Skocz do zawartości

Czy Niewiadów ?


crazyrider2

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, konrad_b napisał:

to może zróbmy inaczej, znajdź teraz na popularnych portalach 30letnią przyczepę, może być adria, skoro nie gniją 

i sprawdzamy ?

Kolega napisał jednoznacznie - "To też nie konkuruje bo zachodnie 30 letnie przyczepy Kempingowe to jeżdżące pieczarkarnie ."

Więc trzymajmy się faktów i jednoznacznej jego opinii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ładnie rozwinął się ten temat :) , czego się tak naprawdę nie spodziewałem. Widzę też, że rozwój ten może się szybko nie skończyć. ;)  Chciałbym żeby wzrost naszej rodzimej firmy Niewiadów, nabierał takiego rozpędu, jak dyskusja na temat ich produktów na tym forum ;). Osobiście uważam, że ta przyczepka na pewno ma swoje plusy, ale idealna też zapewne nie jest, jak to przedstawiają niektórzy użytkownicy. Mnie generalnie odpowiada jej mobilność i na to głównie zwracam uwagę. Resztę sprawdzę jak zobaczę na żywo.  

Edytowane przez crazyrider2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, konrad_b napisał:

jedna jaskółka wiosny nie czyni 

mało jest opisów remontów na forum, mało opisów jak ludzie kupili, albo na szczęście tylko oglądali zgniłki ?

to może zróbmy inaczej, znajdź teraz na popularnych portalach 30letnią przyczepę, może być adria, skoro nie gniją 

i sprawdzamy ?

 

Ale "zgniłych" Niewiadek nie ma? Są tak samo. To żaden argument. Wszystko można doprowadzić do ruiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kalapan przesadzasz, Niewiadka ma swój urok. Na targach się im przyglądałem, trochę im brakuje do konkurencji ale nie jest źle. Małe, lekkie, zwinne :ok:

A jeszcze jakby mieli z takim zawieszeniem, to by była druga w domciu :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kalapan napisał:

Rzucam Ci wyzwanie...  Postawmy swoje przyczepy w konkretnym zakładzie. Ja stawiam swoją przyczepę na szalę - Ty stawiasz swoją.

Gdzie mam przyjechać po Twoją przyczepę . Moja w 2018 roku miała wymienioną podłogę i ramy okienne oraz szafkę kuchenną . 

Tak na marginesie miałem też inne przyczepy , a w karawaning bawię się od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, crazyrider2 napisał:

Ładnie rozwinął się ten temat :) , czego się tak naprawdę nie spodziewałem. Widzę też, że rozwój ten może się szybko nie skończyć. ;)  Chciałbym żeby wzrost naszej rodzimej firmy Niewiadów, nabierał takiego rozpędu, jak dyskusja na temat ich produktów na tym forum ;). Osobiście uważam, że ta przyczepka na pewno ma swoje plusy, ale idealna też zapewne nie jest, jak to przedstawiają niektórzy użytkownicy. Mnie generalnie odpowiada jej mobilność i na to głównie zwracam uwagę. Resztę sprawdzę jak zobaczę na żywo.  

nie ma idealnych ;)

pewnie że ma wady, a największą wadą jest największa zaleta - wielkość

po prostu dla większości jest za mała, dla rodziny w ogóle kiepsko, chyba że ktoś używa przyczepy jak namiotu

dla 1-2 os jak chcesz mieć kibelek to też średnio, bo fajnie było by mieć jeszcze stolik "kawowy" żeby nie składać łóżka co chwilę

np dla mnie optymalna była by przyczepka klasy 390-420cm z dużym łóżkiem, lazienką i właśnie małym stolikiem

 

a tak swoją drogą, zobacz ile liczą sobie za takie maleństwo

https://www.klaja.pl/oferta/przyczepy-kempingowe/nowe-przyczepy-kempingowe/przyczepa-kempingowa-fabrycznie-nowa-tabbert-tab-l-400-td

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kimkolwiek napisał:

Gdzie mam przyjechać po Twoją przyczepę . Moja w 2018 roku miała wymienioną podłogę i ramy okienne oraz szafkę kuchenną . 

Tak na marginesie miałem też inne przyczepy , a w karawaning bawię się od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku . 

Kompletnie tej wypowiedzi nie rozumiem, może jaśniej - bo nie wiem czy podejmujesz wyzwanie czy nie.

Tak na marginesie - w karawaning ja osobiście bawię się samodzielnie od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, zaś z rodzicami od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Ale co to ma za znaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kimkolwiek napisał:

Gdzie mam przyjechać po Twoją przyczepę . Moja w 2018 roku miała wymienioną podłogę i ramy okienne oraz szafkę kuchenną . 

