Skocz do zawartości

Jadę po przyczepę :)


Bodek1968

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam !

 

 

Bardzo gratuluje, wspaniałe to przeżycie !!! :]

Ja także nie mogę otworzyć linka, tzn. otwiera się strona główna, tak jakby

nie istniała Twoja galeria.

 

Pozdrawiam

 

PS. Domyślam się, że mowa jest o dwóch Brasyliach 330, bo ogólnie Caraveli Brasilia na forum jest ciut więcej. Moja to Brasilia 395. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana kombinuję z tymi zdjęciami i może teraz wreszcie się Wam uda otworzyć.Tak,chodzi mo o 330.

 

http://bodek1968.fotosik.pl/

 

Właśnie sobie patrzę przez okno na swoje nowe "mieszkanko" W razie czego "wycieraczka " mi nie straszna. :]

 

Jak dziecko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bodek - Gratulacje!! :] Ładna przyczepa. Co do Twojej radości z niej powiem że nie jesteś osamotniony, ja mam swoją od września tego roku i codziennie idę sobie do niej posiedzieć :]

 

 

To jest pewna pozytywna forma uzależnienia,która nie jest mi obca. :] Mam to samo.Z tego sie nie wyrasta.

Dzisiaj zabrałem się za wyciąganie przedsionków, i znów miłe zaskoczenie-wyglądały jak by dopiero zeszły z taśmy :)A na kuchence to chyba gość ugotował może ze dwie zupy (chińskie z Radomia-3 minuty :] ) bo palniki nie wykazują oznak zużycia.

Dobra już nie przynudzam.

Fajnie,że Wam też się podoba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko dobrze pójdzie to we wtorek będę szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem przyczepy.Niestety,ale bez łazienki.To nie znaczy,że docelowo jej tam nie będzie.Mam już w perspektywie pomysł na pewne przeróbki i w tym przypadku jej brak nawet mi pasuje.To będzie łazienka z prawdziwego zdarzenia

 

Moje gratulacje! Zakup wspaniały. Ciekawi mnie przyszła przeróbka przyczepy dotycząca łazienki. Twoja przyczepa jest mała i mnie z żoną większa nie będzie potrzebna, ale mała kabinka natryskowa to jest coś! Parę kilo do ciągnięcia więcej, ale to i tak nie tona jak w przyczepach z pełnym wypasem. Toaletę chemiczną też można zaadoptować. Mam taką na działce. W supermarkecie, to ok 400zł, zajmuje mało miejsca można ją umiejscowic w kabince bez problemu. Woda z natrysku nic jej nie zrobi.

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż łazienka będzie na całej szerokości w przedniej części-z jednej strony wc , z drugiej natrysk.Dla mnie i Żonki będzie akurat bo córka chodzi już swoimi drogami i pewnie niedługo wyfrunie z domu.Jak wszedłem do przyczepy od razu wiedziałem ,że tylko w tym miejscu i w żadnym innym.Oczywiście wszystko będzie zrobione zgodnie ze sztuką "przerabiania łóżka na łazienkę" :] z możliwością powrotu do stanu pierwotnego, choć wątpię żebym tego chciał.W przyszłości oczywiście solar itp gadżety ułatwiające życie.Pomysłów mam trochę do wykorzystania więc będzie co robić.Narazie nie mogę sie nacieszyć,że taki rodzynek mi się trafił.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona nade mną ubolewa,że nie będę miał co w niej robić-w sensie naprawiania-co do tej pory mi się nie zdarzało.Ale jest w błędzie :] Znalazłem kilka poważnych "wad" m.in. trzeba przesmarować zamki w drzwiczkach,żeby lżej chodziły,uprać firanki i zamieść podłogę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.