Skocz do zawartości

Szukamy miejsca na zlot :)


robin

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dajcie spokój z tym liczeniem km. Borki to tylko jedna z propozycji.30-go listopada zamkniemy listę propozycji i zagłosujemy.Głosowanie potrwa do 10-go grudnia i wtedy bedzie wszystko jasne.Od 9-go grudnia (godz.1.00) do 10-go(24.00) musi trwać cisza wyborcza.Wyniki poznamy 11-go grudnia o godz.20.00. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oby w tej dyskusji się nie zapędzić do maja kiedy będzie znów za późno. Co do jakiegoś miejsca to zawsze jedni będę mieli bliżej a drudzy dalej. Może w przypadku wyboru jakiegoś skrajnie odległego miejsca ci co mają najdalej mogliby przyjechać holownikami - może ktoś by ich ktoś na te parę dni przygarnął do przyczepki lub kampera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wyjazd na zlot bez przyczepy to jak grać w piłkę nożną bez nogi. Ale w sumie pomysł niezły.

Tak na marginesie to wyraz "przygarnął" odrazu nasunął mi pomysł żeby przed wjazdem na kemping umieścić w holowniku kartkę z napisem "Przygarnij kropka" :lol:

Mam nadzieję Andrzej, że Cię nie uraziłem, bo nie było to moim zamiarem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; to mam rozumieć,że Tomii podjął decyzję Zdwórz i koniec.My (żona)się zgadzamy.

Propozycje padają do końca listopada i wtedy głosowanie, ale osobiscie myślę że Zdwórz to całkiem niezły pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnego miejsca nie ma! Ale postaram się zaproponować znane mi dobrze miejsce w przepięknym rejonie w Borach Tucholskich. Tu wiosna jest przepiękna. Wieś turystyczna nazywa się TLEŃ i leży na terenie Wdeckiego Parku Krajobrazowego Dojazd jest bardzo dobry z drogi nr 1, E75 i nr 22. Wieś (spora) leży nad jezioren zaporowym Jez. Żur, na rzece Wda (Czarna Woda) wśród przepięknych lasów sosnowych. 2 km od wsi dobrą drogą śródleśną jedzie się do Stanicy wodnej PTTK "Lucyna". Teraz o samej stanicy. Jest tu miejse wg. mnie na ok. 30 przyczep i kamperów i będzie też miejsce dla takiej samej ilości namiotowiczów. Są podłączenia do sieci 230V, ujęcia wody pitnej, sanitariaty z ciepłą i zimną wodą, duża świetlica i może być uruchomiony mini bar, grill no i oczywiście :pub: .Są również domki kempingowe drewniane i murowane. Wszystkim tym zarządza bardzo sympatyczne kierownictwo. Jestem przekonany, że ceny przy takiej imprezie sa do negocjacji. A teraz o atrakcjach: jest kilka bardzo ładnych tras pieszych i rowerowych (opisanych) od kilkunastu do ponad 100 km. Natępną atrakcją jest możliwość zamówienia spływu kajakowego 1 - 2 dniowego Wdą, która płynie przez środek Borów Tucholskich, jest bardzo malownicza. To były by atrakcje na miejscu, a jeszcze wspomnę o jednej atrakcji na skalę europejską. To rezerweat archeologiczny "Kamienne Kręgi" w Odrach koło miejscowości Czarna Woda k/Czerska przy drodze nr 22. Istnieje też prawdopodobnie po uprzednim uzgodnieniu zwiedzenia elektrowni na tym jeziorze zaporowym w miejscowości Żur. Jednej z najstarszych i działających. Gdyby moja propozycja zainteresowała to jestem w stanie dostarczyć bardziej szczegółowych informacji. Niestety nie umię wklejać zdjęć, taki ze mnie tęgi komputerowiec. Teraz o samej wsi. Jak już nadmieniłem jest spora. Jest tu kilka sklepów spożywczych i innych branż, jedna czy dwie restauracje, jest i mała gastronomia, kaplica i stacja kolejowa. Jest też jeszcze podobno 2 kempingi, ale ich nie znam. Tu w stanicy jest specyficzna kameralna atmosfera. W maju nie byłem na grzybach, ale podobno pojawia się pierwszy rzut prawdziwków. Wędki też można zabrać, są ryby i stanowiska do wędkowania. Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym temacie chyba też jutro zaczyna się głosowanie.

Hmmm, ale wybory nas czekają ...

Ciekawe czy komisja już gotowa ? Żeby tylko się nie spóźnili tak jak ta przewodnicząca z Warszawy :drive::drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.