Skocz do zawartości

Kotlina Kłodzka- kemping


krisio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć, chciałbym odkopać wątek. Wybieram się z przyczepą w Kotlinę jak się trochę ociepli
Okolice Lądku i Stronia bardzo dobrze wspominam sprzed kilku laty.
Znalazłem na mapie 2 pola kempingowe w okolicach Bielic. Wyglądają na pola biwakowe.
Bardzo fajne są też okolice Kletna i Kamienicy. Niestety nie widzę tam żadnych kempingów.

Ma ktoś może jakieś doświadczenia i może podzielić się aktualnymi informacjami o ciekawych miejscówkach w Kotlinie Kłodzkiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie oczekujesz super standardu polecam pod Złotym Stokiem mało znane sympatyczne ni to agro ni to niskiego standardu kemping/pole biwakowe
Ale za to b. czysto, miło tanio i przyjemnie cicho i spokojnie - bezproblemowi życzliwi gospodarze  prąd jest, jakaś świetlica na deszczowe dni z piłkarzykami, są rowerki tanio, możliwe łowienie ryb za free na stawach gospodarzy.  Sanitariaty niewielkie  bez super glazury ale wypucowane na wysoki połysk teren ogrodzony bezpiecznie  -  mnie pasiło - cena też niska  byłem 3 albo 4 doby poniżej 4-rech dyszek mi wyszło za dobę -   za 2 os + buda+prąd bo postawienie budy liczą raz 22 ciaki a później tylko za osobę i prąd    .  Niezły punkt wypadowy na Klecko, Kłodzko itp   Staw nieduży ale można dzieciakom frajdę zrobić popływać łódka, jakiś nieduży i niewypaśny plac zabaw też jest.

Błotnica 50.464655055774415, 16.903626510447378  http://www.campingnadstawami.pl,  navi ciągnie  na wycieczkę w kółko przez Złoty Stok ale nie bardzo jest sens chyba że ktoś leci od Kłodzka - ja skręcałem w 50.448152142647814, 16.893101522537805  lecąc od Nysy/Otmuchowa to przed sama tablicą obsz zabudowanego Złoty Stok i przez taka trochę dziurawą asfaltówke  ale do przeżycia miałem ok. 2km od 46tki

nad stawami.jpg

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odzew.
Zrobiłem mały przegląd i znalazłem jeszcze 2 chyba ciekawe miejsca.
Międzygórze - Wichrowe Wzgórza
https://maps.app.goo.gl/9qKri59N6yrU4fU18

Wolibórz, trochę poza Kotliną, w Górach Sowich ośrodek Leśny Dwór
https://maps.app.goo.gl/kF7mGiH1KLCSkuBj6

Oba miejsca mają dobre opinie, jest coś do jedzenia i popicia, dobre miejsca wypadowe w góry i wycieczki rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze nie wszystko jest jeszcze chyba najfaniejsze miejsce ale nie dla wszystkich będzie fajne  - to Pasterka, tam nawet telefon nie ma zasięgu i jak dla mnie super no ale ja mam dość specyficzne upodobania ale  jak to mówi kat w Złotym Stoku....

porabany.jpg

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasterka jest super, koniec świata. Byłem tam jakieś 25 lat temu...
Jest tam jakieś miejsce nadające się do postawienia przyczepy? Prąd i woda by się przydała. Bez mediów długo nie pociągnę. Dopiero dojrzewam do "hardcoru" na dziko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem b. dawno. Miałem jechać po tym Zlotym Stoku ale jakoś wyszło że podarlismy na Czechy Skalne Miasto odwiedzić w Adrspach i pomiędzy lwami autem pojeździc w Dvor Kralowe a później na powrocie wylądowaliśmy u Roberta w Bolkowie nawiasem godny polecenia obiekt wręcz książkowo zrobiony i b. fajni życzliwi i sympatyczni właściciele.

Któryś z kolegow chyba opisywał nie tak dawno 2-3 lata temu fajna opcja była przy ośrodku Caritas taki poł-dzik. Nie jestem pewien czy nie był to czasem kol. Commander - zerkne w domu może znajdę te posty to podlinkuje Ci bo z tel to kicha takie szukanie.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecił bym wichrowe wzgórze dobre miejsce wypadowe by pochodzić po górach cisza spokój przepiękna okolica. Masz pełne media opłaty bardzo przystępne.

Zdjecia z jesieni 2020r 

20201025_122746.jpg

20201025_122706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasterka - sorry popierniczylo mi się nie kol. Commander pisał a Spablo1 i nie 2-3 lata a w 2011 https://forum.karawaning.pl/topic/7977-no-to-pojechali%C5%9Bmy/?do=findComment&comment=202322. Choć wydaje mi się że było coś świeższego ale może mój stary łeb szwankuje bo nie bardzo mogę znaleźć :)

W w/w wątku jest namiar do Caritas prowadzącego ośrodek kawałek czasu więc pasuje zweryfikować czy aktualne

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2021 o 20:11, sebka34 napisał:

Ja osobiście polecił bym wichrowe wzgórze dobre miejsce wypadowe by pochodzić po górach cisza spokój przepiękna okolica. Masz pełne media opłaty bardzo przystępne.

Zdjecia z jesieni 2020r imageproxy.php?img=&key=007cab40b20cff46

20201025_122746.jpg

20201025_122706.jpg

Czy to są zdjęcia z Wichrowego Wzgórza ? czy to od kogoś z działki, bo nie widać żadnej infrastruktury.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.