowa (jedyna w Brennej), vis a vis niej jest droga na Brenną Leśnicę. Tam skręcisz. Miniesz po prawej stronie kościół, straż pożarną i dosłownie jakieś 50-100 metrów dalej, po lewej stronie jest mostek. Wygląda trochę wąsko, ale tym się nie przerażaj - spokojnie można przez niego przejechać. Za mostkiem, po prawej stronie jest kemping "Jarowiska" - cel naszej podróży.

My planujemy wyjechać z Chorzowa ok godz 17,00. Jak nic nie stanie na przeszkodzie (czyt. nasz samochód nie wywinie nam takiego numeru, jaki zrobił podczas poprzedniego spotkania z danim i okarynem - o co chodzi opowiemy Wam na miejscu ;) ), to na drodze do Brennej powinniśmy być ok. godz. 18,30. Jeszcze tylko jutro do pracy i..... WEEKEND - juhuuuuuu!!!!!!!!! :jesc:;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ;)

Mnie minie uczta duszonkowo - i co tam jeszcze ;) , ponieważ dotrzemy dopiero w sobotę przed południem :jesc:

Ale zdobyłem nawet trochę większy kociołek zatem bez grochówki się nie obejdzie. Gdybyście na miejscu stwierdzili, że jakichś produktów na grochówkę (lub innych konsumpcyjnych ;) ) brakuje to dajcie znać - dowieziemy :)

Zatem można rano w sobotę groch namoczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany godnego / z przyczepą / spotkania się z Wami legły w gruzach

 

Niestety małżonka nie dała rady załatwić wolngo, a pracuje do 22,00

 

Ale ja ...... w sobotę pracuję do 14,00 , więc podjadę samym holownikiem z kolegą abstynentem / kierowca / do Was aby poznać Wasze mordki w realu

 

Dzisiaj złowiłem karpia i mam nadzieję, że Leszek w sobotę po południu , uwędzi go w swojej wędzarce ;)

 

Jutro też idę na ryby , jak złowię więcej karpi to każdemu się kawałeczek dostanie ;)

 

Pytanie tylko jedno do Leszka czy się zgodzi wędzić karpia ? :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: Moje plany poległy. Synuś dostał bardzo wysoką gorączke . Wygląda to na angine. W tej sytuacji musze odwołac przyjazd do Brennej, na który się tak bardzo cieszyliśmy.Wielka szkoda że nie poznamy Was osobiscie. Mam nadzieje, że nieraz będzie organizowany jeszcze zlot i w koncu uda nam się przyłączyć do Was. Zyczymy udanej imprezki. :hehe:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.