Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda piękna tylko wiatru niet. Jak dobrze ze ja juz na miejscu. dodam ze orange na polu działa z erą sa lekkie kłopoty ale pod rynna gdzie w czasach zamierzchłej swietnosci lała sie woda era tez łapie. Na szczescie na tym kempingu bede tylko dwa razy, pierwszy i ostatni, bo mi sie nie podoba, nie lubie jak gospodarze sa nastawieni tylko na branie kasy nic nie dajac w zamian. Diametralna różnica miedzy tym kempingiem gdzie jestem, a tamtym. Ale cóż dla Was sie pomecze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hm połoninka spogląda tęsknie w tle.... ..trza być twardym nie miętkim..damy radę jak wykoszą trawkę będzie chyba ładniej : :ok: ..Oczywiście macieku już dopisuje

dodam ze jesienia wygladaja o wiele piekniej szczególnie przełom września i pażdziernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze orange na polu działa
Dzięki Greg. to dla nas jedna z ważniejszych informacji :-]

Natomiast jeśli chodzi o płatne umywalki, toaletę .... :-]

Ale i tak już się nie mogę doczekać na popołudniowy piątek bo wtedy :ok:

Pozdrawiam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie powiedziec ze jak pojde do lazienki to nie dosc ze za WC zaplace 1zl to jeszcze za umycie rąk 2zl ?? eee to trąca kapke głupotą :-]) sklep zatem muszę jakiś znaleźć...jak nie tam to mam nadzieje że w Wetlinie lub w brzegach górnych jakis musi byc...no bo gdzie my habanine i browar bedziem kupowac...i pomidorki na sniadanka...

 

42zl za auto, przyczepe, prad i 2 osoby tak?? a jak bedzie tak jak tu i 4 osoby? :-]

to te 2 osoby placa normalna cene? :ok: chyba dopiero zrozumiem to wszystko jak przyjade bo jak narazie to nic nie kumam...

 

 

Przy takich cenach za kazde mycie rak to zarosniemy tam brudem i bedzie trzeba wezwac Sanepid :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kogoś podgiełło : Umywalka 2 zł i sikanie 1 zł ????? tego jesscze nie widziałem nigdzie- każde umycie rączek 2 zł - a mam pytanie ile kosztuje 1 litr wody pitnej do robienia kawki ????? i czy można sobie nalać w karnisterek , czy mam wode kupić w Poznaniu ???? Wg moich wyliczeń myjąc ręce tylko 3 razy dziennie ( jest nas 3) wychodzi mi 18 zł - sikanie ,no powiedzmy ,że ze 3 tj, 9z ł razem = sikanie i mycie rączek 27 zł dodatkowo , uffff nie rozumiem :ok:

 

Myślę jednak ,że ceny te dotycza tylko turystów ":przechodzących" a nie zameldowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesci z frontu....ostry podjazd na kemping panowie i panie zapinajcie przed wjazdem jedynke i zaru...bo Wirek probowal na 2jce nie zdążył wysprzeglic i stanal...nastepstwo przy ruszaniu...spalil prawdopodobnie sprzegło....takze uwaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wcześniejsze posty to odnoszę wrażenie że mało kto się zapoznał z opisem campingu jaki zamieściłem wcześniej na forum. http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4530&postdays=0&postorder=asc&start=105 Co do cen to ja nie negocjowałem wiec nie wiem na czym stanęło ale opis starałem się dać zgodny z prawdą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.