Skocz do zawartości

,,CZERWCÓWKA'' na dziko na Mazurach (11-14/06/09)


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

dziś zjechaliśmy. Wyjeżdzać się nie chciało . Pogoda prawie dopisała w 100%, było ognisko i ;), rybki i w ogóle fajnie było. 6 dni odpoczynku robi swoje ;) . W maju chyba nie pojedziemy, ale w czerwcu na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widelec rozumiem ze Ty uderzasz z rodzinka?? kiedy wyjezdzacie z wawy?? ja bede dmuchal z Grodziska Maz. do Magdalenki i potem w krakowska trase moznaby gdzies po drodze sie skumac?? ja chyba w srode wieczorem wyjade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie wróciliśmy- znów było super!!!. Ustaliłam ze znajomym, że chce po 20 zł/doba niezależnie od ilości osób od każdej budy. Do dyspozycji będzie oczywiście kibelek drewniany , mnóstwo drzewa do palenia ogniska i czysta woda ze studni bez ograniczeń. Kto jest chętny, proszę pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze- kto chce kupić świniaka musi ok. tyg. wcześniej dać znać. Rąbanka ( z flakami) po niecałe 6 zł/kg+ za rozbiór całej świnki 50 zł, bez flaków po 9 zł + za rozbiór 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widelec, i jeszcze by tak bliżej Wrocławia

 

no to tak pomiedzy zeby bylo :hmm:

 

kusi mnie to miejsce , ale sporo km , to raczej na dłuższy pobyt.

 

mysle ze to wszystko do dogadania z Ala :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Przemek, widzę, że ,,warka'' w Warce Wam służyła :] . Pogoda była przepiękna wszędzie. Liście na drzewach w Wejsunach takie jak 2, 3 tyg. temu w Wa-wie, więc jest w miarę zielono. Nasz wyjazd też się uadał jak zwykle, ale bardziej służyła nam.... :bukiet: ,,łomża''.

Wirku, żaden problem z dłuższym wyjazdem, trzeba będzie tylko pogadać z Hubertem ( znajomy). On weźmie tyle pieniędzy, co dasz i jak postawisz :hmm: to będzie dobrze. Na czerwiec tak jak pisałam ustalone po 2 dychy od załogi za dobę, bo drzewo musiał zwieźć na ognisko, opróżnił sławojkę i podobno poprawi wjazd na działkę, chyba, że się dogadacie po 0,5 l za dzień to i tak na to samo wyjdzie. Można też rozrobić spiryt, ważne by % kopa miało :( .

Na wakacje zawsze wszyscy się dogadują i jest ok.

Miejsce jest naprawdę ogromne i przepiękne.

Kto woli bardziej cywilizowane warunki może się zakwaterować na polu ,,u Kazika'', link- http://www.allegro.pl/item623095379_camping_wejsunek_zaprasza_na_wypoczynek_mazury.html

Dzięki za pozdrowienia i dla Was również uściski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy link http://www.wejsunek.pl/ . Nawet widać z daleka nasz pomost w galerii

 

Bardzo fajne miejsce - polecam!!! Byłem, widziałem, odpoczywałem, na miejscu bar... warto pojechać :) Kiedyś napewno tam wróce :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.