Skocz do zawartości

Nowa przyczepa ale gdzie?


Bob Duży

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja także zadam tu pytanie pomimo że mam 20 letnią LMC to powoli szykujemy się do kupna noweji teraz mam dwa pytania:

Czy ktoś poleci POLSKIEGO importera przyczep z dużym wyborem?  europejek wybraliśmy już model Tabbert z linku https://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/nowe-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-fabrycznie-nowa-tabbert-rossini-520-dm-najnowszy-model-2020-1. Szukając po google nie trafiłem aby inni sprzedawcy je mieli. Czy może Klaja jest godnym zaufania sprzedawcą? Zależy nam dokładnie na TYM rozwiązaniu i układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Możesz jeszcze spróbować w Kutnie, przynajmniej zadzwonić i zapytać. Z tego co widzę to mają dość rozległe kontakty wśród producentów i dealerów niemieckich. Ja dostałem u nich w dobrej cenie bogato wyposażonego Nomada 560 FMK. Firma to https://www.facebook.com/centrumcampingowe/

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomekk napisał:

Witam

Możesz jeszcze spróbować w Kutnie, przynajmniej zadzwonić i zapytać. Z tego co widzę to mają dość rozległe kontakty wśród producentów i dealerów niemieckich. Ja dostałem u nich w dobrej cenie bogato wyposażonego Nomada 560 FMK. Firma to https://www.facebook.com/centrumcampingowe/

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
 

Ściągali dla Ciebie przyczepę z DE? Wiem, że @maarec ściągali właśnie Adrię z DE. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomekk napisał:

Witam

Przywożą je z fabryki zgodnie z zamówieniem.

Myślałem, że upatrzyłeś coś w DE i pomogli w ściągnięciu i załatwieniu formalności. 

29 minut temu, Bob Duży napisał:

Hej, ja także zadam tu pytanie pomimo że mam 20 letnią LMC to powoli szykujemy się do kupna noweji teraz mam dwa pytania:

Czy ktoś poleci POLSKIEGO importera przyczep z dużym wyborem?  europejek wybraliśmy już model Tabbert z linku https://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/nowe-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-fabrycznie-nowa-tabbert-rossini-520-dm-najnowszy-model-2020-1. Szukając po google nie trafiłem aby inni sprzedawcy je mieli. Czy może Klaja jest godnym zaufania sprzedawcą? Zależy nam dokładnie na TYM rozwiązaniu i układzie.

W Polsce tylko Klaja jest dealerem Tabberta, więc kupuj u niego jeśli Ci pasi. Raczej na klaje narzekań nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bob Duży, ja bardzo polecam Pana Macieja, u którego kupiłem naszą poprzednią Hobbitkę oraz dużo innego szpeju i zawsze podchodził do mnie z pełnym profesjonalizmem. Możesz mieć problem dodzwonić się do niego bo przy mnie jego telefon dosłownie "goroł" ale jak już odbierze to na pewno doradzi. No i na samym końcu zawsze mogę liczyć na 5-10% rabatu. Proponuję się do nich wybrać bo przez telefon to wiesz jak czasem klient jest zbywany. Inaczej sytuacja wygląda jak już jesteś na miejscu i zdecydowany na kupno...

