Skocz do zawartości

Hermanek Misia


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

W Scenicu był chyba 74Ah i po 3-4h już nie odpalałem (a taką mroźną zimą) już po godzinie kończył mi akumulator...

@maarec będę chciał zobaczyć jak to tam masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 minut temu, Misio napisał:

W Scenicu był chyba 74Ah i po 3-4h już nie odpalałem (a taką mroźną zimą) już po godzinie kończył mi akumulator...

@maarec będę chciał zobaczyć jak to tam masz :D

być może miałeś już okazję u Andrzeja :) przynajmniej ja srebrną limuzynę już widziałem :P . W sumie wiele do oglądania nie ma :)

Guc4MtTrBqC5Jsy_WhookFTA4G1Qi6hDaXK73ItfyViaNjmzGf2QizMuQUGlvFgu4-U7nCduAtwv4vrzA8uncotYeNxFJnlL6-R95VfP3G1PDQfDvbsu8Zyqv-6Riq7IIYe-oHFwI6bqAvfi1E5iSF6ltvFVREhNRw4vvHW_PKkuUItu8YDtSwwXS7IPgCebwZfLSp7RmIaLlE0FBxWr6vn1ggInq-hxUUvClYXck6fzdBxxua54fDJW5uEeBC8Ilou8H6gFGkIexifdcakZaiaUzOabtne6OQykocJbIrjbPb76VhlVHooRvneinvvjkEYXeUa-iUSTEXi8zV1mM14GZhoDeeCkMPseglu0b0h4Awwht-iemI6p9bvNfsG_hAbKo_jfNG-K_Nyx9rRKXbbXB6qFWioEL2WAmpmX2YmVjec2h5fGIiUor_gaCM10PjLzgwaJzeb6B9innYF9yuOaUiVHS32a3CCwuApBiOCOqvoNWgX0WydW_cPNMKaATh2WhF4VxpSdUGYt4OsX5huw3q-9wyVIEq8IwT_WG1JzZ0icj2CbNzrR_I-Bi_SJopi4kYXfQzNqaGP1PSNflLa3t_9rd3XCZ1xe_gIe-2dxqX0Any7FPkB0B2lnIt0LMr_2tKrRfs8_shuDLpVz64G6jYJ8qQLStHpv_OgxdPxMQCXwo8lgwAFblTxUtA=w1348-h758-no?authuser=0

C0XOD1zTQIchTKG4rP51Q09WflSxEpn2Qw7jNUqneCrDanabQ2iJhO7Gu35ttTijivtYKGTRzkh-PJL_-cPSvTTPNVQfJ6I6sw9B3Nzjy2OYsm0boa5Ojpj6As_ewgzbtUii9uarnKnvc_AJW_boPu0LaMK9M3RTrnfVtmiQOCyUv6cjQFOqtvuT2SxNEXNg1xT4rV0hV1ykxQiWABy6JBmtOrJncg2OGY3tPHp7m5eZ91p-ny8RtYqktpbGbv3qIg2LFWS2wwOAbC4bLeiPf9XJmZfy5Ie-EhumOCskw4p-exddLNFT_deYHA4islJzj0Sch1G9gAPk-XmQxUOZB1jXPmGo1xiwNXzBU66Vz_OEJ6HEWBINu3EvfB5g6tVOCrjccNy2sAWHYPmmJPohb9ObE4Mz_r_hVDJpYs6k5EOO3nu4yn4WTv8Ucfbu4toXkIvMAvPa2OZsLMCAD2MYAVX3_JxLpp7oJuWyBykdLi7vIBE8SbJnqnqQYjkllvPNQyCnvddw05Z7XADJzqa8zI5nEVC9K3bpcl2z9fDiG5JOWB8DrWo9yuKfOIpgU4nrG3it7YDe580-HKonW8ztH6Bs8ty8UhzQGleY62CsgMQOnisKs-d69Pj5yUZsPJvTkIoT24HWA55h5-2BujoBFc04960yc4dV8qnTtEpNHtBQfhNNDgy0aApP5rToaA=w1348-h758-no?authuser=0

a tutaj widać schowek boczny z agregatem i wydechem

obraz.png.2fa98541f4761461c0cc810e067a967d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem, to nie wiedziałem że to Twój :D

Oglądnąłbym pod spodem (jak to wygląda itd), posłuchał na ile hałasuje...

Chociaż jednak ja wolę kawę z prądu ze słoneczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Misio napisał:

Jak widziałem, to nie wiedziałem że to Twój :D

Oglądnąłbym pod spodem (jak to wygląda itd), posłuchał na ile hałasuje...

Chociaż jednak ja wolę kawę z prądu ze słoneczka :D

hałasuje tak, że na campingu  wstyd odpalić przynajmniej na dłużej niż 5 minut, chyba  że ktoś obok rozkłada namiot.

generalnie głośność na poziomie dobrego przenośnego agregatu. W środku siedzi chyba honda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z racji świąt i ciut więcej wolnego czasu, postanowiłem sobie ciutkę porysować ?

Wiem że to nadal wygląda bardziej jak by dziecko w przedszkolu bawiło się paitem...ale może coś więcej będzie widać niż na moich ołówkowych bohomazach...

Hermanek.thumb.jpg.9d02e50bd77ec31975d9308f6276445c.jpg

jako mała legenda...

po lewej stronie szoferka

Szafirowy kolor to "szafki" stojące na poziomie podłogi.

Błękit to lodówka

Czerwień to łóżko, zielone fotele do siedzenia przy "żółtym" stoliku.

Jasno szara łazienka, a ciemniejszy w niej to brodzik (niestety troszeczkę będzie trzeba przykombinować z wejściem do łazienki, ale tu niestety daje w kość wąskość auta i na tej wysokości nadkola tylne...)

Czarny kolor to bagażnik otwierany z tyłu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Misio napisał:

niestety troszeczkę będzie trzeba przykombinować z wejściem do łazienki, ale tu niestety daje w kość wąskość auta

Kurcze, mega ciasno :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu miażdżąca większość campervanów łóżko ma z tyłu, kibel w środku a stolik z przodu :)

Rzeczywiście projekt dziwny, ale skoro taki ma być to spoko.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko większość kampervanów o ile ma łazienkę, to jest to bardziej atrapa łazienki niż prawdziwa łazienka...

Dlatego nie jestem wstanie kupić czy wypożyczyć vana bo każdy "klasyczny" van będzie dla mnie porażką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to mały update...

Herman ma już tempomat i jest ogarnięty mechanicznie...może w przyszłym tygodniu uda się porozmawiać z blacharzem/konserwatorem...

No i udało się wypakować wszystko z auta i go zważyć...

2520kg.thumb.jpg.d5ff451f46bceeb3f803ae13f6f33113.jpg

i niestety jak mówiłem...

254608663_DRmasy.thumb.jpg.5d3e6113294b3689d130a746c46b73e6.jpg

szału nie ma i nie ma zgodności z DR... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.