Skocz do zawartości

Pies na kempingu


Kiara

Rekomendowane odpowiedzi

Spiesz wyjaśniać to co kolega Pinesio, jest w tym sporo racji , na zlot w Sławie można przybyć ze swoimi czworonożnymi pupilami , ale obowiązkowo proszę zabrać smycz i kaganiec .

Właśnie na tym kempingu doszło do nieprzyjemnej sytuacji gdzie pies dość dotkliwie pogryzł dziecko i dyrekcja już jest uczulona na tym punkcie.

Jednocześnie prosi się o pilnowanie swoich pupilków , proszę zwrócić uwagę na to , że będzie nas liczna grupa i czasami reakcja naszego pupila może być nieprzewidywalna.

Osobiście nie mam pieska, ale bardzo je lubię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie prosi się o pilnowanie swoich pupilków , proszę zwrócić uwagę na to , że będzie nas liczna grupa i czasami reakcja naszego pupila może być nieprzewidywalna.

 

Dokładnie to chciałem powiedzieć... Dzieki Wirek. Chodzi o brak wyobraźni. Wierzę głęboko że każdy właściciel zna doskonale swoje czteronożne zwierzątko ale nie jest mnie w stanie przekonać że dokładnie wie jak zachowa się w określonej sytuacji. Osobiście kocham psy ale jakoś się tak stało że mam w swoim otoczeniu 3 kotki ( dwa persy i jednego szaraka )

Oto jeden z nich ..

 

111.jpg

 

a to pupilek naszego kolegi "miska grzybiarza"

 

1.jpg

 

i mimo tego że nie mamy ich z kim zostawić niestety w trosce o właścicieli czteronożnych piesków nie zabierzemy naszych pupili za zlocik. Moje kotki chodzą na smyczy a pyton nie jest szkodliwy ani jadowity. No bo przecież czy komuś mogłyby zaszkodzić tak słodkie i milusie kociaki jak moje?

Pytanie tylko jak zareagowałyba ta szczekająca rasa gdyby zobaczyła taką gromadkę w swoim otoczeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ludzie którzy kochają psy kochają je niejednokrotnie bardziej niż ludzi i przy wyborze "mój pies" a człowiek niestety stają w obronie psa.

 

Tak , ostatnio oglądałem program w TVP gdzie schorowana staruszka opiekowała się kilkoma psami .

Powiedziała ona zdanie , które bardzo utkwiło mi w pamięci :

 

Im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta

 

I ja się z tym zgadzam , niestety , ale się zgadzam :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta

I ja się z tym zgadzam , niestety , ale się zgadzam :hop1:

 

No jak ktoś ma niski poziom tolerancji i nie może na nim polegać to niestety musi polegać na uczuciach ..

Zapewne tak jest łatwiej .. bo na ludzi którzy nas otaczają jesteśmy skazani .. natomiast zwierzatko można sobie wybrać i pokochać .. na pewno tak jest prościej. I pewnie ja tez kocham swoje .. czasem bardziej niz wrogo nastawiona sąsiadkę :hop1::biwak: oczywiście w przenośni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a człowiek , tak jak zwierze , przebywać w stadzie winien. Lecz , gdy w tym stadzie nie wiadomo , kto jest przywódcą , wtedy to dochodzi do sytuacji przez Was wyżej opisanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinesio ,jeśli , ktoś zwierząt nie lubi , oznacza to tym samym , iż i ludzi też nie lubi .

 

ja nie cierpię takich zwierzątek .. afujoble ..

 

pajaczek

 

i to oznacza że nie lubię ludzi tak ? hm .. ciekawy wywód ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skoro , ma się nieraz do czynienia , również i ze skrajnościami , a zapowiada się , iż bedzie je można w Śławie na własnej skórze odczuć , to niestety , nie o taki mi wywczas chodzi.

Bo wtedy staje się już mniej ważne ,to czy pies pogryzł psa , czy też na odwrót...

Jedno jest pewne , dobrego człwieka pies odrazu odróżni od złego , a i niektórzy z ludzi też potrafią odczytać z jakim to typem mają do czynienia ...

Tak , że na koniec myśli powiem tak - przyda się nam wszystkim wiecej tolerancji , czy to do stworów , czy też do ludzi Pinesio ...

bo jednemu może bardziej przeszkadzać jeden mały piesek , a drugiemu to i chmara dzieciarni nie zawadzi ....

 

[ Dodano: Czw 04 Mar, 2010 00:13 ]

poprawka - pies pogryzł człowieka ...

 

[ Dodano: Czw 04 Mar, 2010 00:24 ]

fingerku , jeśli ja będę w Sławie to i chicko też ...

pierwszego stycznia 2010 skończył właśnie roczek ( a po ich liczeniu ma juz ich 20 wiosen ) :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , że na koniec myśli powiem tak - przyda się nam wszystkim wiecej tolerancji , czy to do stworów , czy też do ludzi Pinesio ...

bo jednemu może bardziej przeszkadzać jeden mały piesek , a drugiemu to i chmara dzieciarni nie zawadzi ....

 

I w pełni się z Toba zgadzam. Tak jak już wspomniałem wcześniej .. gdyby moja sąsiadka miała odrobinę tolerancji nie obraziłaby sie za zwrócenie jej uwagi. Jeśli będziemy potrafili zrozumieć się nawzajem i uszanować - żaden szczekający piesek czy miauczący kotek - czy moje wrzeszczące dzieciaki nie popsują nam zabawy. I znowy wszystko zależy od ludzi :biwak:

 

A co do wielbiciela wskazanego przez bogusia bednarskiego :

 

t_obraz_a_080_872.jpg

 

Niech przybywa !! Milo mi będzie razem z nim przygotować kolejna porcje szaszłyków. najwiekszy z nich będzie właśnie dla niego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiersz ten dedykuję tym , co to do tej pory nie zrozumieli , a i tego nie doświadczyli , kim może być dla człowieka , tak małe stworzenie ...

i ileż to potrafi ono człowiekowi przynieśc radości w życiu

 

[ Dodano: Czw 04 Mar, 2010 00:36 ]

Pinesio , szykujecie jakiś mały zlocik przed Sławą ? :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Czw 04 Mar, 2010 00:36 ]

Pinesio , szykujecie jakiś mały zlocik przed Sławą ? :biwak:

 

no koniecznie ..

dane tu : http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5897

 

natomiast czytam że niektórzy to już tydzień przed sławą będą przyjeżdżać na kemping :/ chyba będzie trzeba rezerwować miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.