Skocz do zawartości

Narty w Polsce 2021/2022


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Zulos napisał:

No może i dobra... W takim na ten przykład Livigno można teraz kupić karnet na 8 dni za 880 zł, co dość łatwo można przeliczyć za pomocą dobrego kalkulatora ile mniej więcej kosztuje 1 dzień...

Wiem, wiem - tam jeszcze trzeba dojechać.. 

Koszty dojazdu nie zmieniają nic. Niestety PL ssie w temacie narciarstwa. Lepszy rydz niż nic ale tak czy inaczej położenie kraju jest narciarsko słabe. Do tego "musimy odrobić" i mamy to co mamy. W erze przed covidem wolałem skoczyć na weekend na Chopok niż gdziekolwiek w PL. 500 czy 650km dojazdy nie robi żadnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Ski Tylicz również startuje

Otwarcie sezonu zimowego 2021/2022 już w najbliższy weekend⛷?
❗️Sobota 04.12 i niedziela 05.12 ❗️
zapraszamy w godz 09:00-20:00
▫️Otwarta kolej krzesełkowa
▫️Czynna Wypożyczalnia
▫️Możliwość rezerwacji lekcji z instruktorem w naszej szkole narciarskiej ☎️ 781 323 355
▫️Pyszne jedzonko tylko w naszej Karczmie
Zapraszamy serdecznie?
Już wkrótce ogłosimy rozkład jazdy na kolejny tydzień ❄️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zulos napisał:

No może i dobra... W takim na ten przykład Livigno można teraz kupić karnet na 8 dni za 880 zł, co dość łatwo można przeliczyć za pomocą dobrego kalkulatora ile mniej więcej kosztuje 1 dzień...

Wiem, wiem - tam jeszcze trzeba dojechać.. 

Mówimy o Zieleńcu gdzie mogę sobie wyskoczyć na jeden dzień lub weekend. O cenach gastronomi itp bajerów nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 godzinę temu, Zulos napisał:

No może i dobra... W takim na ten przykład Livigno można teraz kupić karnet na 8 dni za 880 zł, co dość łatwo można przeliczyć za pomocą dobrego kalkulatora ile mniej więcej kosztuje 1 dzień...

Wiem, wiem - tam jeszcze trzeba dojechać.. 

poka namiary na ten karnet 8 dni do Livigno za 880 zł. 

znajomi jak rezerwowali na ferie to najtańsze karnety na 6 dni wychodziły ponad 1100 za os dorosłą :

Cytat

karnety: najtańsze (bez Madonny) 240e dorosły, 168e junior (ur. po 30.11.2005)

 

45 minut temu, dudek_t napisał:

Koszty dojazdu nie zmieniają nic. Niestety PL ssie w temacie narciarstwa. Lepszy rydz niż nic ale tak czy inaczej położenie kraju jest narciarsko słabe. Do tego "musimy odrobić" i mamy to co mamy. W erze przed covidem wolałem skoczyć na weekend na Chopok niż gdziekolwiek w PL. 500 czy 650km dojazdy nie robi żadnej różnicy.

punkt widzenia zależy od miejsca zamieszkania :-]

ja mam do Zieleńca czy Czarnej Góry ok 100km  jazdy także nie mam co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Suzu4x4 napisał:

ja mam do Zieleńca czy Czarnej Góry ok 100km  jazdy także nie mam co narzekać.

Dokładnie. Jak masz blisko to jest to weekendowa alternatywa. Jak ktoś ma więcej kilometrów to faktycznie lepszej alternatywy niż Chopok u nas się nie znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie a gdzie proponujecie na wyjazd z dziećmi ? W tym roku będę musiał bliźniaków 7 lat nauczyć jeździć a 9 latek już śmiga. Byliśmy kilka lat temu w Białce i 2 lata temu w Lądku-Zdroju .

