Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze słowo o pogodzie - oglądałem w TVN24 , że zalany Gdańsk, Białystok sam przyjechałem z burzowo-deszczowego Dolnego Śląska a tu w Bieszczadach wczoraj piękna pogoda temperatura około 30 stopni i dziś od rana też piękna pogoda lecz wieczorem w górach bywa chłodno, ale to akurat dobrze po całodziennym upale . Na wieczór przygotować cieplejsze wdzianka, ale myślę, że każdy coś takiego ze sobą weźmie i czekam na Wasze przybycie by było raźniej parę fotek z miejsca naszego spotkania. PIĘKNE GÓRY.

 

jest godzina 7.30 a już upał

post-89363-imported-7fe1213f-baf5-48f0-b132-d8fb82ff4c57_thumb.jpg

post-89363-imported-fca4f9d4-f685-4284-af60-912c1f7b2335_thumb.jpg

post-89363-imported-6253ffd6-ae52-43b2-ba5e-5c5982df13ef_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po rozmowach z Panią Stenią uzgodniłem, że możemy rozbijać się w tym miejscu co ja , myślę , że lepiej tu niż dźwigać wodę na górną półkę , jeśli się wszyscy tu nie zmieścimy reszta może na niższej półce.

Problem będą mieli Ci co będą chcieli rozbić przedsionek , bo betony , ale od czego pomysłowość mi się udało , więc innym też powinno.

Dziś u Pani Steni w barze jadłem przepyszne pierogi z jagodami i mamy z Niną fioletowe języczki :ok:

W dalszym ciągu upał 33 stopnie w cieniu i dobrze , że powiewa lekki wiaterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłam fotki Wirka to normalnie już się nie mogę skoncentrować na pracy.... :ok:

 

Podpowie ktoś jakiś nocleg po polskiej stronie autostrady jadąc z berlina na wrocław/kraków

Raczej na 1 raz nie przelecę a nie chcę z dziećmi stawać w rzeszy na parkingu .

 

Zaczynam siępakować , kawka i za 4-5 godzin wyjazd jak sietroszkę chłodniej zrobi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za około 26 godzin przyczepa już będzie na haku i w drogę :-]:ok::-]

 

moja już na haku i wyjazd (z drobną obsówą <- /jak to się pisze ???/ jak zwykle) za około 3 godziny :-)

No i chyba jednak pojadę przez RP a nie przez rzeszę bo mam na dachu turecką konstrukcję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mam na dachu turecką konstrukcję :-)

 

??? :ok: A cóż to takiego ?

A zobaczysz na miejscu ...............

(zwinięta podłoga do przedsionka .... turcy tak kiedyś z dywanami jeździli po całej białej europie)

 

oczywiście opóźnienie wzrosło :-)

gaszę serwery i wyjazd :-)

do zobaczenia na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pięknej upalnej pogody , nagle ( jak to w górach ) zrobiła się potężna burza z huraganowym wiatrem ,a ze strumyczka z którego wystawały kamienie zrobił się rwący potok, który podmywa konary drzew .

Zerwało mi przedsionek , niestety źle umocowany , bo nie ma gdzie dobrze wbić śledzi przez te betony . Nina bidula trzymało go , ja rozkręcało w pewnym momencie jak dmuchnęło Ninę rzuciło na przyczepę , ale jakoś się utrzymała nie porwał jej halny .

Już sporo mam przygód w Bieszczadach , czekam jeszcze na kolejne może podejdą tu jakieś niedźwiedzie lub wataha wilków .

Dla uspokojenia burza minęła i juz jest spokojnie.

post-89413-imported-72d23f99-3e2d-4624-bc8e-a54cdb138a12_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.