Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2021/2022


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

 


Odliczanie do początku sezonu czas start! Do pierwszego w sezonie szusowania zostało kilka lub kilkanaście dni. Śledźcie pilnie naszą stronę i kanały w mediach społecznościowych, bo lada chwila podamy oficjalną informację z dokładną datą. Jeśli prognozy się potwierdzą, a temperatura będzie odpowiednia, celujemy w początek grudnia, choć dziś nie możemy jeszcze powiedzieć, czy będzie to pierwszy czy drugi weekend. 
 



Info ze strony Zieleńca. Jak dobrze pójdzie to jest szansa na przyszły weekend.

Na kamerkach wygląda to nienajgorzej :



f4144b479823a009a2433d4441f4f59f.jpg27006213a0a8fb51f085e291126108a9.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Dobrze to wygląda. Jeżeli prognozy się sprawdzą i zdrowie pozwoli postaram się tam niedługo zameldować :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ze Śląska i całe życie Beskidy. Pilsko lub Szczyrk.
Ktoś może z innego regionu polecić jakieś dobre stopki w Polsce? Dobre głównie w sensie ilości tras czerwonych. Wielce popularna Kotelnica jest płaska jak talerz do drugiego dania w porównaniu do Pilska, które jest narciarskim skansenem...

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Suzu4x4 napisał:

karnety zakupione na:     https://zieleniec.e-skipass.pl/order

jakby ktoś chciał to do końca listopada promocja -20% na karnet na 6 dowolnych dni w sezonie 2021/2022

mam nadzieję, że przedłużą tą promocję, muszę poznać stok na żywo, zanim zainwestuje ponad 2K w karnety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Michal07 napisał:

Jestem ze Śląska i całe życie Beskidy. Pilsko lub Szczyrk.
Ktoś może z innego regionu polecić jakieś dobre stopki w Polsce? Dobre głównie w sensie ilości tras czerwonych. Wielce popularna Kotelnica jest płaska jak talerz do drugiego dania w porównaniu do Pilska, które jest narciarskim skansenem...

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
 

u nas na Dolnym Śląsku nie ma szału .

Zieleniec, Czarna Góra, Karpacz, Szklarska są fajne ale daleko im do naszych południowych sąsiadów.

osobiście lubię Zieleniec , trasy krótkie ale miejscami strome więc można się najeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kilka razy już szukałem czegoś i nic nie potrafię znaleźć. Kasprowy to wyzwanie logistyczne. Zakopane. Turyści. Trochę przeraża. No i sam koszt dojazdu do wyciągów jest chory.
Widzę, że poza Szczyrkiem i Pilskiem, które ma chyba najlepsze trasy w Polsce ale niestety infrastruktura skansen. Chociaż niby znowu ktoś kupił i będzie postęp.

Niestety za blisko jest Chopok i tutaj już nie ma żadnego porównania. Polska to jakieś wypierdki przy tym ośrodku.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat " Narty w Polsce" więc nie proponowałem  Jańskich Łaźni, Peca czy Szpindla . Tam faktycznie  "inna bajka" a jak dokończą odcinek S3 do granicy  to czas przejazdu np do Jańskich  dla mnie będzie poniżej 2 h.

Choć Zieleniec w ostatnich latach mocno się rozwija, dochodzą nowe trasy i wyciągi więc jak ktoś "opanuje poruszanie się " w odpowiednich godzinach pomiędzy poszczególnymi wyciągami to daje możliwość jazdy niemal bez kolejek (oczywiście na  bocznych czasem gorzej przygotowanych stokach) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michal07 napisał:

No właśnie kilka razy już szukałem czegoś i nic nie potrafię znaleźć. Kasprowy to wyzwanie logistyczne. Zakopane. Turyści. Trochę przeraża. No i sam koszt dojazdu do wyciągów jest chory.
Widzę, że poza Szczyrkiem i Pilskiem, które ma chyba najlepsze trasy w Polsce ale niestety infrastruktura skansen. Chociaż niby znowu ktoś kupił i będzie postęp.

Niestety za blisko jest Chopok i tutaj już nie ma żadnego porównania. Polska to jakieś wypierdki przy tym ośrodku.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
 

Laskowa Ski sprawdzałeś ? lub Kasina Ski ? w laskowej dla takiego amatora jak ja na naukę było bardzo stromo, dół zlodzony, trasa długa bo ok 1,5km. 

Ktoś ze znajomych mówi, że w Kasinie jeszcze bardziej stromo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

karnety zakupione na:     https://zieleniec.e-skipass.pl/order

jakby ktoś chciał to do końca listopada promocja -20% na karnet na 6 dowolnych dni w sezonie 2021/2022

Jest to dobra opcja, 552zł za 6 dni?

W zeszłym sezonie po ponownym otwarciu zmienili zasady i  cały dzień kosztuje teraz 200zł W Grudniu kosztował jak się nie mylę 135. Po nowym roku podnieśli ceny ostro w górę żeby odrobić straty... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, danielpoz napisał:

Jest to dobra opcja, 552zł za 6 dni?

W zeszłym sezonie po ponownym otwarciu zmienili zasady i  cały dzień kosztuje teraz 200zł W Grudniu kosztował jak się nie mylę 135. Po nowym roku podnieśli ceny ostro w górę żeby odrobić straty... 

 

 

No może i dobra... W takim na ten przykład Livigno można teraz kupić karnet na 8 dni za 880 zł, co dość łatwo można przeliczyć za pomocą dobrego kalkulatora ile mniej więcej kosztuje 1 dzień...

Wiem, wiem - tam jeszcze trzeba dojechać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Jest to dobra opcja, 552zł za 6 dni?

W zeszłym sezonie po ponownym otwarciu zmienili zasady i  cały dzień kosztuje teraz 200zł W Grudniu kosztował jak się nie mylę 135. Po nowym roku podnieśli ceny ostro w górę żeby odrobić straty... 

 

 

oczywiście, cena jest BDB, tak samo jak na Tylicz i Krynicę w e-skipass w wariancie 6 dni.  Mam już vouchery na zieleniec na 2 dni, więc teraz nie wiem czy dojadę tam na kolejne 6. Ale zakup kusi.

edycja - skusiłem się na 3 dowolne dni. Razem będzie 5 dni w Zieleńcu  a dalej się zobaczy.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.