Tak na marginesie miałem też inne przyczepy , a w karawaning bawię się od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku . 

Kimkolwiek przegrałeś bo w twojej robiłeś remont a Kalapan nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacek00 napisał:

Ale "zgniłych" Niewiadek nie ma? Są tak samo. To żaden argument. Wszystko można doprowadzić do ruiny

są, tylko co znaczy zgniła niewiadówka ?

tam gnić może ramka wokół okna, która jest między laminatem i ew podłoga jak już ktoś totalnie zaniedba i woda stoi w budzie

i tyle 

główny problem to podklejenie wykładziny i ew pajączki 

tylko nie wierzę że jak postawisz adrię na 30lat pod chmurką i niewiadówkę to adria wyjdzie zdrowa a niewiadówka będzie do remontu

tak jak pisałem wcześniej, moja niewiadówka stała 25lat pod chumrką, nigdy nie przykrywana itd i w sumie po wymianie okładziny wewnętrznej można było jechać

koszt 1000zł

hobby które udało się kupić w sumie w dość dobrym stanie, mimo że w NL stała w przechowalni, a u mnie stoi pod wiatą to już wymagała ingerencji w konstrukcję

 

29 minut temu, kalapan napisał:

Kolega napisał jednoznacznie - "To też nie konkuruje bo zachodnie 30 letnie przyczepy Kempingowe to jeżdżące pieczarkarnie ."

Więc trzymajmy się faktów i jednoznacznej jego opinii.

 

ale taka jest prawda, wg mnie większość 30letnich przyczep to zgniłki, po albo przed remontem

i pisze to jako posiadacz 30letniej przyczepy w miarę zdrowej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kalapan napisał:

Kompletnie tej wypowiedzi nie rozumiem, może jaśniej - bo nie wiem czy podejmujesz wyzwanie czy nie.

Tak na marginesie - w karawaning ja osobiście bawię się samodzielnie od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, zaś z rodzicami od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Ale co to ma za znaczenie...

Rozumieć nie musisz . Wyzwanie ? Niby po co ? Mam się zakładać z człowiekiem który ma uraz psychiczny do polskich wyrobów . Wszystko co polskie to be . Wybacz . Nie.

Edytowane przez Kimkolwiek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Cichy56 napisał:

bo w twojej robiłeś remont a Kalapan nie.

Moja Adria jest w 100% w oryginale, chociaż zmodernizowana w ostatnich 2 latach na kwotę ponad 12 tys.zł. kiedyś już gdzieś pisałem, że stworzyłem twór ekonomicznie nieuzasadniony, ale to inna sprawa.

Nawet ta moja niewiadówka jest w 100% oryginale, łącznie z tymi fabrycznymi szmatami wiszącymi na ścianach i suficie i końcówkami urwanych rączek. No może jakieś pokrętło od kranu czy jakaś inna pierdoła jest zmieniona, no i firanki  :) oczywiście.

 

IMG_20180701_142050.thumb.jpg.f2d2fd9998dce29d93e8059d24474432.jpg

 

IMG_20180701_142056.thumb.jpg.d5e89f2216c4fb5753eb684d8efe259a.jpg

 

IMG_20180701_142306.thumb.jpg.ac098036091bb0baf981c30df5ffc194.jpg

5 minut temu, Kimkolwiek napisał:

Wyzwanie ? Niby po co ? Mam się zakładać z człowiekiem który ma uraz psychiczny do polskich wyrobów .

 

Czyli jednak nie masz honoru, a na dodatek jesteś zwykłym trollem internetowym, który nie mając argumentu potrafi tylko ubliżać. Trudno - norma w tych czasach...

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kalapan napisał:

Moja Adria jest w 100% w oryginale, chociaż zmodernizowana w ostatnich 2 latach na kwotę ponad 12 tys.zł. kiedyś już gdzieś pisałem, że stworzyłem twór ekonomicznie nieuzasadniony, ale to inna sprawa.

Nawet ta moja niewiadówka jest w 100% oryginale, łącznie z tymi fabrycznymi szmatami wiszącymi na ścianach i suficie i końcówkami urwanych rączek. No może jakieś pokrętło od kranu czy jakaś inna pierdoła jest zmieniona, no i firanki  :) oczywiście.

 

adria też stoi cały czas pod chmurką jak niewiadka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, konrad_b napisał:

adria też stoi cały czas pod chmurką jak niewiadka ?

Nie, jest 30 lat garażowana stety lub niestety :) Odkupiłem ją od szwagra dobrego kumpla  z  NL.

 

10 minut temu, Kimkolwiek napisał:

Sorry ale czym ubliżyłem ? 

Zapomnij - szkoda czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.