Skocz do zawartości

Szukamy miejsca na zlot :)


robin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie........, no panowie, zlitujcie się !! Skoro wszystko zmierza ku temu żeby zlot odbył sie najbliżej Was (centrum) to chociaż weźcie się za znależienie odpowiedniego miejsca :pub:

Ogolnie popieram środek polski bo to miejsce najbardziej sprawiedliwe - za dojezd reszty policzymy się na miejscu hahaha :lol:

A tak poza tym to na lato wydaje mi się że będę miał fajne miejsce nad morzem za niewielkie pieniądze. Ale o tym później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie osrodki sa czynne od 1-go maja.A jesli już to tylko od 1-go.Osrodek który spełnia prawie wszystkie nasze wymogi (oprócz słonej morskiej i lodowatej wody) to ośrodek w Zdworzu www.relax.mdi.pl -ceny już podalem. Ciebie Macieju trzymamy za słowo i w lecie się zgłosimy na zorganizowany przez Ciebie zlot.Pociągają nas "niewielkie pieniądze" oraz MORZE! Pozdrawiam - Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy..., jeżeli uda mi się to o czym myslkę to będzie to prywatna posesja ( polana) ogrodzona, z dostępem do wody i myślę że prad tez się da załatwić. Dookoła las, do morza spacerkiem 1 km, samochodem można dojechać bliżej plaży - jakieś 500 metrów. Ogólnie okolica fajna. Później prześlę jakies zdjęcia - o ile będzie zainteresowanie no i o ile zgodzi się właścieciel (myślę że będzie wręcz zadowolony).

To na tyle. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak ten Zdwórz bardziej w centrum :pub:. Ośrodek wygląda na ciekawy - są dwa boiska do piłki siatkowej :pub: , wypożyczalnia sprzętu wodnego :pub: , miejsce na ognisko :lol:, no i nawet kąpielisko jest :pub:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam fajny i tani camping w centrum Polski niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego - słynne "BORKI". Osobicie byłem tam kilka razy z grupą znajomych i uważam to miejsce idealne na zlot. Napewno jest czynny od ! maja bo byłem tam dwa lata temu w tym terminie. Warunki sanitarne i bytowe przyzwoite, dookoła lasy no i Zalew Sulejowski. podaję link do stronki z info: http://www.borki.pl/kompleks_sp_rek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.