Skocz do zawartości

Nad zakupem przyczepy rozważania [5os.; 30k]


fritz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, Tomii napisał:

Świetna przyczepa w tej cenie ?Trochę szkoda że bez piętrusa, ale najwyżej mamusia zostanie w domu ?

Pozdrawiam! 

Co do ceny to polemizowałbym, może w obecnej sytuacji bo normalnie taka przyczepa byłaby 10 tyś tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 5.02.2021 o 23:50, szary11 napisał:

Niech budka dobrze służy ??

Dziękować :D

W dniu 6.02.2021 o 08:06, Tomii napisał:

Świetna przyczepa w tej cenie ?Trochę szkoda że bez piętrusa, ale najwyżej mamusia zostanie w domu ?

Koniec końców, moja żona nie miała za specjalnie przekonania do piętrusa, a w takim układzie jaki jest będziemy w stanie coś ogarnąć, żeby się spokojnie pomieścić.
Mamusia pewnie czasem zostanie ;)
Z drugiej strony jak masz kogoś, kto ogarnia jedzenie kiedy Ty jeździsz po okolicy na rowerach to doceniasz takiego pasażera :D 

W dniu 6.02.2021 o 08:31, Smolik napisał:

Moje gratulacje kawał ładnej budki i do zobaczenia wiosna coraz bliżej ja już nie mogę się doczekać kiedy ruszę ??

Dzięki ?
Ja zanim ruszę muszę ogarnąć parę rzeczy i najważniejsze - zrozumieć jak to wszystko działa! :D 

23 godziny temu, JarzabekPz napisał:

Co do ceny to polemizowałbym, może w obecnej sytuacji bo normalnie taka przyczepa byłaby 10 tyś tańsza.

Masz rację, pora na zakup niezbyt fortunna, chociaż z drugiej strony nie ma pewności czy jak C19 się skończy to ceny wrócą do poprzedniego poziomu..
Wyszliśmy z założenia, że trzeba zaakceptować sytuację i oto jest rezultat :)

20 godzin temu, filipert napisał:

Gratuluję! 

Fajnie, że okazała się dobrym towarem. 

Rama faktycznie jak nówka ale ona chyba z Chorwacji jest. 

Dzięki!
My też się bardzo cieszymy, układ i wielkość porównując do tej nieszczęsnej Chateau prawie jak niebo i ziemia :) 
CH - czyli Szwajcaria, są wklejki pod klapą bakisty z kepingów, na których poprzedni właściciele urzędowali.
Zobacz w albumie informacje (szwajcarski brief?) o poprzednim właścicielu, mieli ją od nowości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 11:44, JarzabekPz napisał:

Co do ceny to polemizowałbym, może w obecnej sytuacji bo normalnie taka przyczepa byłaby 10 tyś tańsza.

Nie ma co polemizować. Nie dość że Dawid19 to jeszcze inflacja swoje robi. Ja na początku tego zamieszania obstawiałem że ceny tych zabawek spadną i grubo się pomyliłem. 

No ale jeśli chcemy polemizować to podeślij ogłoszenie czegoś rozsądnego w tej cenie. Białogard ceni chyba ten sam modelmrocznik 40 kzl. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomii napisał:

Białogard ceni chyba ten sam modelmrocznik 40 kzl. 

Będąc nieco bardziej precyzyjnym - układ jest taki sam, stan zbliżony, wyposażenie porównywalne.
Cena końcowa - różnica 5.5k, czyli 38.5k (te 39,900 wynika z racji tego, że klienci życzyli sobie większego upustu ;) ).
Gdyby ta nie wypaliła, byliśmy skłonni dołożyć do Białogardu, a tak będzie moverek :D 

Niemniej, zgadzam się z Tobą i wydaje mi się, że mając świadomość cen, które były, można mieć trudność w akceptacji obecnej sytuacji.
Na pewno jest to kwestia indywidualna i być może z takiego właśnie założenia wychodzi @JarzabekPz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja nie jest normalna i pewnie szybko nie będzie normalna ja podchodzę do tego tak że budka kupiona i teraz czas na cieszenie się planowanie co by w niej poprawić, planowanie wyjazdów itp. Itd Jeśli jest sucha i spełnia twoje wymagania nie ma znaczeni czy dałeś 2 czy 3 tyś więcej równie dobrze mogłeś wydać tyle na podróże … Wg mnie taniej nie będzie przynajmniej nie prędko. Jeszcze raz gratuluje ciesz się planuj ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Smolik napisał:

Sytuacja nie jest normalna i pewnie szybko nie będzie normalna ja podchodzę do tego tak że budka kupiona i teraz czas na cieszenie się planowanie co by w niej poprawić, planowanie wyjazdów itp. Itd Jeśli jest sucha i spełnia twoje wymagania nie ma znaczeni czy dałeś 2 czy 3 tyś więcej równie dobrze mogłeś wydać tyle na podróże … Wg mnie taniej nie będzie przynajmniej nie prędko. Jeszcze raz gratuluje ciesz się planuj ????

Jasna sprawa ;)
Niemniej, myślę, że czas na pełną radość przyjdzie jak budka będzie już u mnie - będzie coś namacalnego!  
Na razie skupiam się na B+E i czytam forum bo wiedzy cały czas mało :D 

A z obecną sytuacją chodziło mi o to, że albo akceptujesz to co jest i dopasowujesz swoje plany (i finanse), albo odpuszczasz, czekając jak się sytuacja rozwinie i być może w międzyczasie posiłkujesz się wypożyczeniem..
Jestem pewien, że są też i inne opcje - kwestia decyzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2021 o 18:15, Tomii napisał:

Nie ma co polemizować. Nie dość że Dawid19 to jeszcze inflacja swoje robi. Ja na początku tego zamieszania obstawiałem że ceny tych zabawek spadną i grubo się pomyliłem. 

No ale jeśli chcemy polemizować to podeślij ogłoszenie czegoś rozsądnego w tej cenie. Białogard ceni chyba ten sam modelmrocznik 40 kzl. 

 

Oczywiście, że obecnie trudno podać przykład bo mało jest ofert na rynku a chętnych więcej niż normalnie i ceny mocno wzrosły. Myślę, że sytuacja wróci do normy po covidzie, gdy będzie znowu możliwość lotu tanimi liniami i pobytu w hotelach bo to jest główna przyczyna obecnego wzrostu popytu na przyczepy. Może być nawet tak, że pojawi się nadpodaż bo ludzie, którzy teraz kupili z braku laku, będą się pozbywać przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JarzabekPz napisał:

Oczywiście, że obecnie trudno podać przykład bo mało jest ofert na rynku a chętnych więcej niż normalnie i ceny mocno wzrosły. Myślę, że sytuacja wróci do normy po covidzie, gdy będzie znowu możliwość lotu tanimi liniami i pobytu w hotelach bo to jest główna przyczyna obecnego wzrostu popytu na przyczepy. Może być nawet tak, że pojawi się nadpodaż bo ludzie, którzy teraz kupili z braku laku, będą się pozbywać przyczep.

To co mówisz brzmi rozsądnie i być może tak właśnie będzie.

Natomiast 100% pewności, w którym miejscu C19 odciśnie swój ślad nie będziemy mieli do momentu kiedy skończy się to badziewie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fritz napisał:

Natomiast 100% pewności, w którym miejscu C19 odciśnie swój ślad nie będziemy mieli do momentu kiedy skończy się to badziewie..

Przecież to się nie skończy, za chwilę nowa fala, nowe lockdowny. Później nowy Covid i a piać od nowa Polska Ludowa. Z powodu kataru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.