A dlaczego nie w DE? Masz przecież rzut beretem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym coś krajowego chociaż myśleliśmy i z zachodu ściągnąć. Dopiero myślimy na D tym i też nie powiedziane że to tabbert chociaż bardzo nam się podoba cena w zasięgu i układ idealny. Wszhstko kwestia przemyśleń ten sezon będziemy jeszcze z lmc ale już kolejny chcemy z nowa. W pt jak czas pozwoli będziemy chcieli do nich podjechać  chcemy na żywo zobaczyć i może porozmawiać na temat gwarancji czy i jak można zamówić u nich od razu klimę mover solary. Zapewne montaż we własnym zakresie będzie tańszy ale z utratą gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym coś krajowego chociaż myśleliśmy i z zachodu ściągnąć. Dopiero myślimy na D tym i też nie powiedziane że to tabbert chociaż bardzo nam się podoba cena w zasięgu i układ idealny. Wszhstko kwestia przemyśleń ten sezon będziemy jeszcze z lmc ale już kolejny chcemy z nowa. W pt jak czas pozwoli będziemy chcieli do nich podjechać  chcemy na żywo zobaczyć i może porozmawiać na temat gwarancji czy i jak można zamówić u nich od razu klimę mover solary. Zapewne montaż we własnym zakresie będzie tańszy ale z utratą gwarancji.
Niekoniecznie tracisz gwarancję. Z jakiego powodu miałbyś stracić gwarancję z okazji zamontowania klimatyzacji? W Adrii to tak nie działa na szczęście, podejrzewam że w Tabbercie jest podobnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacek00 napisał:
8 godzin temu, Bob Duży napisał:
Wolałbym coś krajowego chociaż myśleliśmy i z zachodu ściągnąć. Dopiero myślimy na D tym i też nie powiedziane że to tabbert chociaż bardzo nam się podoba cena w zasięgu i układ idealny. Wszhstko kwestia przemyśleń ten sezon będziemy jeszcze z lmc ale już kolejny chcemy z nowa. W pt jak czas pozwoli będziemy chcieli do nich podjechać  chcemy na żywo zobaczyć i może porozmawiać na temat gwarancji czy i jak można zamówić u nich od razu klimę mover solary. Zapewne montaż we własnym zakresie będzie tańszy ale z utratą gwarancji.

Niekoniecznie tracisz gwarancję. Z jakiego powodu miałbyś stracić gwarancję z okazji zamontowania klimatyzacji? W Adrii to tak nie działa na szczęście, podejrzewam że w Tabbercie jest podobnie

Może klima nie, ok tu nie będę się wypowiadał ale chcemy system solarny.Tu może być zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Procampie we Wrocławiu też powinni sprowadzić Ci Tabberta. Jeśli masz bliżej to polecam. Co do Klaji to mam sporo doświadczeń z nimi. Rzeczywiście są pomocni, ale  trzeba ich naciskać.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, myślę że w przyczepie za ponad 100 tyś. montaż klimy, solara czy movera możesz wytargać gratis w pakiecie- wszystko zależy od Twoich zdolności negocjacyjnych?

Kupując u nich w 2016 roku moją La Vitę, poprzedni właściciel zostawił wszystkie dokumenty. Z faktury VAT wynikało, że cepka w 2010 roku kosztowała jakieś 60 tyś. zł wraz z klimą podławkową Trumy, solarem, moverem i aku. Kwota montażu nie była uwzględniona albo była chyba adnotacja "gratis" (nie pamiętam dokładnie). Ceny urządzeń też nie były z kosmosu- Saphir kosztował chyba coś koło 4,5 tyś. zł (teraz chyba 6,5-7 tyś. zł) a reszty już nie pamiętam. Tak więc negocjuj a myślę, że da się z nimi spokojnie dogadać żeby to dla Ciebie zrobili w ich halach montażowych. Powodzonka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, w79 napisał:

W Procampie we Wrocławiu też powinni sprowadzić Ci Tabberta. Jeśli masz bliżej to polecam. Co do Klaji to mam sporo doświadczeń z nimi. Rzeczywiście są pomocni, ale  trzeba ich naciskać.... :)

Tak mam bliżej, aczkolwiek zapne LMC i od razu pozwiedzamy i Tychy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na Tabberty to z punktu technicznego wypada w swojej klasie najlepiej jeśli chodzi o grubości ścian,podłogi oraz sufitu przy cenie która jest nie wiele wyższa od konkurencji. Ktoś używa Tabbert'a z tych lat 2018-2020? Jeszcze oglądam Fendt ktoś  wyrobione zdanie na temat tych marek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bob Duży napisał:

Patrze na Tabberty to z punktu technicznego wypada w swojej klasie najlepiej jeśli chodzi o grubości ścian,podłogi oraz sufitu przy cenie która jest nie wiele wyższa od konkurencji. Ktoś używa Tabbert'a z tych lat 2018-2020? Jeszcze oglądam Fendt ktoś  wyrobione zdanie na temat tych marek?

Masz przecież sporo zadowolonych użytkowników Fendta na forum. No i Fendt też wypada lepiej jeśli chodzi o grubości ścian. w Rossinim masz ściany 31 mm, dach 33 mm a podłogę 47 mm, w Fendt Saphir masz dach o 5 mm grubszy (reszta taka sama) czyli zdecydowanie lepsza izolacja cieplna. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.