Skocz do zawartości

Wojsko, sytuacje kryzysowe a kemping


armec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Słyszałem podobno znajomy miałby przekazać na rzecz wojska przyczepę kempingową na wypadek sytuacji kryzysowej, na necie jest sporo informacji, że samochody/motory są przeznaczone pod wojsko tzn. taka jest decyzja, dostaje się tylko informację o tym  - takie zawiadomienia dostają właściciele, głównie chodzi o sprawne SUVy 4x4.

Pytanie o Wasze przyczepy kempingowe - ktoś dostał takie zawiadomienie, znacie kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

11 godzin temu, armec napisał:

Witam wszystkich,

Słyszałem podobno znajomy miałby przekazać na rzecz wojska przyczepę kempingową na wypadek sytuacji kryzysowej, na necie jest sporo informacji, że samochody/motory są przeznaczone pod wojsko tzn. taka jest decyzja, dostaje się tylko informację o tym  - takie zawiadomienia dostają właściciele, głównie chodzi o sprawne SUVy 4x4.

Pytanie o Wasze przyczepy kempingowe - ktoś dostał takie zawiadomienie, znacie kogoś?

Skoro to Twoje uszy no to wypadałoby to potwierdzić bo jak na razie to jest odbierane jako plotka. Co do samochodów tzw. 4x4 to owszem takie pisma są wysyłane . 

Po drugie w tej chwili takich "informacji" będzie od groma a wszyscy wiemy w jakim celu takie czy inne fake newsy będą zalewały internet. Sugeruje aby nie potwierdzonych info nie powielać i nie wysyłać dalej.

Kremlowski psychopata zasługuje na największe potępienie za to co zrobił . Wysłał bezlitośnie niewinnych ludzi na śmierć ,którzy mają zabijać niewinnych ludzi po drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maras napisał:

Skoro to Twoje uszy no to wypadałoby to potwierdzić bo jak na razie to jest odbierane jako plotka. Co do samochodów tzw. 4x4 to owszem takie pisma są wysyłane . 

Ja słyszałem, że żony będą zabierać ;)

7 minut temu, Maras napisał:

Kremlowski psychopata zasługuje na największe potępienie za to co zrobił . Wysłał bezlitośnie niewinnych ludzi na śmierć ,którzy mają zabijać niewinnych ludzi po drugiej stronie.

Brak jest słów w słowniku kulturalnych ludzi...:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piotrekm13 napisał:

Ja słyszałem, że żony będą zabierać ;)

Brak jest słów w słowniku kulturalnych ludzi...:angry:

Dokładnie tak jest.

Ja przynajmniej dzisiaj jestem "rozbity" i mimo ,że nie dzieje się to na naszej ziemi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest nudny ten temat. To wraca co kilka lat. Wiem, że łatwo jest cwaniakować jak sobie siedzę w domu i mam auto w garażu a co innego bym mówił jak bym dostał papier że mogą użyć mojego auta. 

Warto się zastanowić kiedy by użyli cywilnych aut. Od tak do ćwiczeń. Jeżdżenia po poligonie czy nie wiem do wożenia dokumentów? 
Jak by sięgnęli po takie zasoby to znaczy ze by była taka wojna ze z domu by się nie wychodziło i sam każdy by bez pytania to auto oddał. 
Ostatnio jakoś matoł dzwonił gdzieś do wojska i coś pier... o konstytucji pytał na jakiej podstawie prawnej mogą użyć jego auta. Na srakiej taka powinna być odpowiedz dla takich kretynów. 

rozsądku teochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o temat użyczenia pojazdów cywilnych dla wojska.

Podam przykład jednostki wojskowej stacjonujacej w danym mieście. 

Pojazdy cywilne jednostka użycza tylko na czas wojny. Braki w ukompletowaniu J.w. na czas w uzupełnia się z gospodarki narodowej. Wszyscy właściciele pojazdów są powiadomieni w danym mieście. Są wykazy pojazdów np ciągnik i przyczepa. W większości są to firmy transportowe które na bieżąco aktualizują wykaz floty na czas wojny dla wojska. I wiedzą teraz jakie pojazdy oddaje na czas wojny sprawne zaatakowane itp.

Tak w skrócie.

Napewno nie przyjdą do Pana X po suwa lub inny pojazd.

Edytowane przez Tomaszsl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Ja słyszałem, że żony będą zabierać

A teściowe też ?    ....bo jeszcze bym jakiś gratis dodał :D

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Piotrekm13 napisał:

Brak jest słów w słowniku kulturalnych ludzi...:angry:

To trzeba użyć słów ludzi niekulturalnych :yes: ten Ruski łach odpowie za to co zrobił.

Co do auta jeżeli miałbym oddać swoje auto to bym je rozwalił na drzewie, nic by nie dostali ;(

17 godzin temu, Tomaszsl napisał:

Nikt im nie pomoże wszyscy się boja Putina.

Bo nie wiadomo kiedy głupi żartuje, ten akurat  razem z Łukaszenką powinien  zwiększyć swoją masę ciała od ołowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Cezarr napisał:

ten Ruski łach odpowie za to co zrobił.

Takie jest też i moje "pobożne" życzenie. Z praktyki wiem natomiast, że przez pewien czas wszyscy będą oficjalnie "zaniepokojeni" a później się przyzwyczają. Mówię oczywiście nie o zwykłych ludziach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ruski łach wyleczył świat z koronawirusa ? najgorsze jest to że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej ? Żeby ludzie na ziemi się zjednoczyli to nam jest chyba potrzebny wspólny wróg, nie wiem może kosmici nas powinni napaść to wtedy ludzkość by się zjednoczyła ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.