Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Commander napisał(a):

A nie rozumiem zupełnie powodów podpierania się w tym zakresie polityką

A sam tak robisz, jak np. opinii o drodze na Podkarpaciu, czy "pustkach nad morzem". 

Nie bierz tak do siebie :ok: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Commander napisał(a):

Luksusowe samochody i przyczepy w lizingu nie wskazują, że mogłyby to być mohery . 

Ale skoro nie widziałeś,  to też na pewno problemu nie ma.

Straszny masz "bul' 4 liter o te lisingi i "luksusowe" samochody. Ostatnio niemal w każdym poście to wypominasz. Jaki masz problem z tym, że ktoś ma leasing czy inny kredyt?

Wiesz, może to nie w tych ludziach tkwi problem a w Tobie samym? Skoro masz takie wrogie nastawienie jakie wielokrotnie prezentujesz na forum gdzie z pogardą i szydząco wypowiadasz się o prowadzących DG, mających leasingi itd. to nie dziwię się, że ktoś nie ma ochoty Tobie odpowiadać dzień dobry. Nie pomyślałeś o tym? :hmm:

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał(a):

Straszny masz "bul' 4 liter o te lisingi i "luksusowe" samochody. Ostatnio niemal w każdym poście to wypominasz. Jaki masz problem z tym, że ktoś ma leasing czy inny kredyt? 

Nie mam bulu. Nazywam po prostu sprawy po imieniu.  Przyczepa w lizingu na firmę albo kamper to kradzież w biały dzień.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Commander napisał(a):

Nie mam bulu. Nazywam po prostu sprawy po imieniu.  Przyczepa w lizingu na firmę albo kamper to kradzież w biały dzień.  

Czyli leasing nazywasz kradzieżą i to jest wg Ciebie nazywanie rzeczy po imieniu? Oceniasz ludzi przez pryzmat posiadanego auta, czy tego czy ktoś ma leasing czy nie. To ty sam najprawdopodobniej przypisujesz innym swoje własne negatywne odczucia, zachowania i poglądy.  I może to jest właśnie powód dlaczego Ci nikt dzień dobry nie odpowiada. Bo skoro z góry kogoś masz za złodzieja i oszusta i prezentujesz w życiu codziennym taką postawę jak tutaj prezentujesz na forum to mnie naprawdę nie dziwi, że masz problemy w stosunkach międzyludzkich.

Bo ja nie mam problemów z dzień dobry, nawet nie mam problemu z tym, że ktoś dzień dobry mi nie odpowie, zdarza się. Może ten ktoś ma zły dzień, nie usłyszał. Z góry nie zakładam czyjejś złej woli i następnym razem mówię mu ponownie dzień dobry. No ale ja nie oceniam kogoś przez pryzmat ani auta, ani przyczepy, ani leasingu, ani telefonu, ani zasobności portfela. Nie wyzywam ludzi od złodziei ani oszustów. Widać mam inne standardy ;) 

I z ciekawości na czym polega ta kradzież w postaci leasingu czy wynajmu długoterminowego auta? :hmm: 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Commander napisał(a):

Nie mam bulu. Nazywam po prostu sprawy po imieniu.  Przyczepa w lizingu na firmę albo kamper to kradzież w biały dzień.  

aż mi się chcę użyć tutaj ośmiu gwiazdek, bo zakrawasz mi właśnie na wyznawcę partii rządzącej, która robi Wszystko żeby utruć życie prowadzącym DG ?‍♂️, mającym leasingi i tego typu rzeczy, uważając takich ludzi za złodziei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, borek6 napisał(a):

aż mi się chcę użyć tutaj ośmiu gwiazdek, bo zakrawasz mi właśnie na wyznawcę partii rządzącej, która robi Wszystko żeby utruć życie prowadzącym DG ?‍♂️, mającym leasingi i tego typu rzeczy, uważając takich ludzi za złodziei...

Mylisz się. 

