Skocz do zawartości

Wojsko, sytuacje kryzysowe a kemping


armec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko się cieszę że jesteśmy w nato. Bo już dawno by byli u nas. 

Prowokacje na granicy białoruskiej z uchodzcami były próbą czy zachód nam pomoże czy nie.

Myślę że on chce wywołać 3 wojnę światową. Mam dziwne przeczucie.

6 godzin temu, Cezarr napisał:

Co do auta jeżeli miałbym oddać swoje auto to bym je rozwalił na drzewie, nic by nie dostali ;(

  23

Auto autem A jakby Ci ścigacza chcieli zwinąć.? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 godziny temu, Gregor887 napisał:
23 godziny temu, PanSamochodzik napisał:
W dniu 24.02.2022 o 10:47, Piotrekm13 napisał:

Ja słyszałem, że żony będą zabierać

A teściowe też ?    ....bo jeszcze bym jakiś gratis dodał :D

W jasyr. Ale to jak granica padnie.

Kurcze...   teraz słucham co się dzieje w UA...  i przechodzi ochota do żartów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2022 o 10:33, Cezarr napisał:

Czyli Ruski łach wyleczył świat z koronawirusa ? najgorsze jest to że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej ? Żeby ludzie na ziemi się zjednoczyli to nam jest chyba potrzebny wspólny wróg, nie wiem może kosmici nas powinni napaść to wtedy ludzkość by się zjednoczyła ????

Ten Ruski łach doprowadził do czegoś gorszego. Wskrzesił demona wojen, czyli Niemcy. Teraz Niemcy zainwestują w swoją armię, przy tej kasie co mają i tej technologii którą posiadają, nawet nie chcę myśleć do czego to doprowadzi. Kiedyś, w końcu i w  Niemczech, pojawi się na szczeblach władzy jakiś pseudo - patriota nacjonalista.

Nawet nie chcę myśleć co czeka Najjaśniejszą Rzeczpospolitą.  

Ps. Zaczepiam budkę i jadę na 3 dni na działkę. Będę "prowadził" rozmowy:D z moimi pszczołami. Ciepło się robi.

Edytowane przez Helmut (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Helmut napisał:

Najprawdziwsza prawda. 

Helmut Ty tam dobrze się wykąp jak do pszczólek pojedziesz żeby Cię po zapachu poznały. :P

I szykuj tam miejsce na działce bo jak Ruscy wjada to gdzie budki postawimy.

Edytowane przez Tomaszsl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tomaszsl napisał:

Helmut Ty tam dobrze się wykąp jak do pszczólek pojedziesz żeby Cię po zapachu poznały. :P

Wy się śmiejecie , a ja , odkąd założyłem pasiekę , to odnalazłem spokój i moje nowe hobby :D.  Mogę godzinami obserwować przyrodę.

Moja żona mówi, że jestem głupi, bo rozmawiam z pszczołami. To , że jestem "głupi" , ona mówi mi już od 30-u lat :lol:. W końcu zaczynam w to wierzyć.

Jak wracam do domu z budką, to oglądam dokładnie przyczepę, co by to nawet jedna pszczółka na gapę się nie zabrała :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszła mi ochota na żarty.

