Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lucek26 napisał:

Krzysztof ponoć na Węgrzech jest najtańsze paliwo w całej Unii. :banan:

Ciekawi mnie cena ON  ponieważ zbliża się kwietniowy wyjazd na baseny termalne i może główne tankowanie będzie na Węgrzech a nie w Słowacji.:banan:

 

jutro rzucę okiem na paragon , ale na 100% jest stała cena na wszystkich stacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela sprawdzałem wcześniej,  lecz wiem z doświadczenia,ze często są niedokładne. Prawdopodobnie ON kosztuje około 440 HUF. :banan:

10 minut temu, chris_66 napisał:

jutro rzucę okiem na paragon , ale na 100% jest stała cena na wszystkich stacjach

Dzieki.   :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Irek S napisał:

I wy wybieracie się do tego przydupasa putina? No nie wierze

 

Proponuje też Białoruś:D

oczywiście , nawet dziś tankowałem na stacji GASPROM :lol:fajne niebieskie logo ma :bevil:

daj spokój , zamiast kuchenki gotujesz teraz na szyszkach i siedzisz przy świeczce (chociaż to bez sensu bo prąd jest z polskiego węgla)

ile można :zly: czy w ramach bojkotu napoleona z żoliborza wypisałeś się z Polski ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - weź tam coś zamieszaj z tymi głosami w ramach deputinizacji Węgier, bo wygląda na to, że jednak El Dictat(d)ore Orbano nadal będzie zatruwał im środowisko...

3mam kciuki za przebudzenie, ale chyba nie ma na to szans - wojna Orbanowi niestety pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zulos napisał:

Krzysiek - weź tam coś zamieszaj z tymi głosami w ramach deputinizacji Węgier, bo wygląda na to, że jednak El Dictat(d)ore Orbano nadal będzie zatruwał im środowisko...

3mam kciuki za przebudzenie, ale chyba nie ma na to szans - wojna Orbanowi niestety pomaga...

Mirek proszę skończmy z tą polityką. Każdy z nas żyje w swojej bańce informacyjnej i ocenia to po swojemu, a forum to na pewno nie miejsce żeby dzielić się swoimi przemyśleniami politycznymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chris_66 napisał:

Tankowane w niedzielę 195e892b1414484e3746378d9c1af92f.jpg

Wysłane z telefonu
 

Krzysztof serdecznie dziękuję.:ok:

Przed powrotem na Węgrzech tankowanie do pełna. W Opolu ON Verva 7,85 zl na Orlenie ,na Węgrzech około 6,20 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomii napisał:

Mirek proszę skończmy z tą polityką. Każdy z nas żyje w swojej bańce informacyjnej i ocenia to po swojemu, a forum to na pewno nie miejsce żeby dzielić się swoimi przemyśleniami politycznymi. 

dziękuję za głos rozsądku

22 godziny temu, elaola napisał:

nawet aktualne dane z HU i RO :winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dodi napisał:

A ja mam obrzydzenie do Wegrów , fałszywy naród kolaborujący z ruskami. Odechciało  mi się tam jeździć, a byłem tam kilka razy w roku od 15 lat.

Rozumiem przez to, że do Francji i Niemców też masz obrzydzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dodi napisał:

fałszywy naród kolaborujący

do rumunów, bułgarów, słowaków, czechów, francuzów, włochów, austriaków, niemców, również masz obrzydzenie ??

można by dodać ukrainców górali i katolików i jeszcze trochę innych nacji i grup etnicznych , wyznaniowych  i t d :bevil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.