Skocz do zawartości

Transit IV Pilote


marek230482

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie.... nie wiem co o tym myśleć :)

Z jednej strony fajnie bo przy pochmurnej pogodzie czy wieczorem potrafi podawać jeszcze przynajmniej kilka amper na akumulator a z drugiej.... nawet w słoneczny dzień nie uzyskuję w szczycie więcej niż 50% mocy???? Często jeszcze mniej. 

Przy ostatnich słonecznych dniach apka victrona pokazuje mi jakieś 200-500Wh/doba. To chyba trochę słabo.... Nie wiem.... Poza tym wkurza mnie ten victron bo jak wyłączę telefon lub oddalę się od kampera to ponowne połączenie jest niemożliwe. Muszę ponownie instalować apkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 507
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1) nie mam.problrmu z apką...

2) 200-500Wh przy dość niskim słońcu i krótkim dniu, to nie jest zły wynik...zakładam że akurat był rozładowany...przynajmniej w jakiejś części...

3) Dziś przy jakis 3h pięknego słońca i stania pod drzewami mam 170Wh

 

Screenshot_20221101-192034.jpg

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli w sumie u mnie też jest ok. Spodziewałem się innych wyników w słońcu, może dlatego. Ale cieszy mnie to że np w pochmurny dzień potrafi wyciągnąć kilka amper ładowania. Co wcześniej było nieosiągalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W zasadzie po niecałych dwóch miesiącach (montaż panelu)  :) a od tamtego czasu niestety byłem tylko raz na zwykłym weekendzie więc trudno ocenić. Plan był wyskoczyć na tydzień od świąt do Nowego Roku ale niestety żona nie dostanie tyle wolnego. Może piątek wyrwie to gdzieś na sylwestra uderzymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, polo63 napisał:

P.S. co ta ściana taka "pusta" i błyszcząca;)?

Na kamperze? Z drugiej strony jest naklejka "tuszująca" nierówności. Z tej nie trzeba było nic przykrywać to została pusta ściana :D generalnie jest plan na jakieś tam naklejki, jakieś motywy jak w nowszych kamperach. Ale ja ciśnienia na to nie mam a żona tak bardzo nie może się zdecydować że jeszcze nic nie kupiła :D

Przyznam że kamperek na prawdę wygląda świetnie po refreshu. Z bliska oczywiście widać jakieś nierówne plastiki, stare zawiasy czy inne ślady upływu 27 lat, ale ogólnie nie mam się czego wstydzić stając koło nowych :)

Odnośnie sylwestra to w sumie było ponad 20 ekip. Tylko trochę po krzakach pochowani :D integracja była przednia bo była nawet muzyka i "kolorowe oświetlenie" :)

Zajechał też do nas amerykański krążownik. Przepiękne bydle. 

IMG_20230101_122907813_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marek230482 napisał:

Na kamperze? Z drugiej strony jest naklejka "tuszująca" nierówności. Z tej nie trzeba było nic przykrywać to została pusta ściana :D ...

 

Przyznam że kamperek na prawdę wygląda świetnie po refreshu ... 

...ale ogólnie nie mam się czego wstydzić stając koło nowych :)

 

Panie, Ty nie masz się czego wstydzić/tuszować. Potwierdzam: wygląda BOSKO - gratuluję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.