Skocz do zawartości

Szukamy miejsca na zlot :)


robin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja? Z Irkiem... narazie on tylko deklarował sie na piwko :lol: Niemniej osobiście nie mam nic przeciwko aby wszyscy forumowicze czynnie uczestniczyli w obserwowaniu innych forumowiczów przy piwku :pub::pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku ! No nie bądż taki! Pamiętaj , że strażacy posiadają w Polsce najwyższy stopień zaufania społecznego.I ten fakt ma swoje znaczenie również na tym forum.Olej to co było i ....zapomnij.Twój-Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Irku nie bierz sobie osobiście cokolwiek by to miało być. Na tym formu spotkało się wiele różnych charakterów. Ja osobiście też mam trudny charakter i trochę boję

się innych ludzi, co to będzie, jak będzie itp. Ale raz kozie śmierć - wyluzujmy i mam nadzieję, że już nie czujesz się zwiedziony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; ja na nikogo się nie obraziłem.Dalej jestem zaiteresowany spotkaniem.Tylko nie chcę nikogo na siłę sobą uszczęśliwiać.Bo jak napisałem wcześniej były próby z mojej strony i skończyło się jak skończyło.Mamy dopiero(a może już)Listopad a na forum jest dyskusja o Maju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że góry i morze odpadają. Dlatego, że wyjazd będzie ogólnie krótki, mając 3 dni 2 niktórzy straca na jazdę. Więc musi to być środek Polski, żeby większej garstce ludzi opłacało się jechać!!! Trzeba na tyle zoptymalizowac trasę by nie była większa jak 300-400km dla każdego. Jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak "szary11" to na pewno będzie środek polski.Jest już namierzony kemping czynny od 28-go kwietnia.Dobre ceny np.6zł od osoby i 8zł za przycz.Jestem po wstępnych rozmowach i na wsz.wyp.zarezerwowalem termin od 28.04.do 06.05.2007.Dojazd b.dogodny .Cisza i przyroda.

Pozdrawiam - Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.