Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Heja wszystkim zapaleńcom ;) Jestem Rafał i podrózuję w customowym kamperze, w postaci fiata doblo z zabudową i namiotem dachowym. Latam tak od dwóch lat. Całość skonstruowana przeze mnie w myśl, że jak się wkręcę w bycie nomadą to zainwestuję więcej. Nie tylko w autko, w projekty, ale ogólnie całą zajawę. Aktywnie pomagam rozwijać bazę park4night o nowe miejscówki i własny wpisy, oceny. Kolejnym krokiem jest zajrzenie tutaj i poszerzanie horyzontów :D
26411FF1-4641-4A14-9407-E08CD32FE400_1_105_c.thumb.jpeg.6ec91e81295d9ce7c6c8722d3291942a.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

to i ja się przywitam i pochwale swoim LMC.

Po wakacjach spędzonych na dachu, czas na małe własne M :)

Przyczepa to Lmc Ambassador 563 HTD z 2008 roku

Z wyposażenia ułatwiającego życie i poprawiającego komfort to: mover z elektrycznymi podporami, akumulator z ładowarką automatyczną, zaczep ze stabilizatorem jazdy, ATC, Ogrzewanie gazowo-elektryczne ALDE z podłogówką, duża lodówka i łazienka z wc, umywalką i osobnym prysznicem.

na razie poza olbrzymimi gabarytami, których nie widziałem na placu chyba nie mogę nic zarzucić

tak więc przygotowania do wakacji 2024 można rozpocząć :)

.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

20230607_213405.jpg

20230610_090151 (1).jpg

20230911_084834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych . Od pewnego czasu chodzi mi po głowie szalony pomysł kupna kampera i przeprowadzki w jakieś ciepłe miejsce .Mam nadzieję że wasza społeczność pomoże mi w zdobyciu potrzebnych informacji a może i zawarciu przyjaźni serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim .Od niedawna jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami przyczepy kempingowej hobby z 93r. Pierwsze wyjazdy już za nami i bardzo nam się to spodobało.Teraz w miare możliwości odnawiamy nasza przyczepkę aby posłużyła jeszcze przez wiele wiele lat.Pozdrawiamy Gosia i Damian

IMG_20230928_092056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 
Udało się w końcu zrealizować wielkie marzenie małżonki. A dzięki forum będzie nam łatwiej poznać temat którego kompletnie nie znamy. Do zobaczenia…….

Kopia IMG_2083.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć, 

Jestem nowy na forum, mieszkam w mieście Łodzi i przymierzam się do zakupu pierwszej przyczepy. 

Zawodowo świadczę usługi dla dużej ilości firm w całym kraju i poza nim więc sporo jeżdżę autem.

Jako holownik od niedawna posiadam Ford C-Max Grand 150KM,DMC2200 więc przy standardowym prawku B zostaje 1300kg na przyczepę i takiej właśnie szukam :)

Pozdrawiam wszystkich i w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć wszystkim. Mam 33 lata i mieszkam na podkarpaciu. 

Jakiś tydzień temu kupiłem pierwszą przyczepę, o kupnie której myślałem już od kilku lat. Trafiła się Sterckeman Starlett cp490 z 2002 r. Przyczepa kupiona od gościa który ją dopiero co sprowadził z Francji. 

Przyczepka z kilkoma niewielkimi brakami: brak kasety, materaca, kran nie podpięty ale za to  sucha, zdrowa i zadbana.

Także troche ogladania/czytania przedemną żeby wejść w tematykę.

Kupno przyczepy z zamiarem raczej krótkich, niedalekich i spontanicznych wyjazdów w bieszczady, pogórze dynowskie - wędkowanie. Może z czasem gdzieś dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.