Skocz do zawartości

,,CZERWCÓWKA'' na dziko na Mazurach (11-14/06/09)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1-3.05 jade nad Bug z dzieciakami tak wstępnie na trzy dni. Zapraszam. Okolica piekna, dziewiczy teren i niewiele ludzi :ok: . Mam zamówioną pogodę a i ryby może będą brały a jak nie będą to grilek, :piwko: i :piwko: . Firlej znam - miły i przyjazny akwen, lecz po Świętach nie dam rady. Ale za zaproszenie dzięki serdeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak pisałam, wyruszamy na święta. Wyjazd we czwartek około południa. Jesli ktoś jest jeszcze chętny, proszę o prywatną wiadomość, podam nr. tel. do mnie. Widelec już ma. Najważniejsze, że jest podobno nowa droga i dojeżdza się ze 100-licy max. w 2,5 h !!!! :ok:

Pogoda ma być super :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dobrze by było, byście dojechali przed zmrokiem, bo na łące i polu nie ma światła. My nie będziemy zjeżdzać z przyczepą na dół (pole), tylko stacjonarnie na podwórzu u naszego znajomego. Za dużo gratów w przyczepie i poza tym Adam chce coś tam posprawdzać i ulepszać, więc bez prądu się nie obędzie. Jednak zamierzamy większość czasu spędzić nad jeziorem. Nie wiem kto jeszcze ( i czy w ogóle) będzie nad jeziorem, ale jak pisałam działka jest ogromna :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że światła wystarczą, a jak w przyczepie jest prąd to nie ma się czym martwić :ok:

Już się nie mogę doczekać :-] . Śniły mi się dziś ogroooomne szczupaki. Oczywiście dostały po wielkim buziolu i wróciły do wody. Oczywiście Adam oponował :piwko:

Nie wiem czy na jawie też tak by się skończyło :-]

Pogoda ma być piękna i to się liczy. Pontonu chyba nie będziemy wyciągać, bo nie chce nam się go pompować ( jest spory), a nasza pompka zdechła:(.

Wystarczy popykać na pomoście. Ach... życie jest piękne.

Widelec, spróbuj przygotować zbiornik na czystą wodę gdzieś na wierzchu, byście mogli spokojnie nabrać czystej wody ze studni od znajomego.

Do zobaczenia :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popykać na pomoście.

:piwko: ze tak powiem nie bardzo mam sprzet a pozatym bardzo dawno tego nie robilem

 

Widelec, spróbuj przygotować zbiornik na czystą wodę gdzieś na wierzchu, byście mogli spokojnie nabrać czystej wody ze studni od znajomego.

 

zbiornik sie wlasnie "odkarza" troche wody wezme ze soba takze "zatankuje" dopiero w sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubilem sie :-] to kiedy Wy jedziecie nad to jezioro? bo z tego co na poczatku rozumialem to 11-14 czerwiec :-])) a teraz jakby dzis wyjezdzacie?? poprawcie mnie jesli sie myle...z tym czerwcem to musze pogadac z zona :piwko: a tak wogole to czesc :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.