Skocz do zawartości

Cysterna, Cezar i biadolenie na forum - wyleciało z wężykowania


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 godzin temu, mundek28 napisał:

chyba tego ostatniego bohatera wszyscy rozumni już rozpracowali?

Prawilnie by było abyś nazywał rzeczy po imieniu. ALbo się boisz wywołać tą osobę do tablicy i robisz w koło ogona albo nie kumam takiego myślenia. Coś pieprzniesz i po temacie.Miej odwagę i jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Commander napisał:

Dobrze że mam go na linii... Ma dosyć. Dopisał się do klubu smutnych panów...?

Pozdrow go ode mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kajetan napisał:

Forum mocno sie zmieniło, od czasu kiedy ja opisywałem swoje przeboje... Wtedy to była prawdziwa społeczność, stało się to się stało, trzeba człowiekowi pomóc. Wielu ludzi do dzisiaj pisze do mnie, że dzięki wiedzy z tego wątku, uchronili się przed podobnym zdarzeniem. Są też kontakty na tzv. priv, z tłumaczeniem, "że jak spytają na wątku, to zaraz będzie atak różnej maści wszystkowiedzących i lepiejwiedzących i tyle z tego będzie".... A zapytania bywają i o samo zdarzenie i o naprawę......

Ja temu Forum wiele zawdzięczam ale to już nie jest to samo Forum..... Coś się zmieniło.....

@Kajetan przy całej sympatii do Ciebie - taka opinia może być trochę krzywdząca.

Zgodzę że wiele się zmieniło i zmieni się jeszcze nie raz. Zmieniła się i popularność tej turystyki, zmieniło się również nasze podejście. Jednak uważanie obecnej społeczności za "nieprawdziwą", "podrabianą" ect. jest chyba trochę niefortunne...

Każdemu z nas forum czy życie społeczności z nią związaną może się "przejeść". Sam od momentu założenie własnej rodziny, mocno wycofałem się z imprez forumowych. Mimo to nigdy nie odważyłem się powiedzieć że to co przyszło po mnie, było gorsze czy mniej prawdziwe.

 

18 godzin temu, Commander napisał:

Ooo...

Widzę że nie jestem odosobniony w swoich odczuciach. Miło poznać towarzysza niedoli ?.

Ponoć dzień dobry nie trzeba już mówić, no bo to kogoś może speszyć. Takie czasy Kajtek.

Środek lata a Ciebie Jacku na nostalgie bierze. Dał byś coś od siebie, jakiś opis, relacje, jakiś wkład w atmosferę forum. Zwracanie uwagi innym że się nie przywitali i jęczenie o kolegach których tu już nie ma, nie wnosi nic.

5 godzin temu, dudek_t napisał:

To już zdaje się drugi raz w wykonaniu Tomka. Szkoda. Bez dystansu na żadnym forum się nie wytrzyma ;)

Dwa razy to pamiętam jak Tomek mnie męczył, żeby mu konto kasować. To jest więc trzeci a może i czwarty raz.  Cytując klasyka "Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomii napisał:

@Kajetan

Środek lata a Ciebie Jacku na nostalgie bierze. Dał byś coś od siebie, jakiś opis, relacje, jakiś wkład w atmosferę forum. Zwracanie uwagi innym że się nie przywitali i jęczenie o kolegach których tu już nie ma, nie wnosi nic.

Tomeczku...już drugi raz tego lata tzw szefowie organizują w konspiracji zamach na mój urlop który ma się rozpocząć w sobotę...

Jak się uda ich ograć ? to będzie pierwsza relacja z dedykacją dla Ciebie.

Cóż poradzę że się przywiązuje do ludzi, miejsc, przedmiotów...taki już jestem młodzieniaszek starej daty. 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku...już drugi raz tego lata tzw szefowie organizują w konspiracji zamach na mój urlop który ma się rozpocząć w sobotę...
Jak się uda ich ograć to będzie pierwsza relacja z dedykacją dla Ciebie.
Cóż poradzę że się przywiązuje do ludzi, miejsc, przedmiotów...taki już jestem młodzieniaszek starej daty. 

Witam

Ja także nieustannie oczekuje na Twoją jakąkolwiek , Jacku relację, czyli już dwóch Tomków czeka. Wrzuć choć parę zdjęć, nie daj się prosić.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.