Skocz do zawartości

Cysterna, Cezar i biadolenie na forum - wyleciało z wężykowania


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 21.07.2019 o 13:12, Kevin napisał:

Dobra, dobra, nie doktoryzuj się ?

napisałem, że mam nauczkę. Nic więcej nie poradzę, kości zostały rzucone ?

Uwierz mi, że od jakiegoś czasu, tu lepiej dwa razy się zastanowić, zanim się coś napisze.... Chciałeś dobrze, opisać dla potomnych kiedy coś Ci się z budką podziało i jak z tego wybrnąłeś, to jeszcze Ci dokopali, że idiota jesteś....

Forum mocno sie zmieniło, od czasu kiedy ja opisywałem swoje przeboje... Wtedy to była prawdziwa społeczność, stało się to się stało, trzeba człowiekowi pomóc. Wielu ludzi do dzisiaj pisze do mnie, że dzięki wiedzy z tego wątku, uchronili się przed podobnym zdarzeniem. Są też kontakty na tzv. priv, z tłumaczeniem, "że jak spytają na wątku, to zaraz będzie atak różnej maści wszystkowiedzących i lepiejwiedzących i tyle z tego będzie".... A zapytania bywają i o samo zdarzenie i o naprawę......

Ja temu Forum wiele zawdzięczam ale to już nie jest to samo Forum..... Coś się zmieniło.....

W dniu 18.07.2019 o 21:10, filipert napisał:

i tutaj bym widział cały problem.

Znaczy się zamiast oś, dociążasz tył i przód a g...o w kasecie to kropla która może przelewa czarę (jakby to nie brzmiało)

To klasyczny przykład złego rozłożenia mas

Wrzuć rowery na dach a równowagę z przodu przyczepy daj na oś.

 

Temat upada, bo jeżdżę z boxem. Tam wożę np. kajak pneumatyczny, żeby nie dociążać już dodatkowo przyczepy i różna tam takie graty wakacyjne. Mogę jedynie spróbować założyć jeden rower na dyszel, choć ten dyszelek krótki i nie bardzo to widzę. Wiem, że te rowery z tyłu to ramię jak cholera ale nie bardzo mam wyjście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kajetan napisał:

Uwierz mi, że od jakiegoś czasu, tu lepiej dwa razy się zastanowić, zanim się coś napisze.... Chciałeś dobrze, opisać dla potomnych kiedy coś Ci się z budką podziało i jak z tego wybrnąłeś, to jeszcze Ci dokopali, że idiota jesteś....

Forum mocno sie zmieniło, od czasu kiedy ja opisywałem swoje przeboje... Wtedy to była prawdziwa społeczność, stało się to się stało, trzeba człowiekowi pomóc. Wielu ludzi do dzisiaj pisze do mnie, że dzięki wiedzy z tego wątku, uchronili się przed podobnym zdarzeniem. Są też kontakty na tzv. priv, z tłumaczeniem, "że jak spytają na wątku, to zaraz będzie atak różnej maści wszystkowiedzących i lepiejwiedzących i tyle z tego będzie".... A zapytania bywają i o samo zdarzenie i o naprawę......

Ja temu Forum wiele zawdzięczam ale to już nie jest to samo Forum..... Coś się zmieniło.....

Temat upada, bo jeżdżę z boxem. Tam wożę np. kajak pneumatyczny, żeby nie dociążać już dodatkowo przyczepy i różna tam takie graty wakacyjne. Mogę jedynie spróbować założyć jeden rower na dyszel, choć ten dyszelek krótki i nie bardzo to widzę. Wiem, że te rowery z tyłu to ramię jak cholera ale nie bardzo mam wyjście....

Myślałeś że mu pogratulują ? Stworzył bezmyślne zagrożenie dla siebie i otoczenia. Czego tu gratulować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bob Duży napisał:

Myślałeś że mu pogratulują ? Stworzył bezmyślne zagrożenie dla siebie i otoczenia. Czego tu gratulować? 

A nie sądzisz, że napisał to z myślą o tym, że może po lekturze tych kilku słów uchroni kogoś przed takim postępowaniem i ktoś się zastanowi zanim rozpędzi się wyprzedzać cysternę?

Facet maił odwagę napisać, że dał du...y i przyznać się do tego, że ma nauczkę.

