Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2021/2022


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

A wracając do Polski to jeśliby ktoś wybierał się w okolice Krynicy to wspólny karnet KRYNICA.SKI zrobiły trzy stacje - dwie z Tylicza i jedna z dwóch na Słotwinach. Dowolne 6 dni za 400 zł. Oprócz tego w Krynicy i okolicach wiadomo - Jaworzyna (spora górka, długi główny zjazd - chyba ponad 2,5 km, ale tłumy i delikatnie mówiąc nie zawsze dobrze utrzymany stok), drugie Słotwiny, wyciąg w centrum, Szczawnik z Wierchomlą (Dwie Doliny), więc jest gdzie pojeździć. Nic nie jest wymagające - no, może poza czarną trasą na Jaworzynie, choć na stokach Jaworzyny, czy Słotwin można już trochę "odkręcić" oczywiście pod warunkiem, że jest w miarę luźno (czyli wcześnie rano, albo bardzo późno wieczorem). Dla rodzin z małymi dziećmi oczywiście tradycyjnie oba ośrodki w Tyliczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suzu4x4 My w sobotę wbijamy, ale bez budy i na parę godzin. Mieliśmy jechać ze znajomkami ale nas wystawili. Tylko problem bo tam gdzie dzwoniłem to szkółka i wypożyczalnia to jeszcze nie będą działać. Jutro muszę ogarnąć inną…

 

ale za tydzień już z budą :)

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie to wrzućcie jakieś zdjęcie dla zrobienia nastroju. 
U nas zimno, wiatr wieje, co jakiś czas pada deszcz ze śniegiem… aż się chce gdzieś pojechać. :]
 

Szkoda że w te góry tak daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ja sam się wykluczyłem ze startu sezonu.

W tym tygodniu odpada, bo dzieci mają braki w wyposażeniu (niby nie rosną, a jednak) i raczej nie zdążymy uzupełnić:mellow:

W przyszłym może zablokować nas dawka przypominająca - bierzemy z żoną w piątek, dlatego sobotę rezerwujemy sobie na odchorowanie...

No chyba, że w tygodniu skoczymy na "weczerne lyżowanie";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też lekkie braki sprzętowe - te dzieciaki zdecydowanie za szybko rosną. Ale sprzęt już w drodze, a my i tak "wykluczeni" do przyszłego piątku.

Zastanawiam się tylko co tak pusto ! Od 10 minut Zieleniec ruszył i ludzi brak. Wstyd mi za lokalsów.

W Tyliczu uwijają się i walczą armatkami.

 

obraz.thumb.png.ed022d4e5796bf09deeb94bbb6539776.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, maarec napisał:

W Tyliczu uwijają się i walczą armatkami.

Tylicz absolutnie wyjątkowo zablokował w tym roku przed listopadowym startem dziwnie aktywny halny, który przynosi najwięcej szkód przy budowie wystarczającej warstwy pokrywy śnieżnej.

Wczoraj znów było zaskakująco ciepło i nie wiem, czy nawet nie padał delikatnie deszcz, stąd teraz - jak już znowu przymroziło - muszą uwijać się na maxa, żeby naśnieżyć na sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już sprzęcik mamy gotowy. Wczoraj było ostatnie uzupełnianie, oficjalne ważenie i ustawianie wiązań :)

A że w Zielenciu nikogo nie ma. A co sie mają spieszyć. Zima jak każda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja już po inauguracji nowego sezonu narciarskiego w Master Ski Tylicz. 

Przyjechałem na wieczorną jazdę, zacząłem o 17.56 i skończyłem o 20.00 O tej godzinie to wyjazd wyciągiem i zjazd na nartach na dół. Żona, syn nie bardzo chcieli się ruszyć , więc samemu trochę poszalałem. Jak dla mnie warunki fajne, najbardziej nie lubię oblodzonego stoku a dzisiaj oblodzenia nie było. Oprócz mnie stoi jeden kamperek i mega wielki kamper z rozsuwanymi wnękami bocznymi. Robi wrażenie. ?

Zastanawiam się , czy na nockę nie podjechać pod inny stok i rano coś do południe pojeździć. Zobaczy się ?

PozdrawiamIMG_20211204_202310.thumb.jpg.2b3910e951682407da98909f5efa8212.jpgIMG_20211204_201144.thumb.jpg.f00fe014be5478e378db33f57ce187a2.jpg

IMG_20211204_202254.jpg

IMG_20211204_201218.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.