Skocz do zawartości

Brenna 12-13 Wrzesień


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem w Wielkiej Puszczy mają tylko Pstrąga, Jesiotra i Lina.Jutro mam dzwonić może uda się wykombinować tego Suma :) bo jak nie to :) dla gospodarstwa rybackiego :)

Trafko, popytać zawsze możesz może tam coś będą mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jesiotr to ości ma bardzo mało

I o to chodzi mało ości :) lubię wyzwania jak nie będzie Suma będzie Jesiotr dzięki za podpowiedż.A może załatwisz wolne i dołączysz do naszej grupki w Brennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może załatwisz wolne i dołączysz do naszej grupki w Brennej.

 

Wiesz jak ja kombinuję żeby tak się stało ? Ale jeden kolega jest na urlopie , drugi musiałby ciągnąć dwie soboty z rzędu

 

Najwyżej podjechałbym w sobotę po południu po pracy ale co ? Sam z przyczepą bo żona pracuje .....

 

Nawet już myślałem kilka karpi wcześniej złowić i wypróbować tę wędzarkę Leszka ....

Myślałem samym holownikiem ...

Wszystko się tak żle układa , :) wypiję i jak potem wracać ?

 

Kombinuję nadal , ale mam jakieś 10% szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dani , a nie ma tam domków do wynajęcia ? Czy pokoje jakieś ? Zanim wywlekę przyczepę w sobotę to będę wieczorem , a tak to myk zaraz po pracy :)

I odpada mi ponowne parkowanie p-py , bo bez sąsiada przy moim wjeżdzie się nie obejdzie / trzeba z jego ogrodu wykręcać /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma tam domków do wynajęcia ? Czy pokoje jakieś ? Zanim wywlekę przyczepę w sobotę to będę wieczorem ,

:) Przedstawiciel karawaningu stacjonarnego :)

Rozumiem tych co mają daleko, ale taki kawałek,rzut beretem i jechać bez własnej przyczepy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może macie jakąś mapkę dojazdu w samej Brennej ?

Tu masz mapkę dojazdu do Brennej http://mapy.google.pl/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=Brenna&ie=UTF8&z=12 A Brenna Leśnica to jest ta odnoga w dół po lewej stronie od Brennej.

dani , a nie ma tam domków do wynajęcia ? Czy pokoje jakieś ?
na samym kempingu nie ma na pewno ale jakiś pokoik obok możemy ci poszukać w sobotę rano coś się znajdzie i damy ci znać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Chodzi mi o to żeby więcej osób jeżeli będzie miało ochotę popróbowało.

 

Z grochówką będzie podobnie. Też ilości nie przeskoczymy bo, jak pisałem, nasz kocioł tylko 6 litrowy jest, no chyba że znajdzie się drugi kociołek :)

 

My postaramy sie być już w piątek, ale trzeba będzie w sobotę do domu zajrzeć bo się kotek sam zapłacze :) . Natomiast greochówka jak najbardziej może wsobotę być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grochówką będzie podobnie. Też ilości nie przeskoczymy bo, jak pisałem, nasz kocioł tylko 6 litrowy jest, no chyba że znajdzie się drugi kociołek :)

Przecież jest kociołek Dani'ego!!!Dziś wyjeżdża ze mną do na zlot Nieborowa ale w przyszły weekend przyjeżdza do Brennej

25 litrów :)

Ostatnio tyle grochówki bylo że pół kampingu poczęstowaliśmy i zostało sporo na drugi dzień.Fakt że było nas znacznie mniej ale wydaje mi sie że jesli go znowu wypełnimy tak jak ostatnio to wystarczy dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz kocioł tylko 6 litrowy jest, no chyba że znajdzie się drugi kociołek :)

 

Ja przywiozę swój , adie będzie miał swój + ogromny Daniego.

Grochóweczki zapewne zostanie :)

Myślę ,że skoro większość będzie w Piątek wieczorkiem to podstawowe składniki można już kupić ,a każdy po trosze powkłada do swojej lodówki aby się nie zepsuła.

Jak nie to w sobotę rano skoczyć w parę osób zrobić zakupy i potem w góry.

Moja połówka na pewno nie pójdzie w góry to będzie pilnować , lub jeszcze jak by ktoś został to może międzyczasie zrobić zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.