Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, mam pytanie czy jest możliwość przyjazdu bez zapisywanie się na listę i czy można po dwóch dniach się wymeldować:) bo chcemy jechać dalej:przyczepa: nie chcę robić zamieszania i się zapisywać a potem rezygnować:( znając nas to jeszcze nie wiemy gdzie los nas rzuci:D  wygląda na to że u was będzie:pub::gitara: :biwak: i dla tego chcemy was nawiedzić:D choć na dwa dni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, peja76 napisał:

Witam, mam pytanie czy jest możliwość przyjazdu bez zapisywanie się na listę i czy można po dwóch dniach się wymeldować:) bo chcemy jechać dalej:przyczepa: nie chcę robić zamieszania i się zapisywać a potem rezygnować:( znając nas to jeszcze nie wiemy gdzie los nas rzuci:D  wygląda na to że u was będzie:pub::gitara: :biwak: i dla tego chcemy was nawiedzić:D chodż na dwa dni;)

Oczywiście że możesz przyjechać kiedy chcesz i na ile chcesz. Natomiast w celach organizacyjnych fajnie by było wiedzieć  ile będzie załóg, chociaż w czwartek i piątek.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, irkoski napisał:

Oczywiście że możesz przyjechać kiedy chcesz i na ile chcesz. Natomiast w celach organizacyjnych fajnie by było wiedzieć  ile będzie załóg, chociaż w czwartek i piątek.

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.

Ok dziękuje za odpowiedz, jak byśmy mieli jechali do Was to oczywiście zadzwonię w środę rano :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Misio napisał:

Może się uda przyjechać na 1-2noce... :D

Był kiedyś taki jeden i też tak mówił.

Codziennie rano wstawał, szedł do bramy i stwierdzał że istnieje możliwość wystawienia mgły na drodze i dla swojego bezpieczeństwa pozostawał na kempingu przez cały czas zlotu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

Mam pytanie odnośnie Waszego spotkania, dowiedziałem się o nim od Pana Sikory, który mnie na to forum skierował.

Mamy zamiar z Żoną i dwójką małoletnich, rozłożyć się w tym czasie z namiotem na polu i stąd pytam od razu czy można się dopisać do Waszego wydarzenia. 

Będę wdzięczny za info.

 

Pozdrawiam 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dolares napisał:

Witam wszystkich, 

Mam pytanie odnośnie Waszego spotkania, dowiedziałem się o nim od Pana Sikory, który mnie na to forum skierował.

Mamy zamiar z Żoną i dwójką małoletnich, rozłożyć się w tym czasie z namiotem na polu i stąd pytam od razu czy można się dopisać do Waszego wydarzenia. 

Będę wdzięczny za info.

 

Pozdrawiam 

Darek

Ooooo Panie to nie są takie tanie rzeczy ??????.

Dopisuje się podając dane o które prosi Irek w pierwszym poście i witamy ?

47 minut temu, Sebtent napisał:

Nad morze jechał kilka lat i chyba do tej pory nie dojechał. ???

Patrz jaki dobry kierowca. Widzi możliwość utrudnienia ruchu to nie podejmuje jazdy. ;)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, strus251 napisał:

Ooooo Panie to nie są takie tanie rzeczy ??????.

Dopisuje się podając dane o które prosi Irek w pierwszym poście i witamy ?

 

Rozumiem, rozumiem :rolleyes:

W takim razie będzie Agnieszka, Darek, Janek 14 lat, Łukasz 11 lat.

Ramki nie potrzebujemy, a naklejki na tropik nie da rady przykleić ;)

Jeżeli o czymś zapomniałem, prosze mnie upomnieć.

W innym przypadku, do zobaczenia na miejscu :)

Darek

Edytowane przez dolares (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.