Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, przemoch napisał:

Czesc. Jestesmy od 2 dni w Berek. Miejsca na kempingu są, na basenach raczej mało osob ale to w sumie środek tygodnia. Ceny ok. Komarów brak!!! Jesr ktos aktualnie w Niryghazie na kempingu bo chcemy tam jutro sie przenieść zeby zoo zwiedzić?

Napisałem na priv do Ciebie 

Edytowane przez Dodi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak wyglada sytuacja w Berekfurdo? zdjęcie z niedzieli mówi wszystko =/ a jak wyglada w tygodniu  czy są pustki, z czystością? oraz miejsce na campingu? Dobrze zrozumiałam że podnieśli ceny?

Myślimy i zastanawiamy czy jechać na Węgry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 12m2onWheels napisał:

Cześć, jak wyglada sytuacja w Berekfurdo? zdjęcie z niedzieli mówi wszystko =/ a jak wyglada w tygodniu  czy są pustki, z czystością? oraz miejsce na campingu? Dobrze zrozumiałam że podnieśli ceny?

Myślimy i zastanawiamy czy jechać na Węgry.

Ja się wybrałem . Czystość tak jak było czyli brudno w sanitariatach, żadnych dodatkowych zabezpieczeń (tylko w sklepach maski), kemping powoli się zapełnia, ludzi ruszyli może obawiali się że po wyborach zostaną wprowadzone dodatkowe oboszczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgry generalnie straszą pustką. Widać, że brak jest Niemców, Holendrów, Austriaków i Polaków, którzy rok w rok zapełniali węgierskie kempingi.

Oczywiście ceny, porównując do zeszłych lat, są z kosmosu. A bywałem na Węgrzech rok w rok i takich pustek i takich cen nie było nigdy. Oczywiście za wysokimi cenami nie idzie nic w zamian, ani lepszy standard, ani żadne ekstra atrakcje. Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacek00 napisał:

Węgry generalnie straszą pustką. Widać, że brak jest Niemców, Holendrów, Austriaków i Polaków, którzy rok w rok zapełniali węgierskie kempingi.

Oczywiście ceny, porównując do zeszłych lat, są z kosmosu. A bywałem na Węgrzech rok w rok i takich pustek i takich cen nie było nigdy. Oczywiście za wysokimi cenami nie idzie nic w zamian, ani lepszy standard, ani żadne ekstra atrakcje. Szkoda

Właśnie nie wiem co oni z tymi cenami . Nic nie inwestują tylko co roku podnoszą ceny. W Berku za 2+2 wychodzi około 160zl  to nie jest już mało biorąc pod uwagę standard. W berku sanitariaty pamiętają lata 70 , dosłownie muzeum , nie sprzątają, brudno . Dziwna mentalność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem co oni z tymi cenami . Nic nie inwestują tylko co roku podnoszą ceny. W Berku za 2+2 wychodzi około 160zl  to nie jest już mało biorąc pod uwagę standard. W berku sanitariaty pamiętają lata 70 , dosłownie muzeum , nie sprzątają, brudno . Dziwna mentalność 
Ja byłem w Bukfurdo i przyznaje że trochę porobili nowych parceli, ale tak to nic poza tym. Cena 280 zł, po zniżce 240. 5 lat temu płaciłem koło 160 zł. Teraz jestem na kempingu Balatonfured i to jest dopiero głęboki PRL a ceny z kosmosu i w zamian nie ma nic, zero atrakcji dla dzieci bo to co jest to jakiś żart, zjezdżdzalnie nieczynne, sanitariaty zasyfiale, parcele bez wody... A cena prawie taka jak obecnie w Union Lido.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jacek00 napisał:
Godzinę temu, Dodi napisał:
Właśnie nie wiem co oni z tymi cenami . Nic nie inwestują tylko co roku podnoszą ceny. W Berku za 2+2 wychodzi około 160zl  to nie jest już mało biorąc pod uwagę standard. W berku sanitariaty pamiętają lata 70 , dosłownie muzeum , nie sprzątają, brudno . Dziwna mentalność 

Ja byłem w Bukfurdo i przyznaje że trochę porobili nowych parceli, ale tak to nic poza tym. Cena 280 zł, po zniżce 240. 5 lat temu płaciłem koło 160 zł. Teraz jestem na kempingu Balatonfured i to jest dopiero głęboki PRL a ceny z kosmosu i w zamian nie ma nic, zero atrakcji dla dzieci bo to co jest to jakiś żart, zjezdżdzalnie nieczynne, sanitariaty zasyfiale, parcele bez wody... A cena prawie taka jak obecnie w Union Lido.

Dokładnie, w maju zeszłego roku we Włoszech płaciłem z kartą 90zl za 2+2 na wypasionym kempingu w pierwszej linii. Węgry to jeszcze inna mentalność , u nich nie widać rozwoju , wszystko stare ,zapyziałe . W takim Berku postawili nową saunę na zewnątrz ale WC pamiętają lata 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



w maju zeszłego roku we Włoszech płaciłem z kartą 90zl za 2+2 na wypasionym kempingu w pierwszej linii.


Podziel się adresem kempingu :-).


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na UL za rodzinę 2+2 bez psa wychodzi 390zł.

Więc Węgry jednak sporo tańsze default_wink.png

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

 

Teraz trochę taniej. Właśnie liczyłem i wyszło mi niecałe 300 zł za dzień. Jeśli taka jest faktycznie cena to Węgry niewiele tańsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za Węgry czy UL ?

na UL za moją rodzinę na teraz wychodzi ~ 90 e

UL, tyle mi wyszło online wg ich booking now. Patrzyłem oczywiście na parcele z psem.

 

Edit. Patrzę teraz i faktycznie wychodzi już 90 eu. Więc nie wiem jak patrzyłem ale kilka dni temu wychodziło mi faktycznie taniej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.