Skocz do zawartości

Ukraina


Maras

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jackas napisał:

Jak ktoś ma inne zdanie to się nazywa trolling? Czy za dużo fejsbuka?

Jak dla mnie takie jątrzenie problemu jest trollingiem. 

Zorientowany jesteś z FB ? Tobie podobnych co raz więcej ?‍♂️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, jackas napisał:

Jeśli uważasz że stać nas na leczenie edukację i utrzymanie miliona kolejnych osób to świetnie.  Mnie nie stać. Entuzjazm minie i za miesiąc będzie problem.

Co w tym kierunku zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jackas napisał:

Ja wiem co zrobiłem i co robię od dwudziestu lat. Nie będę wrzucal zdjęć koszyka ani tablicy z nazwa miasta. 

No to dobrze, że wiesz. Mogę już Ciebie nazywać bohaterem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pomóc i pomagamy tak jak potrafimy. Kto nie chce nikt go nie zmusza. Pomagamy po prostu ludziom, których dotknął straszny los a sprawcą jest jeden psychol i jego koledzy. Nie zapominamy o krzywdach jakie wyrządzili nam sąsiedzi i nie tylko ze wschodu. Teraz możemy im pokazać przeszłość z naszego punktu widzenia. Przecież oni nie wszystko muszą wiedzieć. Te koszty jakie poniesiemy to promil tego co możemy zapłacić jeśli ta zaraza nie zostanie powstrzymana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cathay napisał:

W głowię mi się nie mieści jak można próbować wypominać błędy dziadka jego wnukom. Dzisiejsi Ukraińcy nie mordowali Polaków i z Rzezią nie mają nic wspólnego. A czy powinni przeprosić? Mogą ale nie muszą, bo oni nic złego nie zrobili.

Nie chce mi się za bardzo udowadniać, że coś co jest czarne - jest czarne ale...może nie znasz obecnego programu edukacji  i tego czego uczą się dzieci na ukrainie odkąd na majdanie pojawiły się czarno czerwone szmaty. W jak perfidny sposób wprost  porównywalny z bolszewickim, stalinowskim przekłamuje się tamte czasy.   Ja znam i to z pierwszej ręki - od ukraińców, którzy są moimi klientami i sami nie kryją, że są trochę przerażeni tym, że czerwony reżym powoli zamienia się w czarno czerwony. 9i coraz bardziej czują, że sprzeciw wobec tego ruchu będzie przez władzę traktowany bardzo źle. . Więc nie przekonuje mnie Twoja argumentacja, że oni nie mają za co przepraszać...to chyba jakieś niedopatrzenie z Twojej strony...

Nie rozumiem absolutnie nikogo, kto uważa , że oni maja prawo do rozwijania skrajnie antypolskich i faszystowskich idei pod  szyldem czarno czerwonych szmat .To się dzieje teraz -  nie w 1944 roku7.Zobaczymy co będzie dalej z tym wszystkim.

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pawel1966 napisał:

Nie chce mi się za bardzo udowadniać, że coś co et czarne jest czarne ale...może nie znasz obecnego programu edukacji  i tego czego uczą się dzieci na ukrainie odkąd na majdanie pojawiły się czarno czerwone szmaty. W jak perfidny sposób wprost  porównywalny z bolszewickim, stalinowskim przekłamuje się tamte czasy.   Ja znam i to z pierwszej ręki - od ukraińców, którzy są moimi klientami i sami nie kryją, że są trochę przerażeni tym, że czerwony reżym powoli zamienia się w czarno czerwony. 9i coraz bardziej czują, że sprzeciw wobec tego ruchu będzie przez władzę traktowany bardzo źle. . Więc nie przekonuje mnie Twoja argumentacja, że oni nie mają za co przepraszać...to chyba jakieś niedopatrzenie z Twojej strony...

Nie rozumiem absolutnie nikogo, kto uważa , że oni maja prawo do rozwijania skrajnie antypolskich i faszystowskich idei pod  szyldem czarno czerwonych szmat .To się dzieje teraz -  nie w 1944 roku7.Zobaczymy co będzie dalej z tym wszystkim.

Tym bardziej  teraz mamy wspaniałą okazję pokazać kim naprawdę są Polacy i Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, filipert napisał:

Tym bardziej  teraz mamy wspaniałą okazję pokazać kim naprawdę są Polacy i Polska.

No miejmy nadzieję, bo u nas będą mogli dowiedzieć się o tym  więcej niż u siebie. Być może większość zrozumie, ża te straszne Pany Lachy nie chcą ich zniewolić i zagrabić... chodzi im o to, żeby można było spokojnie pojechać w miejsca dla nich ważne, gdzie pod resztkami spalonych domów leża niepogrzebane szczątki ich przodków ...to wszystko!

36 minut temu, szary11 napisał:

No to dobrze, że wiesz. Mogę już Ciebie nazywać bohaterem?

Ty widzę "moderator"jestes? może więc staraj się być mniej bezczelny OK?

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, pawel1966 napisał:

 

Ty widzę "moderator"jestes? może więc staraj się być mniej bezczelny OK?

Bezczelnym jest widzieć tylko cudze winy. Więc może też postaraj się być bardziej obiektywny, OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem licznik Geigera. Mam nadzieję, że się nie przyda. A jeśli się przyda to ww. spory nie będą miały większego znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.