Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka w samochodzie


Sandol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

JINX_Sanok to trafiłeś na jakieś badziewiaste lusterka. Mam w zapasie podobne i mają regulację poprzez przestawianie ręczne samej szyby lustra. Nie wiem czy będzie to widoczne na zdjęciu.

 

post-1091-0-87828000-1303063980_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli jednak jest ten element na sztywno, to te lusterka są dedykowane do starego typu lusterek samochodowych - jak np w 125p gdzie pole widoczności regulowało się z całą obudową lustra :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkręciłem, rozłożyłem, rozebrałem wszystko

i... pupa.gif

 

żadnej regulacji

 

pozdr

 

PS: dzięki wszystkim

Ale badziewie :czerwona: . Ja mam prawie identyczne ale jest regulacja :zarowka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JINX ale o która regulację Ci chodzi niewiem.gif ?

 

góra-dół

prawo-lewo mikolaj.gif

 

Jinx - fotka nr 3. Ten element kulisty z trzpieniem jest ruchomy. To jest właśnie regulacja. Psiknij WD40. Po prostu jest zbyt mocno osadzone....

obawiam się jednak, że ruchomy to on tylko raz w życiu będzie tongue.gif jak się za mocno do niego przyłożę angry.gif

element faktycznie wygląda jak kulka, ale to tylko atrapa (Chińczycy mają poczucie humoru cfaniaczek.gif)

 

JINX_Sanok to trafiłeś na jakieś badziewiaste lusterka. Mam w zapasie podobne i mają regulację poprzez przestawianie ręczne samej szyby lustra.

 

no dzięki, zamiast pocieszyć beksa.gif, to jeszcze dokładasz

nie, samo lustro też się nie reguluje

 

A jeżeli jednak jest ten element na sztywno, to te lusterka są dedykowane do starego typu lusterek samochodowych - jak np w 125p gdzie pole widoczności regulowało się z całą obudową lustra :-)

 

FIATA 125p w dobrym stanie chętnie zakupię, (uups, powinno być w dziale ogłoszeń) mlot.gif

 

Ale badziewie :czerwona: . Ja mam prawie identyczne ale jest regulacja :zarowka:

 

 

no badziewie

polecam do działu z przestrogami nono.gif

 

 

a na zdjęciu wskazuje strzałka nie ma regulacji kulowej???

nie, to atrapa

dzięki raz jeszcze wszystkim, tak czy inaczej walka dopiero się zaczyna uzbroj_zlo.gif, jeszcze je doprowadzę do stanu używalności winner.gif

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

góra-dół

prawo-lewo mikolaj.gif

 

 

obawiam się jednak, że ruchomy to on tylko raz w życiu będzie tongue.gif jak się za mocno do niego przyłożę angry.gif

element faktycznie wygląda jak kulka, ale to tylko atrapa (Chińczycy mają poczucie humoru cfaniaczek.gif)

 

 

 

no dzięki, zamiast pocieszyć beksa.gif, to jeszcze dokładasz

nie, samo lustro też się nie reguluje

 

 

 

FIATA 125p w dobrym stanie chętnie zakupię, (uups, powinno być w dziale ogłoszeń) mlot.gif

 

 

 

 

no badziewie

polecam do działu z przestrogami nono.gif

 

 

nie, to atrapa

dzięki raz jeszcze wszystkim, tak czy inaczej walka dopiero się zaczyna uzbroj_zlo.gif, jeszcze je doprowadzę do stanu używalności winner.gif

 

pozdr

 

Jinx nie poddawaj się albo na zlocie Ci zrobimy ruchome.. :)e

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie mi wybaczone - na allegro był niedawno Włoch 125s...

 

A pro po lusterek - może udało by się dogiąć tak rurki by lustro było ustawione prawidłowo - w końcu najczęściej 1 kierowca jedzie autkiem z przyczepą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JINX a gdzie kupowałeś te lusterka? Kupiłem przedwczoraj takie same w GoMarket i w moich na bank jest regulacja w miejscu wskazanym czerwoną strzałką. Jestem tego pewien bo przed zakupem przymierzałem je do samochodu i się nimi bawiłem. Nie masz wiele do stracenia rozruszaj je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sugeruję psiknięcie WD-40. Wtedy będzie łatwiej rozruszać. Jinx - psiknij i spróbuj rozruszać. Zawsze będziesz miał czyste sumienie, kupując nowe, że tamte się połamały hehe%281%29.gif.

Już pisałem, ale powtórzę znany tekst przy okazji FIAT-a (ale 126p):

 

Fatalna Imitacja Auta Turystycznego 1-osobowego, 2-drzwiowego, 6-krotnie, p - przepłaconego

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.