Skocz do zawartości

Camper & Caravan Show 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadam i

W dniu 28.04.2020 o 22:49, bw81 napisał:

 

I to jest moim zdaniem słaba cecha Polaków - interesowanie się tym ile kto zarabia, co ma a czego nie. Co nas to obchodzi? Czy ta wiedza jest nam do czegokolwiek potrzebna?

Jeśli treść jest dla mnie interesująca to oglądam - jeśli nie - włączam inny kanał. Nie wyobrażam sobie, żeby się "katować" oglądając rzeczy, które mnie nie interesują i/lub denerwują. Po kiego czorta? 

 

 

 

Pod tym się  podpisuję obiema rękami.

 

Jednak bardziej w temacie - czy myślicie, że C&C Show 2020 będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Godzinę temu, borek6 napisał:

co więcej myśle o Düsseldorf w przyszły weekend...

CARAVAN SALON w Dusseldorfie będzie na pewno. Niestety, z tego co wiem to nie będzie wszystkich producentów. Hymer Group się nie będzie wystawiał - czyli na targach nie będzie takich marek jak Burstner, Carado, Kompas, Dethleffs, Eriba, LMV, Laika, Hymer.

Reszta z producentów będzie na pewno. 

Ja będę w środę w przyszłym tygodniu ;) 

Godzinę temu, borek6 napisał:

Chyba będzie, wczoraj kupiłem bilety emoji39.png 

Bilety są za darmo jeśli prowadzisz DG, wystarczy się zarejestrować.

Do mnie z Camper & Caravan Show 2019 dzwonili już w czerwcu, i zapraszali na targi - dostałem jakieś zaproszenie VIP :D


Jeszcze prawdopodobnie zaliczę targi w Poznaniu. 2-4 października odbywa się tam CARAVANS SALON POLAND 2020. Prawdopodobnie akurat będę w Poznaniu więc może zobaczę co mają do zaoferowania. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention]jacek00 [/mention] dzięki za info ! Co do Düsseldorf szkoda bo Dethleffs’a bym sobie pomacał i porównał do Kanusa / Fendta ale i tak mam nadzieje ze będzie tam dużo przyczep i dużo układów No i pewnie mnóstwo akcesoriów

 

Do Poznania nie jadę, mimo ze mam blisko. Byłem 3 razy i z roku na rok coraz słabiej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, borek6 napisał:

[mention]jacek00 [/mention] dzięki za info ! Co do Düsseldorf szkoda bo Dethleffs’a bym sobie pomagał i porównał do Kanusa / Fendta ale i tak mam nadzieje ze będzie tam dużo przyczep i dużo układów No i pewnie mnóstwo akcesoriów emoji3526.png

Też trochę żałuję, ale akurat ani Dethleft ani Burstner nie są w kręgu moich zainteresowań, praktycznie zero sensownych przyczep z pełnym prysznicem - tak wiem, są za dopłatą ale nie we wszystkich modelach - dziwna polityka... 

Jadę zobaczyć Adrie (chociaż tych będzie mało - głównie nowe Adory), Knausy i Weinsberga przede wszystkim. Sama grupa Knausa ma całe dwie hal do dyspozycji, więc zakładam, że wystawi wszystkie modele Knausa i Weinsberga.

Tutaj interaktywna mapka: https://www.caravan-salon.de/de/Interaktiver_Hallenplan




 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie, tyle ze Knaus vs. Fendt vs. Adria to nic, namawiać dalej żonę, lokum znaleźć i na weekend wyskoczyć, nie ma co co tam raptem te 850 km


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, borek6 napisał:

Ja mam podobnie, tyle ze Knaus vs. Fendt vs. Adria

Jeśli celujesz w nową Adorę to będzie aż 6 modeli. Chyba sporo aby wyrobić sobie zdanie na temat wykończenia, jakości i standardu. Niestety z modeli, które ja biorę pod uwagę nie będzie żadnego, a szkoda :(

Cytat

emoji16.png to nic, namawiać dalej żonę, lokum znaleźć i na weekend wyskoczyć, nie ma co emoji1787.png co tam raptem te 850 km emoji854.png

Ja mam ponad 1200 km, dlatego lecę rano z Wawy i wieczorem wracam. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, borek6 napisał:

To podziwiam zrobić tą trasę, zwiedzanie i powrot na raz emoji41.pngemoji41.pngemoji41.png

Ale samolotem, a nie autem :D Autem to się nawet nie opłaca. Bilety na samolot wychodzą mnie mniej niż paliwo.

34 minuty temu, borek6 napisał:

Skad masz listę modeli jakie będą, jest go gdzieś u nich na stronie ?

Tu Adria opublikowała:
https://www.adria-mobil.com/storage/2007/5f3b6e521c8f4_adria_DUESSELDORF-2020_floor-plan_15.pdf

Knaus też publikował tutaj:
https://www.knaus.com/de-de/markenwelt/messen-termine/caravan-salon-duesseldorf/

ale w tej chwili nie działa :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz samolotem na jeden dzień to spoko, my z dzieckiem chcemy na cały weekend to koszt samolotu tak jak paliwa. Z poznania nie latają, musiałbym do Wrocka jechać...przynajmniej się trochę pozwiedza

Dzięki za linki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też lecę .

miałem jechać kamperem ale odemnie w tę i nazad to ok 1700 km więc stwierdziłem że szkoda czasu  ta spędzenie dwóch dni za kółkiem.

a że mieszkam kilka km od lotniska o rozkład lotów  przypasował idealnie to lecimy :yay:

Będziemy w dniach 11-13 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka uwaga dla wszystkich udających się do Dusseldorfu. Bilety można kupować TYLKO online i to na dany konkretny dzień. Nie ma w ogóle możliwości zakupu biletów na miejscu w kasie.

15 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

ja też lecę .

miałem jechać kamperem ale odemnie w tę i nazad to ok 1700 km więc stwierdziłem że szkoda czasu  ta spędzenie dwóch dni za kółkiem.

a że mieszkam kilka km od lotniska o rozkład lotów  przypasował idealnie to lecimy :yay:

Będziemy w dniach 11-13 .

Dokładnie jak u mnie. Do lotniska mam 10 minut autem ;) Jakbym miał dymać 1200 km w jedną stronę to w zasadzie cały dzień bym potrzebował na to. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja chce jechać z czwartku na piątek, jakieś małe zwiedzanie, sobota targi i niedziela do domu. Jedziemy z cztero latkiem a koszt samolotu dla nas taki jak paliwa a nawet więcej m, i jeszcze dojazd do WRO... przejadę się

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.