Skocz do zawartości

Jaki pokrowiec na przyczepę kempingową?


GregPower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 godzin temu, Voku napisał:

U mnie zdecydowanie luźniejszy, ale nie mierzyłem przyczepy tylko podałem mniej więcej model.

Nie jest źle. Całkiem dobrze się trzyma i masz pasy z przodu a to dużo. 

 

2 godziny temu, filipert napisał:

Świetny patent z otuliną na pasach zabezpieczających przód

Też mi się ten patent podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza cepka wlasnie zostala przykryta pokrowcem. Wczesniej wymylismy cale wnętrze, wywiezlismy wszystko co sie da, zdjeliśmy pokrowce z materacy itp. Przedwczoraj ja dokładnie umyłem i zabezpieczylismy okna folią ochronną aby uchronic je przed zmatowieniem. Zabezpieczyłem tez ostre narozniki aby znow nie bylo przetarc spodniej warstwy tkaniny. Zresztą pokrowiec tez przeszedł małą naprawę bo jak pisalem wcześniej firma Polcover napraw gwarancyjnych nie zamierza wykonywać. Przysłali kawalek materiału a ja oddałem go do porządnego tapicera. 

20191110_113720.jpg

20191111_145024.jpg

20191111_152640.jpg

20191111_160155.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomiiNie używałem, ale myslę, że nie powinno być zadnego problemu ani z zerwaniem alni z klejem. Tym bardziej, że najpierw ją przykleiłem a potem zdjąłem i przykleiłem jeszcze raz więc nie trzyma się mocno.

@filipertTeż myslałem o stretchu -  a masz jakieś złe doświadczenia z samoprzylepną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawel1966 napisał:

filipertTeż myslałem o stretchu -  a masz jakieś złe doświadczenia z samoprzylepną?

Nie próbowałem klejonych ale miałbym obawy bo jak słonko przygrzeje w pokrowiec to różne temperatury może chwycić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, filipert napisał:

Nie próbowałem klejonych ale miałbym obawy bo jak słonko przygrzeje w pokrowiec to różne temperatury może chwycić. 

OK - jeszcze mogę to zdjąć. Ale być może ktoś już  oklejał tak szyby i nie było z tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyczepka też została zapakowana na zimę.

Na okna dałem taką folię myślę, że spokojnie da radę zabezpieczyć https://www.castorama.pl/folia-stretch-reczna-500-mm-x-109-mb-id-29384.html

A tak wygląda zapakowana przyczepka przygotowana do zimy

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich w piękny dzionek.

Przyszedł czas na odkrycie przyczepy, pokrowiec test zdał w 100% pozytywnie. Zero zarysowań po zimie, okna nie zabezpieczane niczym. W srodku suchutko i pachnąco po mimo że to ANGIELKA, jedyne co to mam zaciek na suficie od połamanej starej anteny którą dziadek oberwał i tak stała, tragedii nie ma. Już założona nowa ale o tym i innych rzeczach będzie inny watek.

Pozdrowionka dla wszystkich

20200408_174259.jpg

20200408_174312.jpg

20200408_174326.jpg

20200408_174332.jpg

20200408_174352.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dalej pod pokrowcem...i tak się zastanawiam czy przy tych temperaturach lepiej już ściągnąć ten pokrowiec czy zostawić...bo ile tak jeszcze będzie stała nie wie przecież nikt.

 co lepsze dla cepki?

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.