Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, byry007 napisał:

Masz prawo ze Ci się nie podoba takie rzeczy które oczekujesz są na kempingach na których płacić za dwa razy tyle co u Sikory plus do tego 10 rano lub max 12 wypad z pola tu tak nie ma . Jak nie ogarniasz mapę Google to jest podany numer do właściciela pola i dzwonisz. Po co recepcja jak masz się ustawić na polu tam gdzie jest miejsce i tak żeby nie przeszkadzać innym i tyle z skomplikowanych spraw emoji6.png Fakt że imprezy są ale dla ludzi moje dzieci potrafią spać jak gra muzyka to dorosły też powinien to samo . Jak sąsiad jest za głośno to mozna zwrócić uwagę . Jestem ciekaw gdzie pytałeś w tych okolicznych lodziarniach czy restauracjach jak na Niedzwiadach nie ma takich lokali emoji2957.png

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję że szanujesz moje zdanie, z tego co widzę piszesz to mało jeździsz po polach kempingowych,  jeszcze nigdzie nie musiałem opuszczać pola o 10-12h  i nie płacę 2xtyle co u Sikory. Co do Map podejrzewam że mam lepiej opanowane jak Ty i to nie tylko te w telefonie ale również papierowe, ciekawe jak byś się zachował jak podjeżdżasz pod adres a tam łąka, po przejechaniu łąki zakaz wjazdu, zero znaków że tu pole kempingowe. Może  recepcja nie potrzeba ale informacja z numerem tel do właściciela jak najbardziej potrzebna, jeżdżę na takie pola co właściciela nie ma, ba nawet przy rozliczeniu go nie widzę, pieniądze zostawiam w skrzynce i tyle, ale przy wjeździe jest napisane ZAPRASZAMY, NIE MA MNIE NA OBIEKCIE W RAZIE PROBLEMÓW DZWONIĆ, DZIĘKUJĘ, czy Ja wymagam dużo chyba nie, podejść do klienta na tym polu kempingowym jest poniżej zera, po prostu nie szanuje klientów z zewnątrz no może swoich tak i to nie jest tylko moje zdanie ale też innych gości co tam byli. Kolego stałem 6km od Sikory na parkingu w marinie przy jeziorze Ślesin, parę fotek dla tych co pojadą do Sikory i im się nie spodoba. 

20220615_195744.jpg

20220615_195807.jpg

20220615_202212.jpg

20220615_202224.jpg

20220615_202233.jpg

20220615_204324.jpg

20220615_204332.jpg

20220615_204510.jpg

20220615_205855.jpg

20220615_210128.jpg

20220615_210136.jpg

20220615_210209.jpg

20220615_210212.jpg

20220615_210320.jpg

20220615_211049.jpg

20220615_204228.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W imieniu Właścicieli Pola i naszym (załogi: Sebtent, Jula&Jurek, irkoski), chcę podziękować :dzieki:wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie, zaangażowanie się załóg, wspólną zabawę.

Założonego planu imprezy nie udało w 100% zrealizować, pomimo chęci, to tylko dla tego, że jesteśmy po prostu ludźmi:).

Postaram się w niedługim czasie wstawić parę fotek. Również proszę Was o wstawianie swoich.

Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz czytam takie kuriozum "...Piotr powinien podnieść cenę za pobyt  i zlikwidować darmowe żarełko ....." Nie jestem za darmowymi kempingami, ale należy uszanować wolę właściciela - to jego prywatna sprawa a wielu, cieszy się z cen umiarkowanych, bo zysk nie w cenie a w ilości klientów.

Jak autor tego posta tak uważa, że powinno być znacznie drożej to nic nie stoi na przeszkodzie aby sam płacił w/g tego co proponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ed napisał:

należy uszanować wolę właściciela - to jego prywatna sprawa a wielu, cieszy się z cen umiarkowanych, bo zysk nie w cenie a w ilości klientów.

