Skocz do zawartości

Co jadamy na kempingach?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma to jak klasyczna kanapka z konserwa, pomidorkiem i cebulkom... :blagac: - to na sniadanie.

A na obiadek polecam szybkie spagetti bolognese z torebki knorr-a lub winiar. :niewiem:

Dzien powinien zakonczyc sie wykwintnym grillem (karkoweczka odpowiednio przygotowana, kiszka ziemniaczana, kaszanka) do tego salatka w sosie czosnkowym. :niewiem: No i oczywiscie :niewiem: w dostatecznej ilosci zeby rano nie bylo :admin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, dobra moja będzie też robić mi takie smakołyki. a ja na hamaku koło niej.

A co to dwie lewe rączki mamy :]:]:bzik:

 

ja tez sie wpisuje na liste do tych z dwoma lewymi raczkami :) tez zawsze czekam az mi cos moja lepsza polowka :) zapoda do przekaszenia.. a musze powiedziec ze umiejetnosci kulinarne ma nieziemskie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ez zawsze czekam az mi cos moja lepsza polowka :] zapoda do przekaszenia.. a musze powiedziec ze umiejetnosci kulinarne ma nieziemskie :)

Jule zazdroszczę Ci jak nie wiem co.U mnie jak ja nie zapodałabym , to umarłabym z głodu!

:]:]:bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, dobra moja będzie też robić mi takie smakołyki. a ja na hamaku koło niej.

A co to dwie lewe rączki mamy :]:]:bzik:

no ktoś musi to wszystko skonsumować, coby się nie ostało, dlatego ten odpoczynek przed jest wskazany. :] ale oco chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z glodu moze bym nie umarla, bo puszki w sklepie tez mozna zakupic, ale pieczone zeberka w sosie pomidorowo-miodowym mogla bym sobie tylko w knajpie poprobowac :)

 

A może tak (zamaist sklepu i knajpy :] ) staropolska potrawa w górskich rejonach duszonkami zwana :] :] :bzik:

post-41702-imported-13b8cadf-1552-459e-985e-4243a6c958cd_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosh po co ja tu wlazlam, teraz nie bede mogla zasnac :]

 

ps ogolnie to powinien byc topik na przepisy rozne .... ale tylko na przepisy, bo po naszych bla, bla nie mozna sie pozniej do niczego dokopac :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janus, litości :]

 

A ja spotkałem się z nazwą prażonka :] i tak ją nazywam do dziś.

 

Aha jedni wieszają kociołek nad ogniem a inni tak jak ja wstawiają kociołek do żaru pewnie jeszcze inni robią jeszcze inaczej .

Widzę ,że jest folia alu :bzik: ale nie widze kapusty to pewnie inna receptura ale i tak wygląda apetycznie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepis na kurczaka

 

Kurczaka bardzo starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy goździki i cynamon, skrapiamy cytryna. Tak przygotowanego kurczaka zalewamy szklanka wina białego, szklanka wina czerwonego, dodając 100 g ginu, 100 g koniaku, 200 g Smirnoffa i 50 g rumu.

 

Potrawy nie musimy nawet poddawać obróbce cieplnej. Kurczaka możliwie jak najszybciej wypier...amy bo jest ch..owy Natomiast............. Sos! Sos! Paluszki lizać !!!

 

PS. Kurczak musi być martwy bo inaczej bydle sos wychleje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.