Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak pokosztujecie tych wszystkich kulinarnych wspaniałości to nikomu nie będzie chciało się ruszyć na połoniny :zlo:

 

A przy okazji życzę wszystkim uczestnikom wspaniałej pogody, niezapomnianych wrażeń i oczywiście SMACZNEGO :(

 

Szkoda, że nie mogę uczestniczyć w tej wspaniale zapowiadającej się imprezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest , aby wycieczkę kolejką zrobić w niedzielę 5 lipca o godz. 13.00. Krótsza trasa ok. 4 godzin . Ela sama sie wypowie na ten temat , ja piszę tylko wstępnie !

 

My też byśmy woleli w ten wtorek tak jak było na początku mówione :(

i tą dłuższą 6 godzinną trase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, Pawełku mnie też to wszystko kusiło i skusiło :) i jak czytam jakie specjały będą to już :zlo::( a Połoniny przez lornetkę pooglądam.

 

Każdy coś bierze ze sobą to ja przywiozę prawdziwki marynowane ponoć dobre, tylko trzeba uważać na 100-pke , bo w Warce i Sławie wyjadał błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziuuuuuu?????

Nic narazie nie łowiłem (browary są przepyszne) mam dzisiaj odwiedziny nasz Przyjaciel Bieszczadnik przyjechał pogadać i jego następca TRONU Bartek Mój przyjaciel przyszły wędkarz dzisiaj z Bartkiem wypływamy.Teraz Leszek z Bartkiem popłyneli w stronę tamy na Solinie. :(

pozdrawiamy z "Cypla" w Polańczyku

4349728088b2b5c7m.jpg

5b71208f3cf001abm.jpg

80d7222f18bb85fam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko trzeba uważać na 100-pke , bo w Warce i Sławie wyjadał błyskawicznie.

Taaak - na Stopka trzeba uważać - i to bardzo. W zeszłym roku wykradał duszone żeberka i karmił nimi mojego psa - wszystko po to, żeby zaskarbić sobie sympatię czworonoga :( .

Stopku - wybacz, nie mogłam się powstrzymać :).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko po to, żeby zaskarbić sobie sympatię czworonoga :(

 

Tak rak i kreska mnie polubiła ( pamiętasz te przytulanki)

 

prawdziwki marynowane ponoć dobre, tylko trzeba uważać na 100-pke , bo w Warce i Sławie wyjadał błyskawicznie

 

Bardzo dobre i uważaj bo napewno je "wciągnę" - Wirku proponuję jeden wielki słój tylko dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jeszcze decyzja nie zapadła to my się tez tez jesteśmy za kolejką we wtorek!

W niedzielę dopiero skompletuje się nasza załoga

 

Nistety we wtorek nie kursuje kolejka na trasie majdan-smolnik-majdan, jest to długa ciekawa trasa i warto ja zobaczyć. Przykro mi ale może w niedzielę dacie radę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dyskusji trzeba przyznac że dla chętnych w niedzielę oczywiście 05.07 można zaproponowac trasę z Przysłupia do Majdanu potem do Smolnika i powrót na Majdan ( do przysłupia kolejka nie pojedzie :-] ) ale jest jedno trzeba być w Przysłupiu na 11.30 :-]:ok::-] pytanie czy po entuzjastycznym powitaniu w sobotę damy radę? Dlatego zaproponowałam trasę Majdan-Smolnik-Majdan start o 13 powrót na Majdan ok.17. i jeszcze jedno Kolejka na trasie majdan-smolnik-majdan kursuje tylko w soboty, niedziele i święta

 

Logistycznie jest to do rozwiazania bo kierowców u nas nie brakuje :-] Niestety rezerwacja biletów jest niemożliwa :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C
Rozmawiałem wczoraj z Naszym lwiątkiem ! Propozycja jest , aby wycieczkę kolejką zrobić w niedzielę 5 lipca o godz. 13.00. Krótsza trasa ok. 4 godzin .

 

 

 

Część mojej załogi przyjedzie w poniedziałek, a też chcieli jechać kolejką :ok: (planowany był wtorek). Jeśli będzie kolejka w niedzielę to nic z tego, a szkoda wielka.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Bardzo mi przykro ale na trasie Majdan-Smolnik Majdan kolejka kursuje tylko w sobotę niedzielę i święta :-] mam jednak nadzieję że pozostała część załogi się skusi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jeszcze decyzja nie zapadła to my się tez tez jesteśmy za kolejką we wtorek!

W niedzielę dopiero skompletuje się nasza załoga

 

Nistety we wtorek nie kursuje kolejka na trasie majdan-smolnik-majdan, jest to długa ciekawa trasa i warto ja zobaczyć. Przykro mi ale może w niedzielę dacie radę :ok:

lwiątko_74 - skoro i tak nie można rezerwować biletów, to na razie wstrzymamy się od decyzji. Wszystko zależy o której nasze starsze dziecko da nam w niedzielę znać, że mamy po niego podjechać... Fajnie byłoby, gdyby udało mu się dotrzeć w godzinach porannych, bo taka kolejka byłaby dla niego, jak i dla nas nie lada atrakcją :-]

No cóż-poczekamy jak sytuacja się rozwinie :-]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.