Skocz do zawartości

Brenna 12-13 Wrzesień


Rekomendowane odpowiedzi

Witam już nie możemy się doczekać piątku . W związku z tym proszę nam napisać jak to wszystko będzie wyglądac od strony kuchni.Czytałam o wielu pysznościach jakie są planowane,ale czy będzie jakaś zrzutka pieniężna na te wszystkie produkty czy każdy będzie miał przydzielone jakieś produkty.Słyszałam o grochówce-czy produkty potrzebne do powstania tego pysznego przysmaku będziemy zakupować gdzieś na miejscu czy jakoś sami poprzywozimy.Nie mamy jeszcze takiego bakcyla jak u was z organizacją dlatego o wszystko pytamy,aby nie odstawać w tyle.Mąż zaplanował ugotować żurek tak ok 7litr i proszę napisać co mamy jeszcze przygotować Czekamy na wiadomość Pozdrawiam :) :biwak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przedstawiciel karawaningu stacjonarnego

 

Odp. z cytatem , ale skierowana do szanownej małżonki :

 

No dałaś mi popalić , myślałem o tym , na swoje wytłumaczenie napiszę tylko tyle : przyczepa jest moja , ja ją kupiłem , ja zapłaciłem

Ale to jest taki członek naszej rodziny , jak pies :)

 

ALE ... skoro żona pracuje i nie może jechać , to nie wypada mi używać przyczepy samamu , bo te firanki , chodniczki , zasłonki , obruski , itd. itp.

 

Nie wiem , czy wiesz o co chodzi , ale czy np. pozwolłabyś małżonkowi jechać samemu na zlot z przyczepą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z masą pytań do mojej osoby co to będzie w Brennej ustaliłem z organizatorami :) że załogi które przyjadą w piątek po południu przygotują prażonki :) Leszek wędzi rybki :) a na grillu robimy kaszankę z kapustą kiszoną :jump: jest mało czasu trza się spieszyć.To by był piątek.

Sobota krótka wycieczka :) dla chętnych połączona z pieczeniem kiełbasek na szlaku :) po powrocie robimy GROCHÓWKĘ i coś tam jeszcze przygotujemy :) .Będą dwie gitary , śpiew i jak biesiada grochówkowa do :) chyba do póżna .

Niedziela rano planujemy mega jajecznicę z ok.40 jajek na boczku i kurkach :) a na pożegnalny obiad ustalimy na miejscu z Daniel_d11, może żurek albo gulasz po węgiersku z plackami ziemniaczanymi :) .

Na piątek zrobimy zakupy a w sobotę ustalimy co dalej czy mała zrzutka czy inni dokupią coś ale to wszystko na miejscu .

Program jest oczywiście z możliwością zmiany :)

Jak ktoś ma jakieś propozycje to proszę pisać bez krępacji :)

 

 

P.S. Jeżeli imprezka wypali zoganizujemy zimą kulig w Brennej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela rano planujemy mega jajecznicę z ok.40 jajek na boczku i kurkach

Jak załogi i apetyty dopiszą to te 40 jajek to liczba minimalna(tak sądzę) :) .dani Ty szykuj większą patelnię bo coś mi się widzi że ilość jajecznicy z 40 jajek może być za mała i wtedy to będą jaja jak nie będzie na czym tej mega jajecznicy przyrządzić :) . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie te kulinaria przerażają ("gdzie kucharek sześć ...

.......tam cycków dwanaście ") :bukiet:

Andrzej nie martw się jak połowa z tego gotowania wyjdzie to dobrze. A czasu na integrację na pewno nie braknie. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program kulinarny, myślę - świetny :-]

Nic tak nie integruje jak wspólne (przez nasze Panie) przygotowywanie posiłków, co daje nam czas na właściwą integrację (np. przy zbieraniu drewna w pobliskim lesie :bukiet: w myśl zasady "co z oczu to i z serca" :-] )

 

P.S. Właśnie wróciliśmy z "naocznej" inspekcji pola namiotowego "Jarowiska" :slina:

Miejsce bardzo spokojne. Dzisiaj stały tam 3 załogi i ćwiczenia odbywała miejscowa OSP , jako że jest to pole własnością tejże :-] (na razie trochę mokro po sikawkach, ale do przyszłego weekendu wyschnie :-] )

Co do toalet to stan ich nie jest zły, tyle że liczebność mogłaby być większa, ale proponuję przedzwonić do zarządzającego, aby na nasz przyjazd "uczynnił" wszystkie.

Podobnie (telefonicznie) można spytać o drewno na opał, które przy tak bogatym programie kulinarnym pójdzie jak woda. W ostateczności pozostaje pobliski las z podobno sporym zapasem suszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie (telefonicznie) można spytać o drewno na opał, które przy tak bogatym programie kulinarnym pójdzie jak woda. W ostateczności pozostaje pobliski las z podobno sporym zapasem suszek :slina:

Drewno potrzebujemy tylko do prażonek do grochówki i innych przygotowań kulinarnych będzie palnik gazowy mój duży i mniejszy Leszka dopasujemy do twojego kociołka :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do toalet to stan ich nie jest zły, tyle że liczebność mogłaby być większa, ale proponuję przedzwonić do zarządzającego, aby na nasz przyjazd "uczynnił" wszystkie.

Adaś (Adje) dzwonił do prezesa i mamy pole do dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno potrzebujemy tylko do prażonek do grochówki i innych przygotowań kulinarnych będzie palnik gazowy mój duży i mniejszy Leszka dopasujemy do twojego kociołka :-]

No myślałem, że mój kociołek idzie w odstawkę (tylko 6 litrów) skoro miał być na zlocie 25 litrowy :-]. Przy zapowiedzianej ilości załóg i załogantów :-] myślę, że lepiej palić pod tym większym :slina: , ale może się mylę :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.