Skocz do zawartości

Kotlina Kłodzka- kemping


krisio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Przewertowałem forum ale wszystkie informacje są chyba nieaktualne.

Chcemy się przemieścić z Karpacza w stronę Kotliny Kłodzkiej. Możecie polecić jakąś fajną  miejscówkę wypadową do okolicznych atrakcji?  Szczerze, to nie wiem co to ma być za miejsce.  Pogoda ma być ale chyba nie na opalanie, więc pewnie na zwiedzenie. ?

Co możecie polecić??  Dzięki za wszelkie namiary.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

24 minuty temu, petek napisał:

Kemping w Radkowie przy zalewie bardzo fajny. W ostatnim czasie stał się już na tyle popularny, że potrafi być tam naprawdę ciasno. Tak czy inaczej, fajne miejsce na wypoczynek.

kilkaset metrów na uboczu jest camping Stołowogórski a tam pustki i luz. Być może na camper parku lepszy widok i minimalnie bliżej do pieszego szlaku na Szczeliniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2020 o 23:43, Stu napisał:

stronie slaskie, wolbórz, swidnica,,,

Te dwa ostatnie (Wolbórz, Świdnica) to już nie Kotlina Kłodzka. W samym Kłodzku za Twierdzą jest kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, petek napisał:

Kemping w Radkowie przy zalewie bardzo fajny. W ostatnim czasie stał się już na tyle popularny, że potrafi być tam naprawdę ciasno. Tak czy inaczej, fajne miejsce na wypoczynek.

Miejsce lokalizacyjnie bardzo fajne i z potencjałem, ale muszą koniecznie zainwestować w jakiś budynek socjalny z sanitariatami, prysznicami, miejscem do mycia naczyń itp w centralnej części. Mycie garów w jedynym zlewiku przy tojtojach w zimnej wodzie jest słabe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, golob napisał:

Miejsce lokalizacyjnie bardzo fajne i z potencjałem, ale muszą koniecznie zainwestować w jakiś budynek socjalny z sanitariatami, prysznicami, miejscem do mycia naczyń itp w centralnej części. Mycie garów w jedynym zlewiku przy tojtojach w zimnej wodzie jest słabe...

zbyt szybki rozwój, których ich przerósł. Sami o tym wspominają w rozmowie, starają się modernizować. Podczas naszego pobytu w czerwcu były zakopane kable do prądu, instalacja wodna, ale nie wszystkie skrzynki na najdalszych zakamarkach były uruchomione. Mimo tego miło wspominam pobyt i klimat tego miejsca. Dziś pojechałbym na Stołowogórski tuż obok - tam było pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maarec napisał:

zbyt szybki rozwój, których ich przerósł. Sami o tym wspominają w rozmowie, starają się modernizować. Podczas naszego pobytu w czerwcu były zakopane kable do prądu, instalacja wodna, ale nie wszystkie skrzynki na najdalszych zakamarkach były uruchomione. Mimo tego miło wspominam pobyt i klimat tego miejsca. Dziś pojechałbym na Stołowogórski tuż obok - tam było pusto.

Zgadza się, jeżeli tylko będą sukcesywnie inwestować w infrastrukturę to :brawo:Choć zabezpieczenia 6A w skrzyneczkach tych nowych to trochę słabo, wody nie zagotujesz w czajniku elektrycznym, ale to niuanse nie od razu Rzym zbudowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, golob napisał:

:brawo:Choć zabezpieczenia 6A w skrzyneczkach tych nowych to trochę słabo, wody nie zagotujesz w czajniku elektrycznym, ale to niuanse nie od razu Rzym zbudowano.

Ja mam czajnik 700 w , dlużej się w nim woda gotuje ale zabezpieczenie 6 amper starczy ( chyba nawet 3.5 A by starczylo , ale nie jestem elektrykiem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.