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu sie podobalo w Tyliczu na tych wyciagach dalej od centrum. Tylicz ski to sie chyba nazywa. Jak jest malo ludzi i jezdzisz na okraglo to jest calkiem spoko do nauki. Sa szerokie odcinki o zroznicowanym nachyleniu. Instruktorow duzo. A jesli SK bedzie otwarta to Chopok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

  

poka namiary na ten karnet 8 dni do Livigno za 880 zł. 

znajomi jak rezerwowali na ferie to najtańsze karnety na 6 dni wychodziły ponad 1100 za os dorosłą :

 

Zaraz poka... Matka ostrzegała - nie pokazuj:P

Jeśli dobrze odnalazłem namiary to tu:

https://snowitexperience.com/skipass/livigno/categoria/adult-baby-free?productType=skipass&location=livigno&district=-KzUAgu1BROvgqs385Pe&zone=0fCdJiTWcfaBEcSEctzP&dateFrom=2021-12-11&dateTo=2021-12-18&duration=8&dates[]=2021-12-11&dates[]=2021-12-12&dates[]=2021-12-13&dates[]=2021-12-14&dates[]=2021-12-15&dates[]=2021-12-16&dates[]=2021-12-17&dates[]=2021-12-18&category=pgsh3mE37JEXCzdd3ETY&category_permalink=adult-baby-free

Nie wiem, czy dobrze. Karnet jest na 8 dni dla dorosłego z dzieckiem gratis (nie pamiętam do ilu lat).

Tyle, że te 192 EUR to teraz już trochę więcej;)

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, danielpoz napisał:

Mówimy o Zieleńcu gdzie mogę sobie wyskoczyć na jeden dzień lub weekend. O cenach gastronomi itp bajerów nawet nie wspominam.

No wiem - ja mam do najbliższej stacji narciarskiej (ok - malutkiej stacyjki) jakieś 7 km w linii prostej i 13 km drogą, do następnej 25 km, do kolejnej 30, itd... Ale nie o to tu chodzi. Chodzi o to, że w takim np. Livigno właśnie można spędzić tydzień z rodziną wcale nie drożej, niż 8 dziennych wyjazdów w kraju lub powiedzmy 4 dwudniowe.

49 minut temu, dudek_t napisał:

Mojemu sie podobalo w Tyliczu na tych wyciagach dalej od centrum. Tylicz ski to sie chyba nazywa. Jak jest malo ludzi i jezdzisz na okraglo to jest calkiem spoko do nauki. Sa szerokie odcinki o zroznicowanym nachyleniu. Instruktorow duzo. A jesli SK bedzie otwarta to Chopok. 

No Chopok to świetna górka, tylko też zatłoczona strasznie. Trzeba dobrze celować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Zulos napisał:

No wiem - ja mam do najbliższej stacji narciarskiej (ok - malutkiej stacyjki) jakieś 7 km w linii prostej i 13 km drogą, do następnej 25 km, do kolejnej 30, itd... Ale nie o to tu chodzi. Chodzi o to, że w takim np. Livigno właśnie można spędzić tydzień z rodziną wcale nie drożej, niż 8 dziennych wyjazdów w kraju lub powiedzmy 4 dwudniowe.

 

Oby tak było jak mówisz. Większość pojedzie do innych krajów skoro tam taniej. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, danielpoz napisał:

Oby tak było jak mówisz. Większość pojedzie do innych krajów skoro tam taniej. ?

Ja mam nadzieję że wszyscy polecą do Egiptu a cześć już tam zostanie na stałe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zulos napisał:

Tyle, że te 192 EUR to teraz już trochę więcej

Poza sezonem owszem da rade wyhaczyc w takiej cenie, ale regularna cena za 7dniowy karnet w styczniu  czy lutym w wiekszosci osrodkow alpejskich to ok 280-300 euro. Przy wyjazdach grupowych mozna troche zejsc, ale to tez nie az tak wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zulos napisał:

nie wiem jak to liczysz ?

mi wychodzi za 8 dni 307e:

obraz.thumb.png.844841ca3b27f510cf0008f0f3534290.png

 

a za 6 dni 259e czyli 19e drożej niż mówiłem :

obraz.thumb.png.e7d8efad11764a974d3813d28845fc0d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

nie wiem jak to liczysz ?

mi wychodzi za 8 dni 307e:

a za 6 dni 259e czyli 19e drożej niż mówiłem :

Sprawdzałem jakiś czas temu, jak EUR było po 4,6, stąd ze 192 EUR wyszło mi 880 zł. Okres 11-19 grudnia.

Nie wiem - może to jest czas Free Ski, albo raczej zaraz po i dlatego było taniej, może jeszcze przed sezonem, ale taka oferta była na tej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.