Skocz do zawartości

Jadę po przyczepę :)


Bodek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Żona nade mną ubolewa,że nie będę miał co w niej robić-w sensie naprawiania-co do tej pory mi się nie zdarzało.Ale jest w błędzie :]

 

Tak trzymaj. Jeżeli nic nie będzie do naprawy to napewno będzie coś będzie do usprawnienia czy dołożenia. To forum dostarczy Ci pomysłów. A to lampka, wentylatorek, antenka , itd itp. Nie można się nudzić z przyczepą poza sezonem. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja po swoją przyczepę zjechałemtrochę Europy,byłem w Holandii,Belgii ze znajomym prawie cztery wyjazdy ,aż podczas ostatniego gdy on już wszystko kupił i mieliśmy jechać do Holandii na półwysep,jego znajoma niemka ,powiedziała ze znalazła nowy komis przy granicy.Pomyslelismy mamy czas on chciał kupić coś na handel,ja byłem już zrezygnowany tyle wyjazdów i nic(gdybym miał kasę tak około 2000 euro to bym dawno już coś kupił) wchodzimy i znowu nic ,wszystko drogie wybral jedną utargowali coś z 50 euro,mam czas połaże sobie po placu i nagleeeeee :]:]:] coś co chcę ale cena .Wysłałem chłopaków myśle ze nic nie znajdę tańszego ,trudno kredyt albo co.

Wychodzą dają klucze i mówią idź obejrzyj nabytek ide to naprawdę coś (bez łazienki,ale nowy przedsionek,lodówka ,przedsionek na rowery,itd).pytam się ich ile utargowali a oni mi na to że 450euro ,myślę kpią sobie ale mówili prawdę i tak stałem się szczęśliwym posiadaczem w dbrym stanie przyczepy z 1980(lubię antyki,mam Uaza z 1980 to coś ma duszę ale nowe nie zawsze)wyszło mi na czysto po wszystkich opłatach 3300zł razem z drobnym remontem.Siedziałem w niej często myśląc jak ją przerobić pod siebie by była jak najbardzej funkcjonalna :]:):]

,

 

 

 

0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Siedziałem w niej często myśląc jak ją przerobić pod siebie by była jak najbardzej funkcjonalna "

O ile sobie dobrze przypominam to w podobny sposób znalazłem ........ pierwszą żonę. Pozdrawiam - Robin :]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego "szary11".Wszystko przed Tobą ! Na razie dopadła Cię tylko "szarość" życia w 11-tym wydaniu.Z czasem wyjdziesz z tego.Niby o życiu wiesz mało ale za to dużo wiesz o PIWIE ! :pub::lol::pub:

Pozdrawiam - Robin :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem tylko po całej Polsce a i tak okazało się,że znalazłem 60 km od siebie.I w to mi graj :lol:

 

Hehe, z ust mi wyjales ten tekst. Na dzien przed wyjazdem po ustawiona przyczepe trafilem na ogloszenie - 2km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.