Jednym to pasuje innym nie i też trzeba to uszanować :)

Aż dziwne, że nikt nie wygarnął jeszcze, że jak się @peja76 przesiadł na kampera, to nagle muchy w nosie ma i wreszcie na dziko może stanąć :lol::mlot:

Przepraszam Piotr, ale nie mogłem się powstrzymać ;)

Wracając do Niedźwiad, kiedyś byliśmy i więcej nie namówię raczej żony (a był to zwykły, choć upalny weekend), pomimo iż na polu jest toaleta dla osób niepełnosprawnych, po prostu kilka rzeczy nam nie przypasowało. Każdego roku jeździmy na kemping oddalony kilka km,  i pomimo, że płacimy raz więcej, jest trudny dojazd a toalety również pamiętają PRL, to wracamy tam z utęsknieniem. Dlaczego? Bo nie ma tłoku, na plażę nie mają wstępu osoby spoza kempingu a po 22.00 mówi się ściszonym głosem, a jak ktoś nie przestrzega powyższego, to w ciągu 30 sekund zjawia się właściciel i przywraca mir B)

Może niektórzy pukają się w głowę, że przepłacam i na dodatek nie mogę imprezować do rana, ale tak mamy i tak lubimy.

Bardzo dobrze, że jest wybór i liczę, że będzie jeszcze większy, bo rejon ma ogromny potencjał.

Wszystkich fanów zlotów w Niedzwiadach pozdrawiam :banan:niewykluczone, że jak dzieci odchowamy, to zajrzymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ed napisał:

Pierwszy raz czytam takie kuriozum "...Piotr powinien podnieść cenę za pobyt  i zlikwidować darmowe żarełko ....." Nie jestem za darmowymi kempingami, ale należy uszanować wolę właściciela - to jego prywatna sprawa a wielu, cieszy się z cen umiarkowanych, bo zysk nie w cenie a w ilości klientów.

Ale ja szanuje jego wolę, tak jak jego jako człowieka szanuje. Słowo "powinien" jest po prostu propozycją co można zrobić aby było lepiej. 

 

5 godzin temu, ed napisał:

Jak autor tego posta tak uważa, że powinno być znacznie drożej to nic nie stoi na przeszkodzie aby sam płacił w/g tego co proponuje.

Bardzo chętnie zapłacę więcej, ale jeśli dostanę więcej. 

 

@Mars

https://www.google.com/search?q=modne+kąpielówki&oq=modne+kąpielówki&aqs=chrome..69i57j0i512l2.3518j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze raz podziękować właścicielom pola, organizatorom i animatorom za wspaniały długi weekend.

Załogi które brały udział w wieczornym konkursie karaoke i są chętne na filmik, proszę zostawcie namiar na siebie u mnie na priv.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

Kurczę ...  żal trochę ściska ---- patrząc na Wasze zdjęcia / filmiki / relacje  --- że nasza ekipa nie była na zlocie w BOŻE CIAŁO (...)

Poprawimy się przy najbliższej okazji - może na zakończenie sezonu ? :)

Niestety życie czasem weryfikuje plany i nie można "mieć" wszystkiego co by się chciało ...

 

Serdecznie pozdrawiam właścicieli i wspaniałych organizatorów , oby do rychłego spotkania... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cathay napisał:

Masakra :). Ja rozumiem, że niektórzy uzurpują sobie prawo do ustanawiania mody, ale to są kąpielówki :). Mam zdjęcie bez, ale godzina trochę za młoda żeby wstawić lepszą "modę" ;). 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polu u sikory byliśmy 2 razy i jesteśmy mega zadowoleni za panującą tam super atmosferę, wiadomo że każdy lubi i każdy chce w inny sposób odreagować po tygodniach monotonnej pracy więc niech każdy wybiera to co lubi a nie neguje tego co robią inni. Polska jest pięknym krajem i ma dużo ciekawych zakątków więc każdy znajdzie coś dla siebie bo w końcu nikt nikogo nie zmusza do niczego . Na polu u Pana Piotra czuliśmy się bardzo dobrze więc napewno tam wrócimy . Pozdrawiamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.