Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Patrząc na te zdjęcia, chyba znowu na weekend skoczymy nad morze??

 

Myśmy dziś wrócili...

Było cudownie...

Niestety następny wypad nad morze nie wcześniej jak po 15.08....Ale może niestety dopiero grudzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy dziś wrócili...
Było cudownie...
Niestety następny wypad nad morze nie wcześniej jak po 15.08....Ale może niestety dopiero grudzień...


4c05e78cd6c212d0b5f8b981f296ce36.jpg

Jak nie kochać takiego Bałtyku ... łapiemy ile się da i powtórka po 20.08.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to jest już zakaz połowu dorsza, nie wiem jak inne ryby. Trafienie filetu dorsza poniżej 7,5zł w tym roku raczej nie realne. Bywało i 13zł ale dobrze przyrządzonego, nie były to zmarnowane pieniądze. Z kutra nie udało się, atlantycki po 30zł a filety premium po 40-45zł. Przyrządzone na campingu smakowały nawet bardziej niż w większości smażalni.

 

46 minut temu, peja76 napisał:

To żeby nie było że tylko po knajpach chodziliśmy ???

20200606_134500.jpg

co on tak lewituje ten grill ? halogen jakiś czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat zrobił się wybitnie kulinarny :jesc:
Niestety, nie każdy ma możliwość jechać obecnie nad morze, a są i tacy, którzy nie mają teraz w ogóle wolnego czasu, aby ruszyć się gdziekolwiek.
Trzeba się jakoś ratować, więc pozostają jedynie jakieś bliskie i krótkie wypady.
Odnośnie mojego pytania, nikt poza Krzysztofem nie podjął dalszej próby prognozowania, dlatego niniejszym prezentuję cennik dla miejsca, które opisałem tutaj.

Za przyczepę, samochód oraz dwie osoby, wychodzi prawie 50 zł.(43)/ doba i co o tym powiecie?

 

2.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cezarr napisał:

Jest tam ktoś nad morzem, prawda to że ryba z kapustą i frytkami za 100 a browar nawet po 15 zł, czy to tylko takie pierniczenie
że chcą odrobić straty w dwa miesiące :puk:

nie wiem :skromny: byliśmy w rybnej knajpie - szybki obgląd co klienci dostają na talerzach i równie szybka decyzja na wędzone rybki - spożyte na miejscu do kawałka bułki i piwa - konsternacja klientów , że można na obiad najeśc sie wedzoną rybą (w porównaniu do smażonej naprawdę za grosze i w ilościach hurtowych) spróbowaliśmy chyba z sześć gatunków i poprawiliśmy tymi co  nam najbardziej smakowały

5 godzin temu, Zulos napisał:

Luuuzzz - po prostu nie bierzcie do buzi...:D

tak obserwuję nasze życie religijne - ogólnie zabobon , średniowiecze i strach przed tym co ludzie powiedzą :mlot:

nie zajmuję się komentowaniem publicznym religii ale to co widzę to żenada

3 godziny temu, leszek napisał:

............. Gessler robiła tam " rewolucje "  .

nie wiem czy to dobra rekomendacja :bzik::niewiem:

Godzinę temu, peja76 napisał:

............... najlepiej smakowały rybki kupione w porcie,

to zawsze jest dobre , świeży towar jest :winner:

34 minuty temu, Cathay napisał:

serwis1.jpg

skromnie, ale faktycznie ładnie :brawo:

8 minut temu, Kristofer napisał:

co o tym powiecie?

jak jest to coś to kasa nie ma znaczenia

bez klimatu i magii miejsca to niestety nie działa , żadna kasa nie przekona do pobytu

 

pewnie domyślasz się o co chodzi :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kristofer napisał:

niniejszym prezentuję cennik dla miejsca, które opisałem tutaj.

Za przyczepę, samochód oraz dwie osoby, wychodzi prawie 50 zł.(43)/ doba i co o tym powiecie?

 

2.jpg

ręce i szczęka opadają...

powiem tylko tyle, że ta sytuacja pasuje do tego wątku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi jadą w sierpniu do domku do jakiejś dziury na Mazurach a że właściciel ma trochę trawki wokół to zapytałem czy możemy się do nich dołączyć i postawić naszą przyczepę koło ich domku. Poprosiłem jedynie o podłączenie do prądu i wody. Gość zaśpiewał mi 100 zł/dobę!!! Mówię mu przez telefon, że w maju nad morzem płaciłem 95 zł na kempingu a on chce 100 zł za kawałek trawy gdzieś w Wilkowyjach. Usłyszałem w słuchawce: "Panie, za tę stówkę to ja Panu przysługę robię a gdzie mój zarobek?" Podziękowałem grzecznie i kulturalnie nie powiedziałem mu, że go z lekka pojeb@ło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kristofer napisał:

Widzę, że temat zrobił się wybitnie kulinarny :jesc:
Niestety, nie każdy ma możliwość jechać obecnie nad morze, a są i tacy, którzy nie mają teraz w ogóle wolnego czasu, aby ruszyć się gdziekolwiek.
Trzeba się jakoś ratować, więc pozostają jedynie jakieś bliskie i krótkie wypady.
Odnośnie mojego pytania, nikt poza Krzysztofem nie podjął dalszej próby prognozowania, dlatego niniejszym prezentuję cennik dla miejsca, które opisałem tutaj.

Za przyczepę, samochód oraz dwie osoby, wychodzi prawie 50 zł.(43)/ doba i co o tym powiecie?

 

2.jpg

Pies po 15 zł??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Cezarr napisał:

Jest tam ktoś nad morzem, prawda to że ryba z kapustą i frytkami za 100 a browar nawet po 15 zł,

Zależy gdzie, byłem 3 tyg temu na 5 dniowym zwiedzanku: w Helu/Jastarni/Juracie/Władysławowie/Jastrzębiej Górze. Codziennie jedliśmy gdzie indziej: W jednych knajpkach za obiad dla 2 osób i dziecka (każdego dnia próbowaliśmy inne ryby, frytki/ziemniaki, sałatka + piwo/herbata/wino) zapłaciliśmy 70zł a w innych 180zł. Więc zależy jak się trafi, (nasze wybory były czysto przypadkowe) czy też co się świadomie wybierze.

Co ciekawe za 70zł smakowało równie wyśmienicie jak za 180zł ;)

Jedno jest pewne: kwatery są tańsze niż campingi ;) Wybraliśmy kwaterę zamiast kempingu z tego powodu.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łza Włóczynutka napisał:



Jedno jest pewne: kwatery są tańsze niż campingi ;) Wybraliśmy kwaterę zamiast kempingu z tego powodu.

To chyba normalne jeśli porównuje się najtańsze kwatery do tych droższych kempingów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kristofer napisał:

jaka powinna być cena dla przyczepy z samochodem i dwóch osób, na czymś, co nazywa się "polem namiotowym"

W normalnym kraju czy w popierniczonym? ?;) W normalnym zapłaciłbyś jakieś 10 jednostek w lokalniej walucie.  W popierniczonym taniej jechać na kwaterę ?

1 minutę temu, danielpoz napisał:

jeśli porównuje się najtańsze kwatery do tych droższych kempingów

My akurat porównaliśmy zaplecze sanitarne i odległość od morza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.