Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Commander właśnie o taką informację mi chodziło, dzięki. Niestety faktycznie cena dość wysoka i coś nie chce mi się wierzyć że to się dobrze trzyma na przyssawce no i automatycznie zasłania to fabryczne lusterko. Będę musiał poszukać jakiś ładnych lusterek na błotnik.

W pozostałych autach używam tego najpopularniejszego zestawu na gumy, jeszcze ojciec ich używał, więc mają z 10 lat i dalej działają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOM3653 napisał:

Ja miałem lusterka takie jak na foto które dał ired, strasznie się telepały.

 

To był nasz pierwszy zakup w 1-szej hali Makro w PL  1994 r.  Warszawa.

Lusterka są niezawodne, w tym roku przejechaliśmy z nimi 2697 km < nasza trasa, Majówka 2014 [ I ]

 

Zapraszamy:

Forum Karawaning.pl → Podróże → Europa → Włochy, Watykan, Malta, Cypr < więcej info + foto

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Z tymi lusterkami (foto post #28) w ciągu 20 lat objechaliśmy prawie całą Europę, zerknij 'esencja' niżej ...

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że te lusterka się telepią, ale kupiłem jedno na próbę, dałem za nie ok 160 pln, bo myślałem że będzie wreszcie super. I co się okazało? Telepie się tak samo jak to, które kosztowało 30 pln. Może nie powinienem ciągnąć przyczepy z prędkością przekraczającą 150km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........Telepie się tak samo jak to, które kosztowało 30 pln. Może nie powinienem ciągnąć przyczepy z prędkością przekraczającą 150km/h ?

Przy takiej prędkości  to jest duża szansa że telapać będzie w końcu Tobą  ........ale defibrylator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nasze niezawodne: lusterka ... + ... staruszek Garmin

attachicon.gifIMG_1960.resized.JPG

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

 

kurczę mam b. podobne do naszej Zafiry ale nie bardzo w nich cos widać nie wiem czy można zrobić jakiś błąd w zakładaniu ?

jest jakaś instrukcja czy coś takiego ?

albo jakie sprawdziłby się  lepiej do :

 

post-16182-0-22162000-1405970981_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Panowie szukam lusterek dodatkowych do holowania tylko mam mały problem w multpli są lusterka w pionie i nie znalazłem nic ciekawego.

 

a szukałem takie które się montuje na drzwi auta od  strony zawiasów  jak ktoś ma jakiś pomysł to dajcie znac proszę

 

 

pozdrawiam Michał i Basia

 

Witaj Kurus

 

Ja również przerabiałem ten problem i postanowiłem sam zrobić sobie mocowanie do lusterek.

W wolnym czasie założę lusterka i zrobię kilka fotek to wrzucę na forum sobie obejrzysz.

Może to nie jest produkt zaawansowany techniczne ale widać cały zestaw od dachu po koła, a w czasie jazdy się nie trzęsą i są bardzo stabilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lusterka na lusta oraz na błotniki- montaż polega na tym że dwie łapki wchodzą między szczelinę błotnika i maski a trzecia za nadkole. 

 

A gdzie takie kupiłeś??

 

Witaj Kurus

 

Ja również przerabiałem ten problem i postanowiłem sam zrobić sobie mocowanie do lusterek.

W wolnym czasie założę lusterka i zrobię kilka fotek to wrzucę na forum sobie obejrzysz.

Może to nie jest produkt zaawansowany techniczne ale widać cały zestaw od dachu po koła, a w czasie jazdy się nie trzęsą i są bardzo stabilne

Podeślij może Ci zlecę wykonanie:P 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.