Skocz do zawartości

W jakim samochodzie zmieszczą się 2 rowery, pies i 2 osoby??


bozka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Voku napisał:

Jest Ford s-max w benzynie 2.0 240KM kwestia rocznika i ceny. Ja bym jednak zmienił kryteria, rowery da się przewieź na rożne sposoby i nie stawiał bym tego jako priorytet bo z tymi rowerami też rożnie potem bywa.


Co do diesla to na krótkie odcinki takie do jazdy po mieście do 10-15km nie kupił bym diesla tylko benzyna - szybciej się nagrzewa jeśli chodzi o zimę, w środku stojąc w korkach jest cichutko tych silników nie słychać :D a to robi różnice. Reszta w takiej jeździe się nie liczy :P 

Do S-maxa tez nie wejdą rowery bez zdejmowania przedniego koła. Robiłem wycieczkę rowerem po salonach. Wchodzi tylko do caddy i busów.

Nowy diesel też jest cichutki. Jeżdżę teraz dużo po mieście 2.0tdi  i jedyny minus to wolniejsze nagrzewanie od benzyny. Natomiast przy holowniku jeszcze jedną kwestię należy rozwazyć: Ile ten samochód będzie pracował jako holownik a ile jeździł do sklepu i spowrotem?

Jeśli będzie dużo holował to mimo wszystko brałbym diesla. Jeśli ma służyć jako daily to pewnie benzynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam w firmie Caddy jakiegoś nowego ale dla mnie przy moim wzroście przez tą ścianę grodziową mało wygodne auto siedzenia słabo się cofają do tyłu, na dłuższe trasy bym nie chciał tym jeżdzić, mam  jeszcze peugeota experta 2019,  rowey na pewno wejdą ale jeszcze mniej wygodny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Voku napisał:

 szybciej się nagrzewa jeśli chodzi o zimę, w środku stojąc w korkach jest cichutko tych silników nie słychać :D a to robi różnice. Reszta w takiej jeździe się nie liczy :P 

nowoczesne klekoty nie mają tych wad - ciche, bez wibracji i dogrzewanie bez problemów , jakby jeszcze trafić z webasto to problem nie istnieje wcale

ale rozumiem niechęć (chociaż tak naprawdę nie rozumiem)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, chris_66 napisał:

nowoczesne klekoty nie mają tych wad - ciche, bez wibracji i dogrzewanie bez problemów , jakby jeszcze trafić z webasto to problem nie istnieje wcale

ale rozumiem niechęć (chociaż tak naprawdę nie rozumiem)

 

Czemu niechęć? Mam Diesla i Benzynę dla mnie to żaden problem, po prostu uważam że benzyna do miasta jest o wiele przyjemniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.