Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Z tej strony Bartek. Wraz z rodzinką (na tą chwilę jest nas 3) jesteśmy w trakcie wymiany namiotu na coś bardziej komfortowego. Docelowo chcemy żeby był to kamper ale na to musimy jeszcze trochę poczekać dlatego rozglądamy się za małą przyczepą, która tymczasowo zaspokoi nasze potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Od dłuższego czasu przeglądam forum głównie jako obserwator. Właściwie od tego momentu już jako Użytkownik forum. 

Dziękuje za przyjęcie mnie do grona "pozytywnie zakręconych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

jeżech ze Ślonska, a tak w punkt to z Katowic. Rodził żech sie w Hindemburgu, potym z matkom i łojcem my zamieszkali w Glajwic i terozki zaś jestem z Katowic:)

A dodom jeszcze, że od paru lat jeździmy przyczepą - wcześniej Knaus 450 SW, a w tym roku kupiliśmy Dethleffs 560. Całe życie wakacyjne w erze "przedprzyczepowej" kręciło się wokół namiotu a czasem i bez namiotu:) 

Dwójka nie za dużych dzieci oraz przemożna chęć wysokiego komfortu pchnęła nas w cepkę. I fajnie bo nam to fest sztymuje:)

Przed nami wszystkimi jak nas Pańbóczek stworzył okres wakacyjny - zatem bawta dobrze, wypoczywajta i kochajta.

Dziękuję za już okazaną pomoc forumowiczom i kindersztuby starom się nie zapominać:)

A pozdrówcie mi tam!

Wojtek z rodziną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cześć, 

Jestem Paweł z Legionowa, i niedawno zakupiłem pierwszą w życiu przyczepkę, Adria Optima 380 rocznik 1990 :) Pozwolę sobie pytać  w razie jakichś problemów, bo temat jest dla mnie zupełnie nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Artur. Jestem z Koszalina. Nasza Ekipa liczy 2+2, żonka i dwa szkraby: córka 9, syn 3 latka. 

Posiadamy przyczepę Knaus Azur 425 z 1985 zakupioną niedawno w stanie na 10 - to 6, ale lepsze to niż niemieć nic.

Do zobaczenia na którymś ze złotów.

Pozdrawiam
Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich 

Z moją rodzinką ( z Żoną i trójką dzieci) lubimy kempingowy styl wypoczynku. Głównie wakacje z dziećmi gdzieś nad jeziorem. Kilka dnit emu stałem się właścicielem przyczepy Hymer Eriba-Nova 531 ponieważ stwierdziliśmy, że w Niewiadówce jest już trochę za ciasno... :)

Pozdrawiam
Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów karawaningu. Mam na imie Daniel pochodze z Włocławka. Od jakiegos czasu zaglądałem na to forum i wielokrotnie mi pomogły Wasze opinie czy sugestie. Mój zestaw to Hobby 440 ufe oraz holownik passat cc. Z karwaningiem jestem związany juz od dzieciaka rodzice zaszczepili we mnie ta pasjie. Swoją zabawę zaczynałem od namiotu teraz od kilku kat juz przyczepa. Miło będzie was poznać. Moja załoga to 2+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Mam na imię Bogumił i mieszkam razem z rodziną w Poznaniu. Od dłuższego czasu interesujemy się z żoną tematem karawaningu lecz dopiero w tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na wynajęcie przyczepy. Tegoroczny (2019) długi weekend majowy spędziliśmy na kempingu w Dziwnówku w wynajętej przyczepie (http://manczak.pl/index.php?s=wynajem&subpage=pokazPrzyczepe&id=198) zbierając doświadczenia :)

Wyjazd tak się nam spodobał, że podjęliśmy decyzję o zakupie własnej przyczepy :)

Mam nadzieję, że uda się nam coś wkrótce kupić i zaczniemy tą przygodę na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Łukasz,

jestem w większości z Poznania (gdzie mieszkam i pracuję), ale też z Wybrzeża Trzebiatowskiego (gdzie mamy działeczkę i tam się urodziłem) :) Niedawno z żonką kupiliśmy sobie przyczepkę Hobby 500 z 2002 roku, i zamierzamy nią rozpocząć przygodę z karawaningiem. W tym roku zaczynamy od przygotowań i podróży po Polsce. 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim Forumowiczom!!!

Tutaj Bartek z Dobrej, Beskid Wyspowy, małopolskie. Pół życia w Krakowie. Forum czytam od ponad miesiąca, aktualnie szukam swojej pierwszej przyczepki. Póki co korzystam zaciekle z namiotu, ale im człowiek starszy, tym bardziej wygodniejszy się staje. Plany są takie, żeby nie dalej jak w miesiąc (a może już za chwilę, jak się trafi) pucować plastiki nowego nabytku.

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, od jakiegoś czasu wertuję to forum i jestem ciągle pod wrażeniem, ile można wiedzieć o przyczepach. Szacunek naprawdę. Powoli dojrzewam do stawiania własnych pytań, stąd moja rejestracja. Ja startuję z poziomu kompletnego laika, tyle wiem co każdy kto przeżyl w dzieciństwie kilka wakacji w Niewiadówce ; )

Póki co jest nas 2 + 3, szukamy pierwszej własnej przyczepy do postawienia na działce, ale z czasem, jak zmienię auto na krążownik z hakiem to pewnie zaczniemy się z nią ruszać.

Z Krakowa jestem tak w ogóle. Serdeczności.

Edytowane przez zby (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czsc wszystkim :)

w sumie to nie powitanie tylko "ponowne" powitanie :D

po paru latach w wypożyczalni przyczep i kamperów, po roku w "domkach" w mojej ukochanej skandywawii 

wróciłem na łono posiadaczy cepki - moj nowy - dzisiejszy nabytek to Burstner Ventana 480 TK

pozdrawiam i do zobaczenia na drogach ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, jeszcze raz się przywitam ;)

tu właścicielka Hobby 650 kmfe 1999r

kupiona rok temu, mieszkaliśmy w niej do połowy grudnia :) z trójką dzieci  pod Łodzią

uruchomiona po zimie oczywiście troszkę nas zaskoczyła ;) podgrzewacz wody pęknięty, a jesienią padła lodówka, dwa krany nie działają, szukam rozwiązań, jeszcze nie wiem jak się tu poruszać

witajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.