19 minut temu, jacek00 napisał(a):

Czyli leasing nazywasz kradzieżą i to jest wg Ciebie nazywanie rzeczy po imieniu? Oceniasz ludzi przez pryzmat posiadanego auta, czy tego czy ktoś ma leasing czy nie. To ty sam najprawdopodobniej przypisujesz innym swoje własne negatywne odczucia, zachowania i poglądy.  I może to jest właśnie powód dlaczego Ci nikt dzień dobry nie odpowiada. Bo skoro z góry kogoś masz za złodzieja i oszusta i prezentujesz w życiu codziennym taką postawę jak tutaj prezentujesz na forum to mnie naprawdę nie dziwi, że masz problemy w stosunkach międzyludzkich.

Bo ja nie mam problemów z dzień dobry, nawet nie mam problemu z tym, że ktoś dzień dobry mi nie odpowie, zdarza się. Może ten ktoś ma zły dzień, nie usłyszał. Z góry nie zakładam czyjejś złej woli i następnym razem mówię mu ponownie dzień dobry. No ale ja nie oceniam kogoś przez pryzmat ani auta, ani przyczepy, ani leasingu, ani telefonu, ani zasobności portfela. Nie wyzywam ludzi od złodziei ani oszustów. Widać mam inne standardy ;) 

I z ciekawości na czym polega ta kradzież w postaci leasingu czy wynajmu długoterminowego auta? :hmm: 

Masz rację jak w każdym temacie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Commander napisał(a):

Mylisz się. 

Więc co złego w tym że ktoś ma sprzęt czy auto w leasingu? Nie rozumiem tego.

Z czym mogę się zgodzić to z tym, że pandemia spowodowała iż wielu ludzi nie czujących klimatu karawaningu kupiło / nabyło sprzęty i nie potrafią się na kempingu zachować, jeżdżą, balują, robią hałas i jeszcze po sobie nie sprzątają, bo są i tacy.

Ale żeby od razu nazywać leasingobiorcę sprzętu złodziejem? to akurat mi się nie podoba i wyrażam swoje niezadowolenie z takich stwierdzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Commander, pozostawiasz takie niedopowiedzenia, a mysle ze nie tylko ludzie posiadajacy leasing chcieliby poznac skad takie okreslenie. Sam nie mam leasingów, ale zastanawia mnie skad takie postrzeganie i z czego wynika. Chodzi o to ze w DR uzytkownicy nie sa wymienieni z imienia i nazwiska tylko jest jakis bank, wiec ukradli, czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jacek00 napisał(a):
1 minutę temu, borek6 napisał(a):

Więc co złego w tym że ktoś ma sprzęt czy auto w leasingu? Nie rozumiem tego.

Z czym mogę się zgodzić to z tym, że pandemia spowodowała iż wielu ludzi nie czujących klimatu karawaningu kupiło / nabyło sprzęty i nie potrafią się na kempingu zachować, jeżdżą, balują, robią hałas i jeszcze po sobie nie sprzątają, bo są i tacy.

Ale żeby od razu nazywać leasingobiorcę sprzętu złodziejem? to akurat mi się nie podoba i wyrażam swoje niezadowolenie z takich stwierdzeń.

Jakie uzasadnienie w prowadzeniu działalności ma kamper albo przyczepa.  Bo o tym tylko powiedziałem.  Tylko o tym.

Proszę nie nadinterpretowywać moich wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Commander napisał(a):

Proszę nie nadinterpretowywać moich wypowiedzi.

Tak, nadinterpretacja. No bo wcale wcześniej nie pisałeś, że prowadzący DG to wyzyskiwacze i oszuści... teraz się jeszcze okazuje, że to złodzieje bo mają leasingi na "Luksusowe samochody" :lol:
 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jacek00 napisał(a):

Tak, nadinterpretacja. No bo wcale wcześniej nie pisałeś, że prowadzący DG to wyzyskiwacze i oszuści... teraz się jeszcze okazuje, że to złodzieje bo mają leasingi na "Luksusowe samochody" :lol:
 

W jakim zakresie pracując z domu wykorzystujesz przyczepę w prowadzonej działalności 

16 minut temu, jacek00 napisał(a):

Tak, nadinterpretacja. No bo wcale wcześniej nie pisałeś, że prowadzący DG to wyzyskiwacze i oszuści... teraz się jeszcze okazuje, że to złodzieje bo mają leasingi na "Luksusowe samochody" :lol:
 

Cały czas pisze o wszelkich kempingach,  ale ty żeby mnie ośmieszyć piszesz swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.