Skocz do zawartości

Jaki pokrowiec na przyczepę kempingową?


GregPower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 30.09.2019 o 12:16, Adam Rogowski napisał:

ak by co zapraszam do mnie osobiście , sam ocenisz wykonanie.

Dzięki za zaproszenie. Już zamówiłem i czekam na przesyłkę. Myślę że będzie ok. :)

W dniu 1.10.2019 o 22:02, pawel1966 napisał:

Szyty na miarę, uszyli wg. podanych wymiarów i faktycznie pasuje idealnie.

No na stronie faktycznie wszystko idealnie i ładnie przedstawione ale z tego co piszesz to w praktyce bida :) . Ile zapłaciłeś za pokrowiec i jakie mniej więcej wymiary masz przyczepy jeśli to nie tajemnica. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam zakupy tu.https://www.allcamp.pl/ .Wykonanie jest super na b.duzy plus nalezy zaliczyc pasy sciagajace nadmiar dlugosci tak z przodu jak i z tylu.[sorry za brak polskich znakow, ale komp zastepczy].

 

A tak wyglada https://www.allcamp.pl/pokrowiec-na-przyczepe-oddychajacy-600-650-szer-233-cm-p-2612.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2019 o 22:24, Voku napisał:

Ja kupowałem u nich, https://allegro.pl/oferta/pokrowiec-na-przyczepe-kempingowa-roz-l1-500-550cm-8410904363 ogólnie ok, ale jakoś dup...nie urywa, po pierwszym sezonie podobnie jak wyżej u Pawła, puścił materiał przy mocowaniu pasów. Ale z reklamacją nie było żadnego problemu odesłałem a po tygodniu dostałem naprawiony i wzmocniony w tych newralgicznych miejscach . Zobaczymy jak będzie po tej zimie.

No to przynajmniej masz sprawę załatwioną a Polcover nie zamierza naprawić urwanego na szwie pasa w ramach gwarancji. Po raz kolejny bezczelnie twierdzą, że to moja wina:) Nie mam zamiaru się z nimi szarpać więc oddam pokrowiec do naprawy we własnym zakresie. Ale uważajcie na nich - materiał bardzo dobry, urwany szew to ich wina, bo dziś nawet oglądaliśmy to jeszcze raz z żoną i mocowanie pasa jest ścięte na szwie.

@GregPowerNie pamiętam ile zapłaciłem ale chyba coś ok 600 złotych. Nasza przyczepa jest mała długość na dolnej krawędzi to coś ok. 465 cm. a szerokość 210 cm. Podobnie wysokość. 

Nie polecam tej firmy głównie ze względu na sposób załatwiania reklamacji i na całkowity brak kontaktu z tą firmą poza kontaktem mailowym  ze zdawkowymi odpowiedziami.

20191006_164810.jpg

20191006_164818.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kevin napisał:

Oddychający? Czyżby jakaś membrana? 

Dokładnie, stąd cena. 

W przeciwnym wypadku wystarczyła by plandeka albo zwykła folia pod którą niestety przyczepa mogła by ulec tzw. "zaparzeniu" dając co najmniej nieprzyjemne odczucia zapachowe  itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Piotr caravan napisał:

Ja zamówiłem w polcover i będę miał za tydzień-zamówiłem też dodatkowe dwa pasy-zobaczymy jak to będzie wyglądać. Na maile odpowiadają błyskawicznie.

na maile odpowiadają - mógłbym Ci przesłać bezsensowną odpowiedź jaką dziś dostałem po ponownej prośbie o ustosunkowanie się do reklamacji. Nie chce mi się tego ciągnąć bo ta szmata kosztowała kilkaset złotych. Napisali m.in. że mocowanie pasa pękło przed szwem na skutek skośnego napinania...można tak w nieskończoność wymieniać się mailami i nic z tego jak widzę nie będzie. Natomiast na moją prośbę o wykonanie odpłatnej naprawy i wzmocnienia narożników oraz mocowania pasów odpowoedzieli, ze takich napraw nie wykonują...to chyba wszystko co mam do powiedzenia na temat tej firmy. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotr caravan napisał:

A zamawiałeś dodatkowe pasy?

Na błędach innych należy się uczyć, a nie pytać o dodatkowe pasy. Towar winien być kpl. i nie wymagający jakichś dodatkowych pasów, jeżeli ktoś opisuje jaki miał problem z daną firmą, a Ty wniosków nie wyciągasz to możliwe, że na wiosnę będziesz też miał ten sam problem. Podałem link do naprawdę konkretnego towaru i ponownie go dodaję, bo pokrowiec jest bardzo solidnie wykonany, a tylko nieznacznie droższy. https://www.allcamp.pl/pokrowiec-na-przyczepe-oddychajacy-600-650-szer-233-cm-p-2612.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, w79 napisał:

Mam ten i nie polecam. Przytarlo nieco przod:) 

DSC_1467.JPG

Nawet na fotkach które są zwykle lepiej wyglądające niż w realu widać, że przy dużym wietrze całość będzie ,,fruwać'' ten co kupiłem i już założyłem jest tak opasany i pościągany za wszystkich stron, że nawet nie drgnie, pasy które widać z przodu są również z tyłu i nimi neutralizujemy nadmiar długości pokrowca. Ja jestem mega zadowolony tym bardziej, że to już trzeci pokrowiec jaki miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.