Ja też dałem du...y i oficjalnie się do tego przyznałem. Na szczęście poza startami materialnymi nic więcej się nie stało. Ale jeżdżę nadal i rozumiem każdego, kto opisuje swoje wrażenia z takiej sytuacji. Im więcej będzie takich wpisów, tym prędzej ludziska zrozumieją, że jeśli oni dotychczas tego zjawiska nie mieli, to nie znaczy że są zajebiści i tak już będzie. Po prostu na razie maja szczęście..... Może na zawsze, a może tylko do następnego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał nie wydawało się być ostrzeżeniem dla potomnych a zwykłym pochwaleniem się swojego czynu którego najwidoczniej nie popieramy. Nie chcę wchodzić w dyskusje ale to tak jakby napisać "oh jechałem 70 na 50 i udało mi się ominąć dzieci na przejściu które wyszły" sorry ale dla mnie to chore. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacekzoo napisał:

Ja też to odebrałem jako pochwalenie się jak to wycyckał cysterne

Ja tego tak nie odebrałem i stąd moje wątpliwości. Ale wrócę do wnikliwej lektury tego wpisu ☝️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz się odniosłem do tego co robił nasz kolega ścigając się z cysterną i łamiąc przepisy dotyczące ograniczenia szybkości , ponieważ do kolegi nie dotarło tak do końca co zrobił nazwę rzeczy po imieniu to jest drogowy bandytyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szwedki napisał:

 łamiąc przepisy dotyczące ograniczenia szybkości , ponieważ do kolegi nie dotarło tak do końca co zrobił nazwę rzeczy po imieniu to jest drogowy bandytyzm.

Tego akurat też nie pochwalam. Rzeczywiście, wspomniał coś o ograniczeniu do 70 km/h, które istotnie na tym odcinku obowiązuje. Pomijając sam fakt wężykowania i ostrzeżenia przed jego wystąpieniem, to gdyby kolega trzymał się, jak zrozumiałem sznura samochodów i tak jadących 90km/h to problem by nie wystąpił.

Ja rozpatruję to jedynie w kategorii ostrzeżenia innych - uważajcie, bo wiele nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jacekzoo napisał:

Ja też to odebrałem jako pochwalenie się jak to wycyckał cysterne

Chłopaki, co Wy. Jak mnie wyprzedzała jadąc około 1 -5 km/h szybciej a ja...sobie jechałem, i jej wyprzedzanie trwało ileś tam to byłem posrany, nie dość że zablokowała drugi pas, to ja jeszcze cały wydygany ze się stykniemy zaraz, zakręty, pod górkę i z górki.

napisałem to wyłącznie żeby ostrzec innych. I to jednoznacznie wynika z mojego psota i kolejnych, w szczególności cytaty Kajetana (dzięki ?).

jeszcze raz powtórzę, chciałem mu uciec żeby znowu za światłami mnie znowu nie wyprzedzała. 

A, Bandyta to nie jest dobre określenie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kajetan napisał:

Uwierz mi, że od jakiegoś czasu, tu lepiej dwa razy się zastanowić, zanim się coś napisze.... Chciałeś dobrze, opisać dla potomnych kiedy coś Ci się z budką podziało i jak z tego wybrnąłeś, to jeszcze Ci dokopali, że idiota jesteś....

Forum mocno sie zmieniło, od czasu kiedy ja opisywałem swoje przeboje... Wtedy to była prawdziwa społeczność, stało się to się stało, trzeba człowiekowi pomóc. Wielu ludzi do dzisiaj pisze do mnie, że dzięki wiedzy z tego wątku, uchronili się przed podobnym zdarzeniem. Są też kontakty na tzv. priv, z tłumaczeniem, "że jak spytają na wątku, to zaraz będzie atak różnej maści wszystkowiedzących i lepiejwiedzących i tyle z tego będzie".... A zapytania bywają i o samo zdarzenie i o naprawę......

Ja temu Forum wiele zawdzięczam ale to już nie jest to samo Forum..... Coś się zmieniło.....

Temat upada, bo jeżdżę z boxem. Tam wożę np. kajak pneumatyczny, żeby nie dociążać już dodatkowo przyczepy i różna tam takie graty wakacyjne. Mogę jedynie spróbować założyć jeden rower na dyszel, choć ten dyszelek krótki i nie bardzo to widzę. Wiem, że te rowery z tyłu to ramię jak cholera ale nie bardzo mam wyjście....

Ooo...

Widzę że nie jestem odosobniony w swoich odczuciach. Miło poznać towarzysza niedoli ?.

Ponoć dzień dobry nie trzeba już mówić, no bo to kogoś może speszyć. Takie czasy Kajtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pjoter napisał:

Wszystko wykasowane a ostatni post z mają 

@Cezarr ???

brak avatara, brak danych, zostały tylko posty. Prawdopodobnie poprosił o skasowanie swojego konta, z zachowaniem postów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.