Skocz do zawartości

,,CZERWCÓWKA'' na dziko na Mazurach (11-14/06/09)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Patrząc za okno człowiek aż się nie może doczekać ciepełka,potraw z grila,piwka :hop1: i ogólnego relaksu...byle do maja,a wędkowania na pewno też nie przepuszczę.Również czekam na informacje gdzie można wykupić i czy można to zrobić przelewem internetowym i tylko przyjechać z wydrukowanym potwierdzeniem wpłaty żeby nie szukać później kogoś uprawnionego do pobierania opłaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedż dla dyliżansa- nie wiem kto jest właścicielem, wszystko załatwia mój Adam na miejscu. W Rucianym są 2 lub 3 punkty( sklepy wędkarskie) sprzedające zezwolenia- to odp. dla desperosa. Dla arkadarka- łąka ma nawet z 7 ha, a plac biwakowy ( za łąką) wymiary ok. 100 x 30 m, więc zmieści się tam z 50 przyczep :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może nie 100m długości, a trochę mniej, ale i tak zmieści się tam masa przyczep, bo można się rozstawić po obu stronach pola, czyli od linii brzegowej i od linii łąki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Myśle że zezwolenie to nie bedzie problem - po prostu nie ma info w necie. Sprawdziłem wczoraj i moja navi pokazała 204 km na miejsce - więc bliziutko :hop1: . Nie moge sie już doczekać - tym bardziej że u mnie dzisiaj znowu śnieg - ze 25 cm spadło :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na to spojrzeć z drugiej strony, wtedy będzie łatwiej-za 2 tyg. z malutkim haczykiem są święta, w maju również, a potem do czerwca szybko zleci i już wakacjeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! :serducha:

My jedziemy tam na święta, majówkę i czerwcówkę, potem urlop w okolicach, więc co miesiąc coś się dzieje :bukiet:

Fajnie będzie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym wiedzieć jak długie są Wasze przyczepy, bo jak pisałam może być mały kłopot przy zjeździe na łąkę. Nasza ma chyba, jeśli dobrze pamiętam ok. 5 m bez dyszla. Zjazd ( dość szeroki) jest w nienajlepszym stanie (wyklepany tu i tam) i trzeba się w niego wpasować prosto z nachylonej szosy ( jeśli jedziecie od strony Rucianego), która ma jakieś 4 do 5m szerokości. Przy wyjeździe z pola trzeba natomiast wjechać pod górę na szosę ( na Ruciane). Nikt jeszcze nigdy tam się nie wywalił, ale ja zawsze zamykam oczy jak widzę te manewry. Poza tym w naszej przyczepie jest zawsze dużo ,,latających'' rzeczy, więc trzeba je zawsze jakoś umocować i zabezpieczyć. Po tych przeżyciach już prościutka droga przez łąkę nad samo jezioro :) .

Piszę to po to, byście byli na to przygotowani i uzbroili się w zaczepy, mocowania lub szerokie taśmy klejące.

Kto chętny do wyjazdu na święta?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma ok 6 metrów z dyszlem,jestem świeżym posiadaczem przyczepy i nie mam jeszcze tak jej opanowanej w manewrach czy inaczej mówiąc wyczutej.Troszkę się obawiam tego wiazdu ale może ktoś będzie kto pomoże wymanewrować WIĘC DAMY RADE...U mnie w rachubę wchodzi tylko czerwiec... :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.