Skocz do zawartości

Kotlina Kłodzka- kemping


krisio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 godziny temu, beniamin82 napisał:

A mają słupki z prądem dla przyczep?
Bo na stronie nie znalazłem wzmianki.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Oczywiście mają 

I nawet konie mają 

20201022_180045.jpg

11 godzin temu, filipert napisał:

@sebka34, jakbyś znalazł niebieskiego Crocs'a rozmiar 12 z motywem Psi Patrol to daj znać ;)

Pozdrawiamy i miłego pobytu!

Na razie pogoda dopisuje na wędrówki górskie . Dzięki bardzo 

Co masz na myśli 

Edytowane przez sebka34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebka34 napisał:

Co masz na myśli 

Mój syn zostawił buty na zewnątrz i rano jednego nie było. Teraz, jak liście lecą z krzaków, to może gdzieś się znajdzie ?

6 godzin temu, beniamin82 napisał:

A mają słupki z prądem dla przyczep?

My zatrzymaliśmy się po drugiej stronie zabudowań (tam mieliśmy prawie bez schodów do łazienki) i jest też miejscówka przy ulicy i tam nie ma słupków ale zanim sprzęt dobrze rozstawiłem, gospodarz już rozwinął przedłużacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tereny rodzinne :) Jutro robię szybki wypad z rowerem na single, na pewno okolice Lądka, może też i Miedzygórza. 

 

W Lądku ostatnio przy wyciągach narciarskich zrobili camperpark, podobno całoroczny. Jak będę, to podjadę zobaczyć jak to wygląda i ile jest warte. Wiem w którym to jest miejscu dokładnie - na uboczu, przy samiuskich wyciagach, blisko lasu, blisko single tracków, ale też i bardzo blisko parku zdrojowego... może to być fajna miejscówka zarówno zimowa jak i letnia. Zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wizytę w  Ścieżce w chmurach https://www.dolnimorava.cz/o-stezce-v-oblacich Poniżej kilka zdjęć z zimy. Chociaż nie wiem czy to aktualnie możliwe?

DSC_0055.thumb.JPG.3e56ca021e720192e72f61d0f591bc64.JPGDSC_0075.thumb.JPG.6df6d1a1c168f5be76f3635f8a93d323.JPG

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Jaskinia Niedzwiedzia straszne limity nie dostaliśmy się.

Spacer w chmurach 

Kopalnia uranu oraz jaskinia Niedzwiedzia na następny wyjazd w te okolice odłożony.

Byliśmy dziś na Śnieżniku 

Na sam szczyt nie daliśmy rady wejść warunki pogodowe oraz przygotowanie się kiepskie. Doszliśmy tylko do schroniska 

20201024_134303_HDR.jpg

20201024_131745.jpg

20201024_132055.jpg

Screenshot_20201024-130939.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pjetko napisał:

W Lądku ostatnio przy wyciągach narciarskich zrobili camperpark, podobno całoroczny. Jak będę, to podjadę zobaczyć jak to wygląda i ile jest warte. Wiem w którym to jest miejscu dokładnie - na uboczu, przy samiuskich wyciagach, blisko lasu, blisko single tracków, ale też i bardzo blisko parku zdrojowego... może to być fajna miejscówka zarówno zimowa jak i letnia. Zdam relację.

Określ mniej więcej w, którym miejscu  w stosunku do parku.  Tam nigdzie nie ma płaskiej powierzchni z tego co raz byłam na szkoleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, bozka napisał:

Określ mniej więcej w, którym miejscu  w stosunku do parku.  Tam nigdzie nie ma płaskiej powierzchni z tego co raz byłam na szkoleniu.

Od parku zdrojowego na północny wschód, to jest generalnie zaraz przy parkingu przy wyciągach narciarskich i właścicielem jest stacja narciarska. Jutro tam będę to obczaję i postaram się wszystkiego dowiedzieć (ceny, warunki, czy faktycznie całoroczny itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i widziałem. Pierwsze wrażenia mieszane. Nawierzchnia blotnisto-trawiasta (za jakiś czas pewnie będzie ładna trawa, bo to wszystko nowe), dojazd przez parking stacji narciarskiej po żwirze - zimą, jak dosypie może być różnie, bo droga jest bardzo wąska. Nikogo nie było, żadnej informacji gdzie zadzwonić itd. :( kilkanaście stanowisk z prądem, wody brak. Podobno jest gdzieś stacja serwisowa z wodą i możliwością opróżnienia wc, ale jedyne co znalazłem to kratka w ziemi i obok coś albo urwane, albo jeszcze nie zamontowane (wystaje rura wodna i kabel). Nie widać żadnego zaplecza sanitarnego  - jest jakiś domek, ale nie wygląda to na zaplecze. Przy jednej skrzynce elektrycznej kupa śmieci - nigdzie w pobliżu śmietnika nie było.

Na plus:

Lokalizacja - teren stacji narciarskiej, latem pustki, bardzo blisko do parku zdrojowego, blisko do lasu, blisko na single tracki, jednocześnie cicho i spokojnie, na uboczu

Inne udogodnienia - na miejscu plac zabaw, staw i knajpa

Wg mni miejsce z dużym potencjałem, ale wymaga dopracowania. Bardzo fajnie, że coś takiego powstało w tym rejonie. W Lądku bywam często więc będę obserwować jak sie to miejsce zmienia.

20201026_155512.jpg

20201026_155535.jpg

20201026_155653.jpg

20201026_155649.jpg

20201026_155931.jpg

20201026_155955.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.