Skocz do zawartości

,,CZERWCÓWKA'' na dziko na Mazurach (11-14/06/09)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rodzinka wstępnie zaakceptowała termin :bzik: więc mysle że wyjazd ma duże szanse się zmaterializować. Troche mnie jedynie martwi czy dzieciaki znajda sobie zajęcie, ale w końcu zawsze zabiera sie pół domu to pewnie coś ze soba wezma zeby sie nie nudzić. A i Ruciane blisko to zawsze mozna wyskoczyc na pare minut dla rozrywki. Wracajac do wedkowania to kompletnie nie znam zbiotnika :hop1: wiec zdamy sie z synem na Twoje wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyliżans, rzeczywiście dzieci mogą się trochę nudzić na ,,bezludnym'' polu, ale łowienie ryb napewno sprawi im frajdę. Jest tam dużo małych rybek, które często biorą. Czasem można złowić dużą rybę, ale trzeba nęcić i my najczęściej łowimy większe osobniki z pontonu, ale nie ryba się liczy, tylko relaks. :hop1::bzik: Poza tym jestem pewna, że pojedzie z nami jeszcze kilka rodzin z dzieciaczkami. Na mnie pod tym względem nie masz co liczyć, bo moja córka już jest za ,,stara'', ma 16 lat.

Zawsze można podjechać na Śniardwy, ale mam nadzieję, że macie kartę wędkarską, bo tam sprawdzają uprawnienia, jeśli nie, to jest jeszcze czas na jej wyrobienie.

W Rucianym również na 100% będą jakieś atrakcje. Poza tym rezerwat ,,dzikich'' zwierząt, gdzie nawet wilka można pogłąskać i sporo dowiedzieć się o ochronie zwierząt!. Bardzo dobra forma edukacji. To dopiero jest przeżycie dla malucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Mam troje dzieci 14l córcia, 12-syn i 4,5roczku - syn. Ale damy radę, moje jak to ładnie nazwałaś "maluchy" są zaprawione w bojach i nie w takim survivalu brały już udział. Niedaleko jest tez Galindia - miłe miejsce choć najlepiej zwiedzać je w sezonie. Kartę oczywiście mamy, wędkuję już troche, choc nie dorobiłem się jeszcze łódki... Więc ogólnie jestesmy przygotowani a i jakaś gitara się znajdzie w przyczepie więc myśle że bedzie miło :hop1: Na samą myśl robi mi się zdecydowanie cieplej. Tak na marginesie w Wa-wie też pada snieg?? U mnie w ciągu 1,5 godz zrobiło sie biało jak w Tatrach. A majówke gdzie planujecie? Bo może nad Bug byśmy Was wyciągnęli - też fajny teren. Zapraszam :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyliżans, dzięki za zaproszenie, ale nasza przyczepa stacjonuje na Mazurach, więc nie ma jak o tej porze. Właśnie w Wa-wie spadł spory grad, ale założę się, że zaraz wyjdzie słońce :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie spotkamy nad Wejsunkiem. A i mam pytanie kto jest właścicielem wody i gdzie wykupujesz zezwolenie na wędkowanie. Bo na Mazurach kazda woda ma właściciela lub dzierżawcę. Szukałem dzisiaj w necie i nie znalazłem nic o tym Wejsunku poza zdawkowymi informacjami :hop1: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.