Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że widzę wszystko co trzeba. Niestety nie mam porównania do innych (poza gumowymi ze sztywnym i ramionami, które w escorcie i mondeo jeździły) więc ciężko mi się odnieść. Jeżdżę, cofam, wyprzedzam... bez przygód na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wam na prawdę one się telepały? Owszem, na wertepach zadrżą, czy przy wykonaniu z tirem deko się odchylą. Ale zaraz znowu wszystko widać. Wątpię, by te droższe w ogóle nie reagował.

 

Czytając Was uznał bym te lusterka za dramatyczne. Wg mnie są wystarczająco dobre i warte swej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excellent view mam i specjalnie nie narzekam, odrobinę drżą i potrafiły mi się złożyć przy mijaniu z TIR-em. Je trzeba ciągle dokręcać i nie będą się składały.  Złe nie są, ale wydając 140 PLN-ów myślałem,że będą lepsze. Są spore to jest dobre i dużo w nich widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To telepanie to nie takie że chcą odpaść, raczej takie drżenie, wszystko w nich wodać takie rozmazane troche, te co elvis pisze są stabilniejsze. ALE te na gumki bardziej mi pasiły przez krztałt lustra, speed fixy są ścięte a tamte kwadratowe. Gdybym mógł na cytryne ubrać gumkowe to wolałbym tamte, mimo tego drżenia, te nie do końca mi pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam speed fixy, praktycznie raz ustawione i tylko teraz przykręcenie na dwie śrubki i w drogę. W poprzednich na gumki lub  takie z obejmą ze śrubami i ściągaczem od dołu zawsze mi się przesuwały i musiałem je dodatkowo mocować taśmą klejącą. Oczywiście na to wpływ ma kształt lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi składały lustra od holownika

A do tego te zakładanie pasków za każdym razem. Nigdy więcej. Teraz 2 śrubki na lustro i nic nie trzeba ustawiać

 

Paski są faktycznie tragiczne, odpadają i łatwo je zgubić. Ja w tym sezonie planuję je czymś podkleić.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym wyjeździe jeden mi pękł gdy chciałem go zamocować. Speed fixy to jest to czego szukałem i już dawno powinny być na wyposażeniu :D

 

No mi nic nie popękało. Mam system montażu i zdejmowania. Tylko te idiotyczne paski mi wiecznie spadają :D

 

Ja Tych Speed Fix nie testowałem. Po tym jak mi ktoś zajumał w Ciechocinku jedno lusterko, to kupiłem Argusy, które miały mocowanie jak te Speed Fix ale się trzęsły i zsuwały mi się z obudowy lusterka. Więc je sprzedałem i zamówiłem kolejne Excellent. W związku, że po rabunku jedno mi zostało, to teraz mam 3 lusterka :D Więc mam części zamienne :D

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadanie? Podklejanie? Pękanie gum? Nie znam tego z autopsji :niewiem: Ale po 11 latach używaniu budżetówek mogłem coś przeoczyć ;) Pewnie mowa o Speed Fixach ;) Nie używałem, a po takiej reklamie nie kupię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.