Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

Leszku ( jeszcze raz dzięki za wspaniały opis) nikt nie ma pretensji do nikogo, ale mozemy przecież wyrazić swoja opinie na temat "dodatków" myslę, że soptykamy sie wszyscy , i razem ustalimy z Pania Stenią ( niewątpiliwie przemiłą) szczegóły naszego pobytu. Negocjowanie ma szanse tylko wtedy gdy bedziemy w większej grupie. My chcemy w Wetlince spędzić miło czas a " nasza" Pani Stenia zarobic - czyli mamy wspólny interasik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Negocjowanie ma szanse tylko wtedy gdy bedziemy w większej grupie. My chcemy w Wetlince spędzić miło czas a " nasza" Pani Stenia zarobic - czyli mamy wspólny interasik.

Ta wywieszka na drzwiach umywalni faktycznie dla użytkowników campingu powinna zniknąć. Mogła by być tylko dla turystów którzy idą szlakiem przechodzącym przez camping. Ale to masz rację tylko większa grupa może załatwić.Powodzenia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42zl za auto, przyczepe, prad i 2 osoby tak?? a jak bedzie tak jak tu i 4 osoby?

 

Skoro za wszystko(umywalka,WC) trzeba płacić to zastanawiam sie czy w zestaw jest wliczone auto :-]

 

 

.

Cena za zestaw: przyczepa lub kamper, prąd i dwie osoby dorosłe to 42 zł - reszta według cennika.

 

SKoro tak to jeszcze dycha do tego? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0r autko jeździ wchodzą wszystkie biegi ( widocznie przegrałem sprzęgło) jazda non stop 8,5 godziny a ostatnie km po górach i ten fatalny podjazd do kempingu , gdzie nie dałem rady na 2 i za późno redukcja do 1 , auto pod górę stanęło i dym i smród ze sprzęgła poleciał . Na szczęście dobrzy ludzie pomogli i wxiągneli mi przyczepkę na kemping , auto o własnych siłach wjechało.

Na wszelki wypadek 100-pka wiezie mi części , a czy tu będę w jakimś warsztacie naprawiane czy będę do domu jechał - zobaczymy na razie się nei stresuje podziwiam widoki Połoniny Wetlińskiej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce fajne naprawde a auto wliczone w cene zestawu.pani Stenia nie zrozumiała korzysci z obnizenia ceny, wiec jej sprawa. ja tam jade dwa razy pierwszy i ostatni, i dzieki Pani Steni inauguracyjnie odpale kibelek, a myslałem ze mi sie nie przyda :-] Cena nie ma sie co stresowac, wszyscy o niej wiedzielismy, tylko nikt jakos nie przykładał do niej wagi. :-] a wiec nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, A bawic i tak sie bedziemy dobrze :-]:ok::-]:-] .

nauczka aby kolejny zlot w bieszczadach robic na kempingu normalnym, gdzie nie patrza na ciebie wilkiem, lub jak na dojna krowe. A takie kempingi sa tutaj jestem na takim własnie. W piątek sie przemieszczam do Wetliny szukajac po drodze Wirkowi mechanika gdzies blizej :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz co do miejsca - przeznaczone dla nas miejsce na górnej półce mało ciekawe , a to dlatego, że są tylko 2 przyłącza prądowe i zero wody, tą można sobie donieś z niższej półki - około 100 m pod górę .

Ja się rozbiłem na tej niższej półce i ma do kranu 3 metry :ok:

Rozmawiałem dziś z Panią Stenią i wyraziła zgodę iż część załóg może rozbić się na tej półce co ja i część jeszcze niżej, będę jeszcze jutro negocjował, abyś my wszyscy zostali na tej co ja . Jak się dobrze poukładamy to się zmieścimy, o efektach powiadomię jutro , choc jak pisała Noemi rozmowy nie są łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że pisze tak na raty , ale połączenie z netem jest tu kiepski ( łącze sie poprzez telefon komórkowy z sieci Plusa) Co do telefon bez problemy Plus działa , Orage też ( Nina ma w Orage) i z tego co wiem Era też działa.

Net mi tu rwie i jeśli ktoś ma jakieś pytania dzwonić w profilu jest nr telefonu , bo z netem mam kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0r i ten fatalny podjazd do kempingu , gdzie nie dałem rady na 2 i za późno redukcja do 1 , auto pod górę stanęło i dym i smród ze sprzęgła poleciał

Ten podjazd to już przed samym kampingiem?

Wirku postaw tam wielką tablicę z jedynką,będziemy wiedzieli gdzie redukować :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.