Skocz do zawartości

Sezon 2022, kempingi w Polsce, all inclusive wróciło do łaski czy idzie kryzys ?


Suzu4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy trend jest ogólny, ale dziś wybieram się nad Bałtyk do Gąsek. Zadzwoniłem na kemping Złote Piaski - który jest celem i ku mojemu zdziwieniu jest pełny po brzegi . To w pandemii jechałem tam w ciemno i było miejsce, a teraz będę musiał liczyć na roszady, gdyż w nocy wyruszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy trend jest ogólny, ale dziś wybieram się nad Bałtyk do Gąsek. Zadzwoniłem na kemping Złote Piaski - który jest celem i ku mojemu zdziwieniu jest pełny po brzegi . To w pandemii jechałem tam w ciemno i było miejsce, a teraz będę musiał liczyć na roszady, gdyż w nocy wyruszam.

Zmieniłem dzisiaj Niechorze na Gąski dramat. 100% zajęte. Już miałem zawracać ale wcisnęli mnie pod płot u Gienia.

f085a201ecb3eaf565d8793648c3a81d.jpg

To nie nasze klimaty ale co zrobić :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, witus napisał:


Zmieniłem dzisiaj Niechorze na Gąski dramat. 100% zajęte. Już miałem zawracać ale wcisnęli mnie pod płot u Gienia.

f085a201ecb3eaf565d8793648c3a81d.jpg

To nie nasze klimaty ale co zrobić :(

Moje też nie, dlatego Złote Piaski, a nie inne pole w Gąskach. Jeśli nic się nie zwolni do wieczora, to trzeba szukać planu B albo i C :lol:. Nad morzem widocznie nie ma kryzysu i jest bardziej zatłoczone niż podczas pandemii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie , ja w niedzielę albo w poniedziałek chcę zawitać na Darłówko 243... plan był inny ale jednak Darłówko.

Jakby ktoś był z forum, to chętnie poznam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje też nie, dlatego Złote Piaski, a nie inne pole w Gąskach. Jeśli nic się nie zwolni do wieczora, to trzeba szukać planu B albo i C :lol:. Nad morzem widocznie nie ma kryzysu i jest bardziej zatłoczone niż podczas pandemii. 

Złote Piaski to mój camping żeby nie było :) nawet w covidzie tu zdalnie pracowałem … więc szok.

No nic więcej roweru i alko i jakoś wytrzymam.

dab00bf3df24594e3c86be46e5c0fe4a.jpg

Jutro będzie schabowy jakby co na campingu żona dowiedziała się przy meldunku ;)

Jedź do Niechorza „zapach morza”.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, witus napisał:


Zmieniłem dzisiaj Niechorze na Gąski dramat. 100% zajęte. Już miałem zawracać ale wcisnęli mnie pod płot u Gienia.

f085a201ecb3eaf565d8793648c3a81d.jpg

To nie nasze klimaty ale co zrobić :(

 

I tak masz luz, rok temu w Ustroniu w pewnym momencie nie mieliśmy jak dojść do przyczepy, a gość obok nie mógł do kampera wsiąść bo namiot prawie dotykał szoferki ??‍♂️

Fakt że w PL połowę taniej, ale raz w roku można zaszaleć i nie zaglądać sąsiadowi do talerza ;)

IMG_20220715_150553.thumb.jpg.f772267231fa02302394ee5a6a613a11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
I tak masz luz, rok temu w Ustroniu w pewnym momencie nie mieliśmy jak dojść do przyczepy, a gość obok nie mógł do kampera wsiąść bo namiot prawie dotykał szoferki
Fakt że w PL połowę taniej, ale raz w roku można zaszaleć i nie zaglądać sąsiadowi do talerza
imageproxy.php?img=&key=007cab40b20cff4631b7c4dd79fc5c0ad9be3febfe015de9437c7eff27cb4730IMG_20220715_150553.thumb.jpg.f772267231fa02302394ee5a6a613a11.jpgimageproxy.php?img=&key=007cab40b20cff4631b7c4dd79fc5c0ad9be3febfe015de9437c7eff27cb4730

Żonę przekonało to, że możemy wziąć razem prysznic. Tu jest wszystko sformalizowane ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, witus napisał:


Żonę przekonało to, że możemy wziąć razem prysznic. Tu jest wszystko sformalizowane ;)

Chyba na bursztynowym były takie kabiny, że nawet całą rodziną się dało ?

Za to w Krynicy pomoc 2os wskazana, bo automat wrzutowy był poza kabinami 

 

Byłem rowerem w Gąskach rok temu na początku sierpnia i też było gęsto, na te popularniejsze pola nie było szans się wbić, nawet rozważaliśmy miejscówkę, ale po kilku telefonach stanęło na Ustroniu 

Widać że jednak nie jest tak źle z tym kryzysem, z tego co pamiętam to sezon nad Bałtykiem rozkręca się tak do 15 lipca i pierwsze 2 tygodnie lipca były jeszcze luźniejsze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieśliśmy się z pustego Niechorza więc trochę szok.

0721226e16aaae6e9a8145bc4d4bd66e.jpg

O 16 kończę pracę to sprawdzę gdzie podziału się ludzie. Camping pełny, a nikogo nie ma w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar, bezrękawnik puchowy z kiedy te fotki:ee:

Moja żona #wiadomo. Cały rok śpi w wełnianych skarpetach. Do 16tej pracuję, sprawdzę gdzie są ludzie obstawiam, że za parawanami na plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, witus napisał:

Żonę przekonało to, że możemy wziąć razem prysznic

Rozumiem, że premier kazał oszczędzać, ale bez przesady. Woda nie jest taka droga ;)

18 minut temu, konrad_b napisał:

Chyba na bursztynowym były takie kabiny, że nawet całą rodziną się dało ?

Na Łęgu masz dwa oddzielne wejścia, a w środku wspólne damsko-męskie kabiny prysznicowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że premier kazał oszczędzać, ale bez przesady. Woda nie jest taka droga 

Razem w sensie „razem” :) to raczej będzie drogie 90gr za minutę tutaj ;) musisz przejechać kartą magnetyczną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.