Oznajmiłem żonie plan absolutnie awaryjny. Co, gdzie (dokąd), czym i dlaczego. Co trzeba zabrać i gdzie co jest (takie tam, dowody, paszporty, gotówka, trochę nadwyżki płynności w kruszcu, agregat, kanistry, kpl dokumentów i kluczy do samochodów). Gdzie próbujemy sie dostać, z kim skontaktować, tzn. gdzie będzie ewentualnie pierwsza meta, że auto w leasingu zostaje, gdyby coś jedziemy starszym wykupionym plus przyczepa, i starociem busem (gdyby coś, swoje się może sprzeda, a całkiem stare bez żalu choćby porzuci). Busem, żeby spróbować, jeśli się zdąży, zgarnąć parę gratów na start, w innym fachu, bo z naszych wyuczonych i wykonywanych zwodów już za Odrą trudno byłoby wyżyć.  Samo powiedzenie tego na głos, i na serio, jest wystarczająco złowieszcze. 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helmut nie śmieje się z Ciebie wujek ma 6 pasiek. Tak są nauczone że jego nie gryzą. Gołymi rękoma wszystko robi. Tak go poznały. A mnie od razu przy ulu atakowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje co się dzieje na Ukrainie, w Rosji i w Polsce. Najbardziej martwi mnie to co się dzieje u nas. Z mojej sondy wynika, że prawie nikt nie zostanie bronić Polski w razie W. Pewien lekarz, sąsiad moich znajomych oficjalnie ogłosił, że są już spakowani i jedno z aut mają zatankowane, gotowe do drogi. Bardzo to przykre. Co się stało z ludźmi, co z patriotyzmem, po co obchodzimy święta narodowe....

Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć. Kiedyś to się nazywało tchórzostwo.... Tak po prostu i było publicznie piętnowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Commander

Szacun, skomentowałeś celnie "nasz" patriotyzm. .... Forum powinno być apolityczne, ale czy teraz się to nie powinno zmienić?

Mój dziadek ganiał ruskich w 1920 roku. Ojciec spał całe zimy w lesie (II WŚ) w AK. Ja mam "spieprzać"? W życiu.

Obecna wojna to szerszy temat. Już nic nie będzie takie samo. Ukraińców nie muszę kochać, ale należy im się pomoc i mega szacunek. Walczą nie tylko za siebie.

Oby nasz patriotyzm tak nie wyglądał:

https://www.onet.pl/informacje/onetrzeszow/inwazja-rosji-na-ukraine-napieta-sytuacja-w-przemyslu/1cp0m6d,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Commander napisał:

Obserwuje co się dzieje na Ukrainie, w Rosji i w Polsce. Najbardziej martwi mnie to co się dzieje u nas. Z mojej sondy wynika, że prawie nikt nie zostanie bronić Polski w razie W. Pewien lekarz, sąsiad moich znajomych oficjalnie ogłosił, że są już spakowani i jedno z aut mają zatankowane, gotowe do drogi. Bardzo to przykre. Co się stało z ludźmi, co z patriotyzmem, po co obchodzimy święta narodowe....

Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć. Kiedyś to się nazywało tchórzostwo.... Tak po prostu i było publicznie piętnowane.

Też mam takie p. W śród znajomych co to w razie czego wyjeżdżają za granice. Gardzę takim podejściem ale na szczęście jest wiele osób, które by tak nie postąpiły. 
trafna uwaga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bazyliszek wawelski napisał:

@Commander

Szacun, skomentowałeś celnie "nasz" patriotyzm. .... Forum powinno być apolityczne, ale czy teraz się to nie powinno zmienić?

Mój dziadek ganiał ruskich w 1920 roku. Ojciec spał całe zimy w lesie (II WŚ) w AK. Ja mam "spieprzać"? W życiu.

Obecna wojna to szerszy temat. Już nic nie będzie takie samo. Ukraińców nie muszę kochać, ale należy im się pomoc i mega szacunek. Walczą nie tylko za siebie.

Oby nasz patriotyzm tak nie wyglądał:

https://www.onet.pl/informacje/onetrzeszow/inwazja-rosji-na-ukraine-napieta-sytuacja-w-przemyslu/1cp0m6d,79cfc278

Niestety wiele osób ma bardzo mylne pojęcie na temat patriotyzmu, ostatnio mocno skrzywione przez jednego pana "B", który kojarzy mi się z cały czas otwartą "buzią" podczas krzyku. Nie wiem czy on tak ma na stałe, ale przynajmniej na wszystkich zdjęciach tak go przedstawiają. 

Jeśli tak wygląda patriotyzm, to ja chyba niestety nie jestem patriotą...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.